Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RObal Jest 1

Amputator.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Czemu jakiś napalony 16 latek czy 18 latek dostał admina, i banuje od razu na dzień za głupie slowo według mnie pierwszy ban jest max do 1 h z tego co pamiętam, jak byłem adminem ale Ok. wiem ze więcej osob będzie za mna na tak niż za nim tyle Siemnako ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty ja tej .. ty się z choinki urwałeś ? czy co ? bo widać że od samego początku na forum i na serwerze wprowadzasz nieład xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Robal wprowadza porządek na serwerze i miłą atmosferę... 

Poza tym jak można dostać bana za obraze na dzień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu wielkie halo robicie na skardze u trzeciego, że dał bana na 3 godziny zamiast na godzinę, a tu widzę na dzień ;) 

 

Przedstaw może sytuację Ty i potem Ampu jak doszło do tego bana, bo póki jest wiele niewiadomych dlaczego Amputator takiego bana Ci dał. 

 

A najlepiej zastosuj wzór (po coś to on jest) i w nim opisz całą sytuację ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie proszę, ażeby nie wypowiadali się w tym temacie użytkownicy z nim nie związani. Ja wypowiem się tylko raz.

Rozwijając @RObal Jest 1 jest takim przypadkiem przy którym sam @popapraniec^^ z którym kiedyś tam też były problemy to jest porządny gość. Sytuacja wygląda tak samo bodajże od 3 dni. Wchodzę na serwer, kiedy RObal to zauważa nigdy nie poskromi od jakże przesadnego powitania przez mikrofon w stosunku co do mojej osoby, rzadko się zdarza, żeby coś pisał. Dzisiaj sytuacja osiągnęła swoje apogeum. Od samego początku wyzywał graczy, sytuacja ta ma miejsce już jakiś czas, ciągle wyraża się w sposób wulgarny, nie przebiera w swoim słownictwie na bardzo niskim poziomie. Nie sposób tutaj odpisać jakże działa on demoralizująco na przebieg gry i osób w niej uczestniczących. Jego zachowanie i jaką On osobą WIELKA jest, jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Ja nie jestem osobą kierującą się na skutek emocji w danej chwili, także wiązanie w ten sposób długości bana jest nie na miejscu. Natomiast na miejscu nie jest też również to, jakże mam teraz ochotę go zjeb**ć za jego całokształt, ale nie pozwala mi na to niestety cenzura. W dodatku warto również powiedzieć, że większej publiczności ubliża On w sposób przesadny, ale co ciekawe posiada On swój fanklub "pocisków, wyzwisk, obraźliwych słów" na serwerze w skład którego wchodzi admin KO.

Ban jakiego otrzymał jest uzasadniony, a to, że został przy tym naciągnięty regulamin to trzeba mi to wybaczyć. W skład długości bana nie wchodziła tylko dzisiejsza sytuacja tylko wszystkie, które wywarły na mnie chęć banowania za każda na godzinę, ale myśląc, że i tak to nic nie da czekałem, bo być może da się to rozwiązać w inny sposób lecz myliłem się co do tego, ban był konieczny i jest w 100% uzasadniony.

Skarga także na bardzo niskim poziomie w dodatku sam autor wie za co otrzymał takiego a nie innego bana i gdzieś tam w sobie być może zgadza się, że jego zachowanie zasługuje na dużo dłuższą karę niż te 24H aczkolwiek snuję tutaj refleksję, iż jak ona minie raczej nic się w tej kwesti nie zmieni. Z tego miejsca, nie że w tej chwili grożę Mu, ale uprzedzam, że następnym razem nie dam bana na dobę za takie zachowanie, ale o wiele dłuższego nie zważając na późniejsze konsekwencje.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Skoro wiadomo za co ban, do tego konkretne uzasadnienie (bo przeciez mozna sobie poprzeklinac, ale zeby ublizac ludziom za poziom ich gry? niby za co innego...) to proponuje te 24h odczekac i wejsc na serwer z pokora. Sam sporo adminowalem i za jakies nieprzyjemne obelgi u nas mozna bylo oberwac banem duzo dluzszym. Poza kolezenskim "ty ciu**/ch**, ku*****" itp. rzecz jasna zakladamy, ze w zartach i mozna sie tego domyslic po sposobie wypowiedzi, na takie cos mozna przymknac oko, ale co padalo z ust Robala nie wiem, wiec dluzej sie juz nie wypowiadam.  Po prostu tym razem jestem za ekipa porzadkowa, czyt. adminami, a w tym wypadku za Amputatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tyle po twoim zachowaniu na serwerze i teraz te twoje posty na forum, to teraz się nie dziw że będziesz tępiony bo takich ludzi bez kultury się tępi zapamiętaj to.

 

Powiem tyle odczekasz 24 h wbijesz na serwer będzie to samo, to będzie ban na 2 dni za każde twoje zachowanie dzień dłużej bana.

 

Nie wspomnę o twoim zachowaniu przez mikro.



 

Robal wprowadza porządek na serwerze i miłą atmosferę... Poza tym jak można dostać bana za obraze na dzień ?

 

Jakę on Kulturę wprowadza??? A i jaki porządek to mnie rozbawiło, a atmosfera jest jak go na serwerze nie ma.

 

A bana można dostać to nie pierwszy jego wybryk.

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To w ogóle nie jest skarga.

 

@@RObal Jest 1, przestań spamować. Zakładając tematy staraj się najpierw przemyśleć ich treść oraz zapoznać się z regulaminami/wzorami panującymi w konkretnych działach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×