Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Skarga

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Graczy i Admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): PLRAL
3. Nick oskarżanego (z gry):

1.JustJump

2.ASLAMBEK SAIDOW

3.ZIMAstycznie ;3
4. Dokładna data (dzień+godzina): 12-01-2015 + około 17:00.
5. Mapa: DD2
6. IP oskarżonego:

1.JustJump ip: 192.162.174.157:27005

2.ASLAMBEK SAIDOW ip: 93.105.38.220:27005

3.ZIMAstycznie ;3 ip:31.135.161.4:27005

7. Steam ID oskarżonego:

1.JustJump steam ID: STEAM_2:0:540565212

2. ASLAMBEK SAIDOW steam ID: STEAM_2:0:1254381272 

3.ZIMAstycznie ;3 steam ID:STEAM_0:1:2882136 

8. Dowód przewinienia:

#1: HLTV z mapy

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1501121646-de_dust2-1421077560-1421079000.zip

#2: Dodatkowe screen'y

a)http://www.iv.pl/images/16570964720135454761.jpg

b.)http://www.iv.pl/images/68719664327025257111.jpg

 

9. Dodatkowy opis: Było sobie dwóch agentów i jeden ochroniarz, agenci postanowili się zabawić i utrudnić grę innym graczom. Swój plan wcielili w życie, i zaczęli wrzucać pakę na skrzynki. Dodatkowo, pewien Jumper postanowił poskakać sobie, po TXT. Nasz wielki ochroniarz, ZIMAstycznie ;3 jak przystało na admina, upomniał graczy na team say'u. Gdy ja, ten zły postanowiłem, po dwóch rundach tej zabawy napisać do admina na u@, to jemu odjęło mowę. Gdy emocje wzięły górę, postanowiłem napisać, co sądzę, o jego pilnowaniu porządku na serwie(dodatkowo, ten admin stał sobie przy tym wszystkim i patrzył, co robili agenci, nie, nie był AFK, był online i wszystko widział). Pisałem, i pisałem, a on w tym czasie, cichutko, spokojne opuścił serwer. Gdy przyszedł czas zmiany mapy(Gdzieś tak 2 minuty przed końcem) admin się pojawił. I tak, oto kończy się ta historia. Nie zrozumiałeś? Naprawdę? To masz HLTV.

 

PS. Moje zachowanie też nie było bardzo dobre, ale, jak tylko widzę napis JustJump, to mnie odrzuca. 

PSv2. Ostatnio bardzo dużo gram na dd2, i zauważyłem, że serwer posiada dwóch stałych adminów: ZIMAstycznie ;3, Jagiellonczyk. Dodatkowo wieczorem pojawi się na parę minut Viertnik. Skończyłem.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to jemu odjęło mowę

 

Raczej wtedy pisałem upomnienie ;)

postanowiłem napisać, co sądzę, o jego pilnowaniu porządku na serwie

Oprucz przekleństw... to nic nie mówiłeś ;)

 

(dodatkowo, ten admin stał sobie przy tym wszystkim i patrzył, co robili agenci, nie, nie był AFK, był online i wszystko widział)

To prawda ponieważ po rozmowie z Petrusem chciałem ich wywalić. Po prostu odjęło mi mowę pierwszy raza coś takiego widzę a oni na to wszystko TO JEST FFA.

Ps: Z tymi skrazynkami to nawet nie wiedziałem kto to zrobił :P

cichutko, spokojne opuścił serwer

PING 1000 I off cs. Po prostu dostałem laga to nie tak że wyszełem z gry :P

admin się pojawił

Robiłem co mogłem aby wbić na serwer

 

Ok może i ja nieodpowiednio zareagowałem co do sprawy ale HAWK zrozum nie odjeło mi mowę mówią że to FFA. Co do skrzynek to od razu bym wywalił ale  nie wiedziałem kto to. Zresztą pomogłem ci wziąć tą pake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zrozum nie odjeło mi mowę mówią że to FFA.

