Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

Nasze najdroższe PTB <3

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się następująco...

 

 

 

Podczas grym PTB pilnuje równowagi sił między drużynami...i w pewnym momencie przenosi do przeciwnej drużyny...taaaaa i ten moment to zawsze nieodpowiedni moment...albo stoje na respie ze swoimi i przenosi *JEBUT* kosa w rdzeń kręgowy...albo FF jest ON bo ktoś ma HE ja walę w gościa full auto i podczas strzelania przenosi mnie do jego team przez co TEAM KILL...LEVEL DOWN BITCH! <=====(cenzura)

 

Założę się, iż wielu graczy spotkało się z tym problemem i poprą mnie tutaj...takie nagłe przenoszenie bez ostrzeżenia to nic dobrego...szczerze kiedy tak przeskakuje między drużynami TT A CT I NA ODWRÓT to aż odechciewa mi się wchodzić na tego serwa...zabijam swoich którzy jedną sekundę temu byli z przeciwnej drużyny...i to jest tragedia...

Chciałbym, aby PTB zostało zmienione i albo nie przenosiło wogóle ( nie przejdzie ) albo przenosiło PO ŚMIERCI, a nie w trakcie rozgrywki...z uprzednim ostrzeżeniem...

Proszę o wasze wypowiedzi moi drodzy...

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie Vito Małkers X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mnie przenosiło w sytuacji, że np miałem uzi, przenosi mnie na resp przeciwnika, szybko się orientuje i po 30 sekundach z uzi nagle mam ak ;) 

 

Ale osobiście byłbym za tym, by jak przenosiło, to gdy się zginie. Tak jest chyba najlepiej i jeżeli da się tak to zmodyfikować, to byłbym za tym, by tak było ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Też mnie to irytuje. Potrafię pół minuty biegać jak nie usłyszę dźwięku bo czasami gram nosound za swoim i napieprzać w niego cały czas :P

Zanim się zorientujesz jesteś 4 deady do tyłu;p

Ewentualnie można oprócz dźwięku dodać też zmianę koloru ekranu na przykład jak przenosi do CT to ekran się robi przezroczysty niebieski.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A mnie to tam nie przeszkadza, dla mnie może zostać po staremu ^^ Zwykle kończy się kosą (nawet 2-3) w plecy dla byłego współtowarzysza broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ostatnio zauważyłem jeszcze jedną przykrą rzecz związaną z tym przenoszeniem, nawet dwie właściwie.

Otóż, często mi się zdarza takie cudo, że przenosi mnie do drużyny przeciwnej o tym nie poinformując w żaden sposób (chyba nawet to jakiś bug - bo z tego co pamiętam w wynikach figuruję nawet że jestem w starej drużynie) ale w praktyce wygląda, to tak, że strzelam do przeciwnika, zabijam go i się nagle okazuje, że to był koleś z mojej drużyny bo mnie przerzuciło w trakcie jego zabijania (nie było błyśniecia i info). Postaram się nagrać ten moment.

Druga sprawa to, że zdarzyło się, że mnie rzucało w ciągu jednej mapy chyba z 5 razy po teamach... Wiem, że to algorytm, jednak gdyby nie ten wcześniejszy bug to nie miałbym z tym większego problemu. Choć wolałbym, żeby wprowadzić przenoszenie do drugiego teamu dopiero po śmierci. Unikniemy wtedy np. kolesia który się nagle zmienił swoim graczom na plecach i wszystkich jedzie a oni nic nie wiedzą, bo im się takie info nie wyświetla, że się zmienił. Trochę to niesprawiedliwe wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Założę się, iż wielu graczy spotkało się z tym problemem i poprą mnie tutaj...



Ja się spotkałem wczoraj i w 100% popieram .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×