Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzaroD

Nabijanie rangi

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Kupilem juz jakis czas temu cs go ale nie zagrałem jeszcze ani 1 rankeda ze względu na słabe łącze, teraz juz internet w miarę normalnie działa więc chciałem zabrać się za nabijanie rangi ale nwm na jakie rangi sie wybrać.
Nie czuje się na silverka czy tez golda bo widziałem nie raz jak grają oni u mojego kuzyna a to nie mój poziom.
Gdzie najlepiej nabijać range ? Z teamem silverow czy teamem ak ? Dokładnie nwm jak działa nabijanie rangi więc pomyślałem ze działa to tak ze jak zabije lepszego to jest wiecej na + (np w world of tanks jest taki system)
Wiem ze ważne sa pkty za podkładanie paki, defowanie, ratowanie zakładników czy zabijanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silverki i goldy to dla ciebie za niski poziom to graj z tymi akaczami. Szybciej wgl wbijesz range itp. 

Aby wbijać rangę, najważniejszy jest poziom z jakim grasz, tak wyczytałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jeśli jesteś np. kałachem,a grasz przeciwko szeryfowi i uda Ci się wygrać to masz większą szansę,że szybciej awansujesz niż grałbyś na swoich rangach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak dalszego zainteresowania!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×