Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fafa97

Podbijam ;)

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko ;)

 

Po krótce się przedstawie.

 

Nazywam się Fabian, ukończyłem 17 wiosen, w tym roku 18 będzie, z czasem bardziej to się starzeje.

Jestem zameldowany na obszarach województwa Opolskiego, a dokładniej rzecz biorąc w jego

stolicy czyli Opolu. Interesuję się obszernie graffiti od 7 lat w dodatku uwielbiam taniec,

dlatego też ambitnie uczęszczam na warsztaty taneczne z Poppingu. W dodatku mogę dodać,

iż uwielbiam sobie zapalić niejakiego blanta usiąść do kartki puścić dobrego bita i zabrać się

za to przyczym mógłbym siedzieć całymi dniami, nie zważając uwagi na jakiekolwiek prośby ze strony

rówieśników. Jestem sympatycznym chopcem o urokliwej posturze :D nie no, żeby nie wyglądało nie jestem żadnym narcyzem.

Potrafią się pośmiać, żartować, ale również szybko się denerwuje ;)

 

Jeżeli klikniecie w mój profil http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/30750-fafa97/

Dowiecie się być może troche o mnie więcej zapraszam.

 

Ogólnie rzecz biorać, mam nadzieję, że zawitam do was na dłuższy okres niż jednego miesiąca.

Kieruję się instyntkem oraz własną twórczością. Ktoś mnie zapyta dlaczego takie zainteresowania?

Wydaje mi się, że człowiek zawsze znajdzie coś co go interesuję, dlatego też z mojej strony

takie hobby. Mogę dodać, że uwielbiam adrenalinke, a jezeli chodzi o graffiti to jak najbardziej

w tym sporcie występuje ta cecha. Odznaczam się mega poprawną polszczyzną, czasami

ludzie odbierają to w sposób przechwalania się, aczkolwiek nie zwracam na to uwagi.

Lubię czytać książki przeważnie komedie dramaty bądź inne tematy,

z tąd moj zasób słów jest, wydaje mi się bardzo szeroki.

 

Zostałem sprowadzony tutaj poprzez jedną z waszych kobiet, ale to nie było oficjalne zaproszenie.

Tak mówię tutaj o pośredniczącym uzytkowniku http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/27137-boom-cat-shoot/

 

Jeżeli chodzi o kwestie dotyczące grania w Counter Strike'a kariere mam długą za sobą.

Będzie to około lat 7 w tym steam 2k10 ;)

Miałem okazję pojechać i poznać aktualnych graczy drużyny Virtus.Pro na poprzednim

turnieju winter esc gaming ;)

 

To na tyle z mojej strony ! :)

Wasza kolej :)

Pozdro ;)

Edytowane przez fafa97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam na forum! Mam nadzieję, że tak jak napisałeś zostaniesz z Nami na dłużej - wbrew pozorom, nie jest tu aż tak źle :D
Powodzenia !
 

 

btw.

Odznaczam się mega poprawną polszczyzną

 

 

z tąd

Wyjątek potwierdza regułę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie chce mi sie czytać ale przywitam sie i zaprosze na TP :). Ścisniemy Cie z ziomkami bratkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOOM, pamiętasz jak w zeszłym roku byłaś w tej małej kafejce - nie pamiętam już nazwy. Tam, przy stole siedział taki przystojny koleś- nie to nie on. @@fafa97, wtedy właśnie przechodził obok :)

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×