Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

RANGA ODEBRANA Podanie MYTHBUSTERS

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: MYTHBUSTERS
2. Steam ID: http://banid.pl/kto?to=0:0:57228422
3. Wiek: 02.06.1996 (18 lat)
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/MYTHBUSTERS/31.186.82.137:27491/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem parę adminów (najwięcej na serwerach deathrun, a tylko raz na serwerze "strzelanym" więc będę zdobywał doświadczenie, lecz bardzo szybko się uczę)
6. Znajomość AMXX (x/10): Mhmm no AMXX będę musiał troszkę przypomnieć sobie, ale to żadna filozofia menu się obsługiwać ;) 6-7/10 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Podstawowym argumentem jest to, że tylko dwóch adminów jest na GG. Wiem, że gram od 3 dni regularnie, ale właśnie od 3 dni mam PC nowe i od razu widać ile czasu średnio spędzam na serwerze ;) Mam zamiar uczyć się i zdobyć doświadczenie, dlatego swą przygodę z adminowaniem na tej serwerowni wolę zacząć od serwera GG, ponieważ jest teoretycznie najmniej do ogarniania z ew. czitami ... no ale jednak jest czasem do ogarniania ;) Drugą zaletą jest to, że będę mógł regularnie wbijać na serwer też po okresie świątecznym i to nie na jakieś 10 minutek dziennie tylko będę się starał przynajmniej od godzinki do półtorej dziennie poświęcać na serwie dziennie (moje absolutne minimum, które sobie postanowiłem)
8. Mikro [TAK/NIE]: Na obecną chwilę nie, lecz myślę, że za max kilka dni będę już miał kupione
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: - 

 

edit: Ajj, zapomniałem kilka zdań o sobie powiedzieć w podpunkcie 7 ;) A więc, Mam na imię Przemek, chodzę do 3 Technikum Logistycznego. Tyle wam starczy :P Nie będę się rozpisywał jak w moim poście przywitalnym, bo to podanie traktuje na serio, więc bez śmiechów :) Krótko, zwięźle i na temat ;) 

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Jestem na Tak,ponieważ zgłasza mi cziterow .JAk sam napisales grasz od trzech dni to twe GT nie powala ale minimum jest.Bedziesz musiał dużo grac .WIem ze na pewno będzie dobrze z twoja aktywnością na serwerze .Na plus jest wiek ,aktywność na forum no i te amx którego sam mnie uczyles ładne pare lat temu ,najwyżej masz pomoc na forum albo na steamie:P powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na forum jesteś aktywny, bardzo :)

GT poprawisz na pewno 

Masz moje poparcie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na TAK

+ kultura

+ dojrzałość

+ aktywny forum

+ dobrze rozwinięte słownictwo

Same ++++

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro admin GG uważa że się przydasz to masz moje TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo !! Ty bocie jeden wkońcu podanko złożyłeś jestem na wielkie TAK !

+ogarnięty .

+Gt +/- ale sie poprawi ;3

+no stary powodzenia botku ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie TAK.

 

Wszystkie plusy zostały już wypisane, lecz dodam jeszcze raz od siebie, że tak ogarniętego i kulturalnego admina znaleźć trudno! Uwierzcie mi, bo zwracam na to szczególną uwagę. GT nie ma się co martwić bo to tylko kwestia czasu :) Nie trzeba maniaczyć, aby być dobrym adminem :)

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według GT grasz dopiero od kilku dni na normalnym poziomie. Utrzymuj tak cały czas, a nie będzie problemu.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×