 

To na FFA wywala się paki na skrzynki, i chodzi, po txt? Ja nie składam skargi za siedzenie na respie.

 

 

Ps: Z tymi skrazynkami to nawet nie wiedziałem kto to zrobił

 

 

Chwila........

 

 

Oprucz przekleństw... to nic nie mówiłeś

 

I właśnie tak czytasz, u@, pisałem, że to był Just.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to miało ręce i nogi...

 

To na FFA wywala się paki na skrzynki, i chodzi, po txt?

Pierwszy raz takie coś widziałem. Pisałem do Petrusa jak się zachowadz. Po tym jak mnie zlagowało.

 

Chwila........

O toto Chwila. Pytałem cię na say_team kto to odpowiedziałęś że niewiesz.

 

I właśnie tak czytasz, u@, pisałem, że to był Just.. 

Napisałeś lecz potem już nie wyżucał więc nie wyżuca to chyba nic mu nie zrobię. 

 

Ps: Miałem też skargi że włazisz na txt nie wiem czy to prawda po nie widziałem ale taką ową skargę dostałem. Dodam że dostałem ją od jednego z adminów na DM.

 

Jeszcze coś to ok pisz. Bo do końca nie rozumiem skargi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah. Siedziałem na TXT może z jedną minutę. Owszem ZIMAstycznie pisał żeby zejść. Po czym go wyrzuciło. Co do paki mogę ją sobie wyrzucać gdzie chce i kiedy chce, mogę sobie chodzić po skrzynkach jak i latać po bs-ie. Moge nie wykonywać celów mogę nie oddawać paki a czemu tak? http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40922-resp-tt/?p=186298 proszę sobie przeczytać cały ten temat. Dziekuje tyle z mojej strony.



 

PS. Moje zachowanie też nie było bardzo dobre, ale, jak tylko widzę napis JustJump, to mnie odrzuca. 

  Jak dla mnie jesteś śmieszny kolego. Gdy ja widzę Twój nick mam ochotę Cie wyrzucić z serwera, szkoda tylko, że nie mogę. Tyle ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czytania tematów, to polecam koledze cwaniakowi zapoznać się najpierw z ogólnymi zasadami panującymi na serwerze: Regulamin serwerów

Przed banem uratowało Cie to, że Zima jest świeżym adminem i brakuje mu jeszcze trochę obycia. Każdy inny admin zapewne poczęstowałby Cie 5min zakazem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@GRINGO bana mogłem dostać na 5 min za TXT nie mówię, że nie. Ale chodzi mi o pake i kampienie na respie. To jest serwer FFA. Co do ZIMY. ZIMA jako admin nie jest świeży, ale nie pierwszy raz go wyrzuciło za ping. I gdyby nie to zapewne dostał bym bana. Ale nie rozumiem tej skargi którą napisał Hawk. Co ona mu da? Dajcie mi bana na 5 min i niech sie kolega ucieszy. Jak dla mnie temat jest do zamknięcia.

 

Pozdrawiam JustJump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iP oSKARŻONYCH Boże Ten cały gracz o nicku "plral" pisze posty na kogoś bo go zabijają w grze parodia,Sam chodzi rzuca kazdemu Flesche,nie wykonuje celow wyrzuca gdzies bombe na jakies skrzynki,blokuje i utrudnia gre  a teraz jeszcze skarge napisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@RObal Jest 1, na ciebie, to już nic nie warto pisać.

 

@@JustJump, do ciebie nic nie mam. Po prostu chodzi mi oto, że wyrzucaliście pakę.

 

 

 

Ten cały gracz o nicku "plral" pisze posty na kogoś bo go zabijają w grze parodia

 

Haha, i to mówi minus. Ja nie resetuje statów, co rundę.

