Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Kotek ™

Może zmiana?!

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taką propozycję aby zmienić serwer z TP na FFA Classic? (dust2,nuke,train,mirage) Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jak już tak proponujemy to taką arene zrobić kto grał w GO to wie o co chodzi z tymi poziomami że jak się wygra to idzie się w górę a jak się przegra to się spada jak grałem na takich to zawsze były full 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bunia chodzi Ci o areny 1vs1??? Ja gram na takim serwie i jest zajebiście, tylko często nie da się wejść bo jest full ;)

 

Ostatnio też grałem z bratem w cs:go na JailBreak'u (wczoraj grał też z nami i fajny jest ten mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

West dokładnie o to mi chodzi też jak grałem na tych serwerach to prawie zawsze były pełne na takie serwery jest branie jak by jeszcze taki kopytkowy serwer powstał to było by fajnie ale to tylko marzenia ale jak to mówią za marzenia nie karają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na razie propozycje odrzucam.

Każdy mod jest grywalny, pod warunkiem, że gracze oraz admini wykazują zainteresowanie i pomagają reklamować serwer.

Ja staram się ile mogę rozkręcać serwer, jednakże obecnie nie mogę mieć zainstalowanej tej gry, więc musicie mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×