Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z GórniaczkoWy

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego czytania moi drodzy! 

 

Cześć Górniaczkowy:) Jako iż jest wielu nowych forumowiczów i graczów to nie każdy Cie zna. Przedstaw nam się. Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz

Witam, witam :D Mam na imię Adrian mieszkam w Łodzi. Mam 24 lata. W chwili obecnej większość  czasu poświęcam na treningi :)

 

Co takiego trenujesz?

Trenuję sztuki walki w szerokim zakresie. Począwszy od boksu, przez BJJ, zapasy na  muaythai kończąc ^^

Kiedy zacząłeś taką przygodę i od czego to się zaczęło?

hmm przygodę ze sztukami walki rozpocząłem w wieku 10-11 lat o ile dobrze pamiętam. Na pierwszy trening poszedłem za namową taty i było to karate tradycyjne. Trenowałem 3 lata po czym "zakończyłem karierę" . Mieszane Sztuki Walki trenuję od 18 roku życia więc już 6 lat :)

 

Interesujesz się czymś jeszcze?

Oczywiście! Interesuję się Piłką Nożną, Siatkówką, kinem... Generalnie mam wiele zainteresowań.

Powiadasz kino? Pochwal się kiedy byłeś ostatni raz w kinie i na jakim filmie;)

Ostatni raz w kinie byłem zaraz po Świętach 27 Grudnia na Hobbit : Bitwa Pięciu Armii 3D

DLACZEGO MNIE NIE ZABRAŁEŚ??!!

 

Sam chodzisz na filmy czy masz jakaś osobę z którą chodzisz?

Generalnie większość różnego rodzaju atrakcji organizujemy wraz z moimi znajomymi... Taka "paczka" 7-8 osób. Znamy się dobrych 15 lat. Łączą Nas identyczne zamiłowania co jeszcze bardziej ułatwia integracje :)

No to widzę, że nudzić na pewno się nie nudzisz. 

 

A jak to u Ciebie jest z miłością? Masz kogoś?

 

Niestety już nie.

Oj przykro mi, ale na pewno znajdziesz lepszą :)

hehe dziękuję :) Ale myślę, że narazie jest to niemożliwe ponieważ tak jak mówię zdecydowaną większość czasu poświęcam treningom z którymi wiąże przyszłość :)

 

Powiedz nam jaką zasadą sie kierujesz w życiu?

Ciekawe pytanie. Powiem tak. Jestem kibicem jednego z Łódzkich klubów piłkarskich udzielającym się na róznych płaszczyznach kibicowania. I przez te wiele lat od kiedy zacząłem chodzić na mecze, poznawać starszych kolegów etc uczyłem się jednego. Szacunku do przyjaciół ojczyzny rodziny. Więc w takim dużym skrócie można powiedzieć BÓG HONOR OJCZYZNA !!!

No to tutaj właśnie obaliłeś mit, że kibice to banda chuliganów.

Propaganda TVN i Donalda skierowana przeciwko polskim kibicom piłkarskim. 

 

Jak uważasz jesteś człowiekiem godnym naśladowania?

hmm godnym naśladowania? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno mam na sumieniu wiele "niegrzecznych" rzeczy których naśladowania nie polecam a i jakieś dobre sie znajdą. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i nie powinien naśladować innych tylko tworzyć własne Ja :)

Zdradź jakie to "Niegrzeczne" rzeczy masz na sumieniu ;p

Nie nie nie ^^ następne pytanie poproszę :)

Tak się bawić nie będziemy!

 

Jak spędziłeś Sylwestra?;>

Sylwestra spędziłem ze znajomymi na "domówce" Zabawa do białego rana plus wycięty z życia Nowy Rok :)

 

Jakiej muzyki lubisz słuchać?

Jaka muzyka? polski hip hop ( tylko mówię tu o prawdziwym HH a nie pseudo raperach spiewajacych o dupie jasia ) i muzyka klubowa :) Te dwa gatunki są mi najbliższe

 

Często chodzisz na imprezy po klubach?