 

Dodatkowo przestań cały czas reklamować inną siec przez micro, drzesz japę cały dzień, gadasz z jakimś dzieciakiem na micro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

@JustJump, do ciebie nic nie mam. Po prostu chodzi mi oto, że wyrzucaliście pakę.

  @Hawk raz na jakiś czas można się pobawić, niż tylko biegać i łapać fragi. Jako pierwszy w top15 nudzi mi się gra, nie walcząc o rank. Co do Robala.. On już tak ma, że dużo gada, a ja gadam z nim. Przynajmniej jest śmiesznie i jest atmosfera. Wiadome nie każdemu może się to podobać, no ale. Wybaczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadźcie trochę ogłady w tym temacie.

 

1. Hawk, rozumiem Cię. Mnie też by to denerwowało, szczególnie kiedy jest wspomagane paplaniem przez  mikrofon. Skarga słuszna. Tłumaczenia "czasem chce się pobawić, bo otwieram w ranku i mi się nudzi" to mam nadzieję jest jakaś ironia, której nie rozumiem. Cała reszta nie otwiera w ranku. I może nie chce się bawić. 

 

2. Grywasz na tym serwerze sporo, ostatnio jako PLRAL  i też denerwujesz ludzi ciągłym kampieniem na respie. W niedziele była na ten temat straszna spina. Ciesz się, że ludzie którzy powinni być odpowiedzialni za przestrzeganie takich rzeczy, nie bardzo ogarniali co z Tobą zrobić, bo kilka kicków powinieneś wyrwać, sam o tym wiesz 

 

Te dwie sprawy można ze sobą połączyć. Obie strony mają trochę za uszami, ale nie są to przewinienia za które warto się kłócić i zabijać. Moim zdaniem zasługują na najwyżej pięciominutowego bana, ale...  Problem polega na tym, że admini typu: Zimastycznie ;3 czy JAGIELLONCZYk go nie dadzą. Na pewno brakuje im odwagi. Nie wiem czy boja się podpaść kolegom, ale podejmują złe decyzje. Lecą kicki za siedzenie rundę na spekcie, a kiedy serio trzeba robić porządek, to się go nie robi. 

 

I osobny wątek ode mnie. Ja rozumiem atmosferę, bo też o to trzeba dbać, ale dam wam pierwszy z brzegu przykład. Dziecko, które siedzi obok Robala i odzywa się do mikrofonu zdecydowanie za często. Wpada na serwer przeciętny 10-letni dzieciak, odezwie się raz i lecą bluzgi w stylu "stul ryj!" albo "wypierdalaj", a tu nic. Sorry, ale nie zawsze ma się humor do żartów i chce się słuchać trzylatka przy mikrofonie. Drugi przykład? Serwerowe podrywy? "Asiaaaaa, jak tam?", "Asiaaaa, co u Ciebie?" albo "Idę do CT bo tam jest cytrynka, pogadamy sobie!". No ludzie, litości. Za przeproszeniem, to nie jest kurwa sympatia.pl, ani portal randkowy. Wymieńcie się GG, skypem, znajdźcie się na facebooku i gadajcie. Normalnie takie sprawy nie przeszkadzają i człowiek żartuje, śmieje się. Ale szansa na to, że wśród 24 osób każda ma świetny humor i jej to nie zdenerwuje jest zerowa. Wszystko można, ale z umiarem. A granicę umiaru mają wyznaczać admini serwera. Muszą się tego nauczyć, bo zrobi się burdelownia na maksa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Nie wiem czy boja się podpaść kolegom, ale podejmują złe decyzje.

@Przemek_1991 wtf? JAGIELLONCZYK tak jak i ZIMA niby boją się mi lub innym kicka, lub bana, bo niby jesteśmy "kolegami"? Dla mnie to jest śmieszne. Nie raz i nie dwa zapewnę dostanę kicka lub bana za micro. Co do mojego "kampienia na respie" chyba nie wiesz co mówisz, rzadko zdarza mi się kampić na respie.

