Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Madara./W0w/

de_forge

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tego samego zdania co Cannibal - proponowałbym de_cbble w zamian za to, jest to mapa pomijana, a świetna do gry TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz akurat de-cbble jest mapą jednostronną zasadniczo na korzyść  ct samego forge dawno nie grałem ale jest to mapa bardzo podobna do cbble. więc ja osobiście jak już wcześniej pisałem jestem za wgraniem właśnie forge. a z mapami zawsze jest tak że są gusta i guściki więc wiadomo że mapa nie spasuje wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jestem tego samego zdania co tulipan każdy ma inny gust i choćby ktoś stawał na pręcie i tak wszystkim nie podpasuje. Warto wrzucić ta czy inną mapę choćby na spróbowanie jeśli będzie z nią problem zawsze można usunąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariuusz, ale Ty lubisz się wypowiadać ^^

 

Ja jestem zaa!  Przyda się troszkę urozmaicić tą grę :3 

A bardzo dużo osób chce ją na serwie, więc @Petrus rusz te swoje zacne 4 litery i wgraj tę mapę. Nie jest to przecież żaden wyczyn :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest grywalny, dlaczego? Bo graczom podoba się taki jaki jest. Wszystkie wiodące serwery mają taki sam praktycznie zestaw map, jakie? --> HashJama, Soplica itd. Nie chcę tutaj podawać IP innych serwerów bo nie o to chodzi. Jedyną różnicą są zazwyczaj dodatkowa de_cpl_mill, ale zwykle bez mirage lub innej mapki. Standardowo jest 6 mapek.

 

Nie ma czegoś takiego jak dodanie mapki na próbę. Albo się ją dodaje i ponosi się konsekwencje, albo nie. Graczom nie zależny do końca, gdyż jak nie tu to serwer TP znajdą gdzie indziej. Administracja musi patrzeć przyszłościowo.

 

Trzymałem długo otwarty temat, gdyż się zastanawiałem. Jednakże sądzę, że nie jest to pozytywny pomysł dla Naszego serwera.

 

 

Ja jestem zaa! Przyda się troszkę urozmaicić tą grę :3

Na ile? 3-4 rozgrywki? Jeżeli komuś się nudzi 6 mapek to 1 dodatkowa nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×