Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mitusubaszi

Podszywki

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem co najmniej oburzony ponieważ na servie gra masa podszywek wiem wiem wykup rezerwacje... Jeśli ktoś gra na steam to chyba jest oczywiste że gra na nim a nie ns// admini nie reagują wręcz mają to gdzieś w tej chwili gra podszywka dziadzia|t| ale admin trzeci zwyczajnie to olał nic do Ciebie nie mam jesteś okej ale sorry w tym momencie przegiąłeś nie chce żadnej kary dla Ciebie tylko zwykłego poszanowania jaby nie patrzeć czyjejś ciężkiej pracy (zdobycie lvl , prezentowanie się // skill // exp ) to właśnie oznacza nick gracza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zauważyłem, że podemnie też się ktoś podszywa... -_- Ja zawsze gram na Steam'ie i jakiś gracz zasuwa na NS. Zarezerwowałem sobie już nick ale ta osoba znajdzie sobie kolejny nick do podszywania się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo było bodajże wczoraj, może przed wczoraj pod nickiem mitusubaszi też ktoś grał, oczywiście NS. Pisałem do admina na U@ żeby banował bo to podszywka ale admin (nie będę pisał nicka) wogóle nie reagował, bo dla niego ważniejsze były statystyki. Prosiłbym H@ o uczulenie adminów o reagowanie. 

 

P.S 

Zresztą i pod nickiem WesT też trafiają się podszywki, widziałem no ale nie było żadnego aktywnego admina, żeby zgłosić.
No i jeszcze jedno Panowie admini ja też gram tylko i wyłącznie na steam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak widze jakąś podszywke to banuje :D ale akurat teraz nie mam dostępu do komputera bo mam malowanie pokoju i zgłaszajcie tez do Trzeciego ,Albo Darka :) Ja kiedy moge to szybko wchodze i reaguje ! :) tyle od mnie . Niedawno zbanowałem podszywke : Mitusubaszi i dziadzia [t] .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dla wyjasnienia piszą mi że podszywka ale to gram  ja we własnej osobie bo mam rezerwacje ....

chodzi o PRO !



mitusubaszi głównie chodzi mi o cb ale są tez inni 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sami dokładnie o tym wiecie, że jedynym sposobem na wyeliminowanie podszywek jest rezerwacja swojego nicku. 

Po to rezerwacja nicku kosztuje tylko 1zł / 90dni żeby później nikt nie płakał, nie pisał skarg, że mu ktoś nick ukradł. 

Jeśli uważacie, że "szkoda Wam pieniędzy" na takie głupoty, dodam tylko że warto czasem zajrzeć na forum. Na święta Petrus zorganizował "event" - "Wrzuć zdjęcie swojej choinki" za które to każdy uczestnik dostawał 2 zł do kopytkowego sklepu. 

 

Nie raz widziałem skargi typu: "Zbanowałeś za podszywkę, a grałem u kumpla" - w pełni rozumiem adminów którzy nie banują za podszywanie się, bo to powinno leżeć w kwestii gracza aby nick zarezerwować. Tym bardziej że jest to serwer CoD na którym gracze w 90% grają dla wysokich LvL'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×