Serwerowe podrywy? "Asiaaaaa, jak tam?", "Asiaaaa, co u Ciebie?" albo "Idę do CT bo tam jest cytrynka, pogadamy sobie!". No ludzie, litości. Za przeproszeniem, to nie jest kurwa sympatia.pl, ani portal randkowy.

Drugi powód do śmiechu. Podryw na serwerze? WTF? To, że lubimy się pośmiać z Asią, lub Cytrynką nie znaczy, że to jest odrazu "podryw". Pytanie "Co tam?/ Jak tam?, to dla Ciebie podryw? A przejście do drużyny przeciwnej, żeby sobie porozmawiać jest zakazane? Nie rozumiem Cię.

Jak już mówiłem temat jest dla mnie do zamknięcia. Albo niech się wypowie ktoś większą rangą. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie naucz się czytać ze zrozumieniem to co ja piszę, bo skoro nie rozumiesz mnie, to nie sądzę żebyś zrozumiał posta kogoś z wyższą rangą.

 

 

Co do mojego "kampienia na respie" chyba nie wiesz co mówisz, rzadko zdarza mi się kampić na respie.

 

Nie pisałem tego do Ciebie. Kto jest odbiorcą punktu numer 2 sugeruje 1 zdanie.  ... :D

 

 

A przejście do drużyny przeciwnej, żeby sobie porozmawiać jest zakazane?

 

 

Przejście? Nie. Paplanie przez kilka rund z rzędu o głupotach z dziewczynkami? Nie wiem, ale powinno być bo mnie osobiście gówno to obchodzi. Nie jesteś na tym serwerze sam. 90% ludzi interesuje info gdzie jest paka, którędy idzie najwięcej przeciwników itd, itp. A nie co Asie, Iwonki i Mariolki miały na obiad, ile mają lat i jaki kolorek włosków. 

JAGIELLONCZYK tak jak i ZIMA niby boją się mi lub innym kicka, lub bana, bo niby jesteśmy "kolegami"? Dla mnie to jest śmieszne. Nie raz i nie dwa zapewnę dostanę kicka lub bana za micro.

 

 

Aha, znowu się kłania umiejętność rozumienia czytanego tekstu.

Napisałem tak: Problem polega na tym, że admini typu: Zimastycznie ;3 czy JAGIELLONCZYk go nie dadzą. Na pewno brakuje im odwagi. Nie wiem czy boja się podpaść kolegom, ale podejmują złe decyzje.

 

Co tu jest przypuszczeniem, a co faktem każdy widzi (tak mi się przynajmniej wydawało).

 

Temat nie jest do zamknięcia. Bardziej niż o sytuację opisaną w pierwszym poście, chodzi o zachowanie i reakcję adminów, a raczej jego brak. Nie chce mi się porównywać, jak w takiej sytuacji zachowałby się viertnik albo Amputator, a jak zachowują się dwaj Panowie o których wspomniałem. Aaaaa, a co do rangi? Gram to już półtora roku, czyli zapewne dłużej niż połowa ludzi z obecnymi rangami czy kolorkami. Liczy się to w jaki sposób potrafisz przedstawić swoje zdanie w danym temacie, a nie jaki masz kolor nicka..

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ już do mnie pisał. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie wiedział jak się zachować.

 

Tak, serwer jest FFA, ale bez przesady. Gra FFA nie oznacza utrudniania lub uniemożliwiania jej innym.

 

Wyrzucanie paki tam, gdzie nie da się jej podnieść lub po prostu wyrzucanie jej (jeżeli nikt nie stoi obok i nie ma szans jej podnieść, a team musi się wracać specjalnie po nią) łamie regulamin i osoba, która to robi powinna dostać ostrzeżenie, kicka lub bana.

 

Chodzenie po teksturach chyba nie trzeba tłumaczyć. Niezależnie od servera oznacza to to samo, nie wolno tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×