Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mitusubaszi

Zmiany

66 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak sami widzicie serwer COD Mod 101lvl jest bardzo zaniedbany o czym myślę mówiąc zaniedbany? Ano już mówię -bardzo mała ilość graczy - słaba, ręcz zerowa reklama - bardzo mała ilość adminów (grających) - brak nawet głupich rs -nie działający ks -mała ilość map itp. itd. 
Co do serwera mam spory sentyment, gram bardzo długo i szkoda abym musiał zmienić serwer(ownie) prosiłbym ludzi bardziej odpowiedzialnych , zaangażowanych o poprawę serwera i zainteresowanie.Niekiedy zdarza się większa ilość  graczy co bardzo mnie cieszy ale zazwyczaj serw stoi pusty no aż mi smutno :P Czekam na wasze propozycje i zmiany.  DO DZIEŁA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, również jestem za wgraniem mniejszych map bo w kółko rats,rats2,max i long.

Co do malej grającej ilości adminow na serwerze to samemu złóż podanie bo bardzo dużo zglaszasz na steam cziterow często tez grasz wiec czemu nie? Ps. fajny awatar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z innymi problemami, które tutaj przedstawiasz, bo nie gram na COD, ale to, że jest mało graczy tj niestety fakt.. ;/

Co ja mogę tutaj podpowiedzieć, to tak: najpierw pasowałoby ogarnąć reklamy, następnie wgrać RS i w końcu zrobić reset lvl, co przyciągnęło by graczy, ale przed tym, najlepiej by było dodać jakaś informacje na czacie, że odbędzie się reset wtedy i wtedy, ażeby wszyscy się przygotowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dobra.

 

Obecnie nic nie mam na koncie, ale jak tylko doładuję, to postawię jakąś reklamę na CsSetti.

 

Co do resetu lvl, to jestem na tak. Sam wtedy trochę pogram, a reset na pewno pomoże graczom pokonać 50 levele. 

 

Mogę też zrobić reklamy na tych FanPage'ach:

 

1,5k polubień: https://www.facebook.com/pages/Real-Madryt-CF/273113279551251

 

2,5k polubień: https://www.facebook.com/realmadrytcfpoland

 

Prawie 20k polubień: https://www.facebook.com/bekazkibicowbarcelony?fref=ts

(Akurat ta nie jest moja, ale mogę na niej zrobić reklamę w każdej chwili)

 

Wszystkie te reklamy mogę umieścić, jedynie jeśli @Petrus, wyrazi zgodę.

 

Co do rs'ów, to z AmputatoR'em, mogę się zgadać i jakieś zrobimy.

 

Takie małe poprawki, na początek :)

 

PS. Małych, nowych mapek mogę też poszukać i przedstawić w tym temacie.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W/g mnie to nie jest problem duży lvl (oczywiście można zrobić reset), problemem jest zdecydowanie za mało adminów i coraz więcej graczy na wspomagaczach. Ostatnio gram dość dużo mam wysoki lvl i jakoś gracze z niższym lvl nie wychodzą. Wychodzą jak ktoś zaczyna "skanować" przez ściany i za każdym razem skan jest 100% skuteczny !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym konkurs trwający 7 dni osoba która zrobi największą ilość reklam otrzyma premium/VIP na okres 30 dni.  // trzeci co do adminowania hmm nie raz byłem adminem ale wiem że moje podanie i tak zostanie zniwelowane przez niektórych pseudo super graczy ;) Co do map : wiocha , nuke , aztec ,dustyaztec i westwood_mtk. // Avek może być :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mitsu ale podania złożyć nie zaszkodzi bynajmniej ja będe na tak . Co do mapek to zaraz coś poszukam i się wybierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupię może jeszcze dziś reklamę za jakieś 30 zł. Jest jeden warunek, musicie mu pomóc! Grając na serwerze, gdy padniecie itd. zamiast gapić się w ekran otwórzcie znajomych i zapraszajcie. Sam widzę po GG jak czasem gram, że jak się zaprasza znajomych to w momencie się robi pełno. Po prostu trzeba wyrobić sobie nawyk i zapraszać.

 

RS został wycofany, gdyż uznałem to za dobre posunięcie podczas wykupionych reklam. Obecnie go dodałem, proszę testować.

 

@@Hawk, reklamy robisz na własną odpowiedzialność. Ja oczywiście z mojej strony zachęcam do reklamowania serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na FanPage'ach zrobione.