Obecnie nie z kilku prostych powodów. Łódź pod względem imprez nie jest już tą samą Łodzią co 3-4 lata temu. Nie oznacza to, że nie mamy klubów bo mamy ale to już nie te same klimaty :) Po drugie jak mam iść na imprezę wolę potrenować tak już mam :) Ale kiedyś chodziłem chodziłem nie powiem, że nie. CUBE Heaven każdy kto odwiedził te miejsca wie o czym mówię! Miały swój klimat

 

Jak wyobrażasz sobie siebie za 10-15 lat?

O Boże :) nie wiem nie mam pojęcia... Carpe diem... nie będę wybiegał tak dalego w przyszłość

 

A chciałbyś mieć dzieci?

Trudne pytanie. Ale myślę, że jak już będę miał normalną pracę, żonę, ustatkowane życie to chyba tak. W chwili obecnej odpada

 

Rozumiem, no dobra to może jeszcze parę krótkich pytań i przejdziemy do CSa. Co Ty na to?

Okey :D

 

Wolisz Pepsi czy Cole?

Pepsi

 

Czipsy czy ciastka?

hmm ciastka

 

Sałatka czy surówka?

Zdecydowanie sałatka

 

Polska czy Zagranica?

Polska!

 

Auto czy motor?

Auto ( już mam i nie zamienię na inne !!! )

 

No to last. Sukienki czy spódnice?

Dresy :)

haha. Wybrnąłeś;>

Po mistrzowsku ^^

 

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z Counter Strike?

Z CS pierwszą styczność miałem tak dawno, że nawet nie pamiętam kiedy. Była u mnie na osiedlu kawiarenka internetowa ( tak jestem tak stary,że internet w domu nie był codziennością i chodziło się po takich kafejkach płacąc 2 zł za godzinę ) w której wszyscy grali i grali w tego CSa. Więc i ja zacząłem. Nie trwało to długo bo może z rok. Wtedy stałem się zwolennikiem FIFY i to jej poświęcałem czas grając na komputerze. Do CSa powróciłem jakieś 3-4 lata temu i tak karce do tej pory xD

 

A o Cs-Kopytko jak się dowiedziałeś?

Chyba tak jak większość Naszych graczy. Szukałem serwera TP na którym ciągle ktoś gra i jest fajna atmosfera. W internecie znalazłem właśnie Kopytko i zostałem

 

Dlaczego akurat poszukiwałeś serwera TP, a nie FFA?

Od zawsze rajcowała mnie gra TP. Cele map itd. FFA to bardziej granie na "staty" pokazywanie wszystkim wokół kto jest najlepszy. Takie jest moje zdanie

Masz tutaj racje.

 

Co Cie skłoniło do zostania adminem?

Kiedy składałem podanie o ile dobrze pamiętam na serwerze TP był tylko jeden admin

MadaraBiceps. Trochę mało tym bardziej, że nie mógł siedzieć i grać 24/7 a na serwerze grało sporo odpalonych graczy którzy podnosili swoją niską samoocenę wspomagaczami. Myśleli, że mając czity są fajni i najlepsi a graczom takim jak ja psuli zabawę związaną z grą. Dlatego postanowiłem zostać adminem by takich delikwentów zwalczać. Z biegiem czasu wydaje mi się, że robię to dobrze i skutecznie choć nie ukrywam, że czasami mnie ponosi ^^

Teraz jest was znacznie więcej.

 

Jaki masz kontakt z adminami? Napisz coś odnośnie każdego z osobna;>

Kontakt mamy najlepszy na Świecie!!! :Dhmm Madara : bot, pozytywny chłopak lubię go karać ^^ Da Miano: super chłopak, pozytywnie nakręcony, mamy o czym gadać bo też jest zawodnikiem MMA, Lumpek: cichy chłopak aczkolwiek zaangażowany w to co robi. Denerwuje mnie jedynie jego PING >100 !! ^^

Pingu się nie wybiera, czasem nic się z tym nie da zrobić :)

 

A z graczami jak Ci się kontakty układają?

