Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

DJ/Muzyk

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;) Wspólnie z @trzeci doszliśmy do wniosku, że twórców RoundSound'ów jest sporo, a wymiana RoundSound'a im częstsza tym powinna wnieść większe korzyści na dany serwer, grałoby się przyjemniej słuchając zmieniającej się muzyki, zamiast słuchać w kółko przez miesiąc/ponad miesiąc tych samych powtarzających się muzyczek. 

 

Nasza propozycja jest następująca. Wprowadzić rangę DJ/Muzyk <<< jak tam wolicie ;) 

 

Dana osoba byłaby zobowiązana tworzyć RoundSound co jakiś określony czas (powiedzmy 2 tygodnie, bądź częściej jak kto woli). Na początku RS tworzyłoby się dla wszystkich serwerów, lecz gdy się trochę tych Muzyków zbierze, można wprowadzić usprawnienie, mianowicie dany Muzyk będzie tworzył RoundSound na wybranych przez siebie/Petrusa 2 serwerach (bądź jednym serwerze).

 

Myślę, że pokrótce wytłumaczyłem wam w miarę dobrze propozycję moją i @trzeci ;) Wypowiadać się co o tym sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Propozycja podobna, lecz Tobie chodziło w niej co innego i żeś tak (bez urazy) trochę niedbale określił co dana osoba miała robić. Ja obgadałem z @trzeci szczegóły i myślę, że dany DJ tworzyłby paczki nie tylko z tych piosenek typu nowości radiowych które są ... fajowe ;) lecz proponowałbym zrobić taki mini osobny dzialik w którym inni gracze zamieszczaliby swoje pojedyncze linki do piosenek z różnych gatunków muzycznych, by ten RoundSound maksymalnie urozmaicić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało wyjaśnione tutaj: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35609-nowa-ranga-d/

 

Jeżeli jest ktoś chętny do pomocy przy tworzeniu RS to ja jestem za. Chętnych zapraszam na PW, wyjaśnię jak RS powinien wyglądać, jakie powinien mieć rodzaje nutek oraz jak powinien zostać przygotowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×