 

Kilka propozycji nowych mapek dodam jutro, a reklamy na CsSetti zrobię wkrótce.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West nie jest to temat do tego typu postów jak twój, czemu ma to służyć ?Wykopywanie banów z 2013r. jesteś co najmniej śmieszny, widzę twą nienawiść i zwykłe buractwo które z ciebie kipi... Popatrz na siebie jak wyzywasz jaki to jesteś super, swego nie widzisz ale jak łatwo oceniać innych ach ... cebulą jedzie od ciebie nawet przez monitor , nie pozdrawiam 

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

No WEST te bany z 2013 to pojechałeś :D. Wracając do tematu ja reklamuje COD jak i resztę kopytka. Czy to podczas rozgrywek cs go (w nicku) (inny steam) czy poprzez reklamowanie. Co do CODA to te RS to moim zdaniem jest potrzebne!

 

Co do CODA to niestety nieczęsto odwiedzam ten serwer. Też właśnie dzięki COD trafiłem tutaj. Zresztą trzymam do dziś HLTV z 2013r :)  Najlepsza ekipa kamil, bakus, bastil, technik ekonomista(west w skrócie :D) Sorki za wspomnienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zmienić drastycznie serwer na COD + DM (nie drużynowy)

Myślę że to byłby dobry pomysł i serwer grywalny jak BF2+DM.

 

grałem kiedyś na COD+DM i fajnie się grało więc pomysł nie taki zły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o tak radykalne zmiany mi chodziło server jest świetny, perki są okej sklepik też(dodałbym ciche kroki za 16000) z ks małe problemy mam nadzieję że coś wykombinuje góra^ bardziej skupmy się na zdobwaniu nowych graczy i czyszczeniu serva z syfu który niekiedy tam gra mowa o cheaterach ;)aaa i nowe mapy // rs okej , myślę że co miesiąc nowa paczka. mogę przesyłać paczki do petrusa ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do propozycji up, to jestem za. Co bym jeszcze dodał? Może po za dodaniem mapek, mozna usunąć jednego z rats'a ... Według mnie, niech jeden rats będzie, bo chyba dwa, jak nie trzy rodzaje ratsa jest ... I po co? Ile razy wszyscy w kółko na COD wybierali jak nie jednego, to drugiego ratsa i można rzygać nie raz tym ratsem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skoro wybierają to znakiem tego lubią grać tą mapkę nie chcem się kłócić Ale wychodzi na to ze nie lubisz tych map :D ja bym proponował nie usuwać mapek tylko rozejrzeć się jakie są mapki popularne i najczęściej grane i takie dodać na CoD'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się kłócić nie chcę :) ale jak jakaś grupa lubi grać ratsa, to jest wersja przy wybieraniu następnej mapy, by mapę przedłużyć i wtedy nie widzę problemu i mimo, że rats nie jest moją ulubioną mapą, tak takie przedłużanie już bym wolał od grania 69 innych wersji tej samej mapy różniącymi się tym, że w jednym ratsie jest żyrandol, a w innym go nie ma -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam że wgranych jest mało mapek, prośba do opiekuna serva by wgrał nowe mapy : nuke aztec dustyaztec wiocha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował ogłoszenie resetu lvli i dobra reklama, wtedy gracze powinni zacząć grać i serwer powinien się utrzymać.

 

nowe mapki też pewnie się przydadzą.

 

 

bo na razie to nie wygląda to za dobrze

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Jeśli chodzi o zmiany na naszym CODZIE to tak : Nie chciałem zakładac nowego tematu bo nie potzebny SPAM . Do rzeczy przydał by się wkońcu Reset LEVELI ponieważ nie chodzi mi o mnie że ja narzekam jako "Admin" nic z tych rzeczy tylko wczoraj gramy i przybyło nowych graczy i bardzo cieszy :) Ale jak już wbije ktos z premka albo z 45 szturmem i ma 250 hp to sorki ale grać sie nie chce przynajmniej niektórym ! A więc proponuje zrobić reset dziś o godz. 17 i żeby stali Gracze CODA wiedzieli to mam pomysł :Grono adminów z Coda napisało by na y/@@ że dziś o godz 17 bedzie RESET Leveli i zachęcamy do grania :) tak dwa razy na jedną mapke starczy :) Co wy na to moim zdaniem gracze sie przygotuja i beda mieli mobilizację do dalszej przygody z naszym CODEM ? Pozdrawiam BY Happy ! Miłej Niedzieli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×