Tutaj bywa różnie. Z większością mam dobry kontakt. Wocen, Vito, Jurandinho, Mela, AngeGardien, Ciara, Ty :) Są też tacy którzy za mną nie przepadają z różnych powodów. Bo banuje za łamanie zasad, bo kickuje ich kolegów. Staram się tym nie przejmować i robić to co w tej grze jest najważniejsze. Dobrze się bawić

 

Co byś chciał zmienić/dodać/usunąć z serwera TP?

Myślę że w obecnej formie Serwer TP działa na wysokim poziomie. Jest to spowodowane licznymi propozycjami ze strony graczy zamieszczanymi na forum. H@ bierze je pod uwagę i stara się by serwer cały czas stawał się lepszy. Myślę, że na chwilę obecną nie ma potrzeby niczego zmieniać poza jedną rzeczą : Petrus na litość Boską dodaj w końcu de_forge ^^

Hehe, Petrus już nie tylko Madara Cię będzie o to męczył:>

 

Na forum starasz się bywać często, zmieniłbyś coś na nim?

Nie myślę, że nie. Może poza możliwością dodawania ankiet w tematach. Na chwilę obecną taką możliwość mają tylko moderatorzy o ilę się nie mylę, a uważam że powinni ją mieć również admini oraz zwykli forumowicze

 

Rozumiem, a jak oceniasz właśnie pracę Moderatorów i naszych UB Support?

Moderatorzy szacuneczek :D Co do UBS czyli 007 i Blacka nie mam zastrzeżeń. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu

 

Masz ulubioną mapke i broń?

Chyba jak każdy gracz. Zdecywowanie de_dust2 i m4... Choć jak już Petrus doda de_forge to będzie to właśnie ta mapa ^^

 

 

Przyszła pora aby się z Ciebie trochę pośmiać :D 

Dlaczego orkiestra nie gra na moście?

bo most to nie instrument ^^

oj Ty:D

dobry jestem w te klocki :)

 

Jak górale mówią na mgłę?

yyyy pas

Gówno widać ;D mam Cie

xD

 

Dlaczego dziewczyny jak się budzą, to się przeciągają?

Bo nie mogą podrapać się po jajkach :)

No teraz masz Ty mnie;D

^^ hehe

 

Co to jest? Zaczyna się na D, kończy na A i zużywa dużo papieru?

Drukarnia, zostanę królem zagadek :)

 

Dlaczego włosy łonowe są kręcone?

Bo to wina Tuska

Żeby nie kuły w oczy. No to jednak nie zostaniesz;D 

 

Pora kończyć ten wywiadzik. Wiesz na co przyszła pora? :)

Na spamowanie Petrusowi o de_forge?

Na pozdrowienia! :> kogo tutaj wymieniamy i pozdrawiamy?

Więc chciałem pozdrowić wszystkich Kopytkowiczów, Ciebie, Administracje, Petrusa^^ ( if You Know what i mean ) oraz tych którzy jeszcze do Nas nie trafili

No i fajnie! :D a teraz już Cie puszczam, możesz biec na ten swój trening. Miłego dnia i Dzięki za poświęcony czas;)
Dziękuję również ! Do zobaczenia na serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 20

No no no ;D! Panie Górniaczkowy :) Ile ciekawostek o Tobie można było wyczytać. Nie zadzieram nosa :) Wywiad jak najbardziej na + :) choć wolałbym żeby tych pytań było jeszcze o conajmniej 30 wiecej ;d Bo zabawnie sie to czyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Twardziele na TP ? (damiano+gorniak) hehe

 

Wywiadzik jak zawsze na (+)

 

Ps: Jak Petrus doda tą mapkę po tym wszystkim to będzie CUD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem, a jak oceniasz właśnie pracę Moderatorów i naszych UB Support?
Moderatorzy szacuneczek :D (...)

 
Szacunek na dzielni, się wie xD 


Coraz lepsze są te wywiady, widać zaangażowanie z Twojej strony, ale i oczywiście również ze strony Górniaczkowego! Dziękuję Wam obojgu!

 

 

P.S. 
Tylko się nie obrażaj ;)

Dlaczego włosy łonowe są kręcone?
Bo to wina Tuska
Żeby nie kuły w oczy.


Ten drobny szczegół.... kuć a kłuć

Więcej błędów nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×