Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż moją propozycją jest dodanie na serwer taki Plugin jak  Bad Camper  . W czym on pomoże?: Plugin pomoże w zwalczaniu camperów. Otóż plugin ten odlicza czas campienia w jednym miejscu po odliczaniu czasu  jeśli dojdzie do 100% obraz robi się czarny ( usypia campa ) i  powoli zabija (można wybrać miedzy zabiciem a usypianiem ) . Myslę ze pomogł by chociaż trochę polepszyć grę i zaoszczedzić nerwów graczom.

 

Źródło http://amxx.pl/pluginy/?descr=1

159. Bad Camper » Bad Camper 1.4.239 Ten plugin kara graczy, którzy kampią za długo. Instalacja: Plik

 

Edytowane przez Senko_GanjaMafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Azzerus nie wiem jak ty wbijales odznaki, ale ja w taki sposób nie zrobiłem jak ty opisales. Myślę że można wgrac plugin na czas próbny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE . poniewaz  po co wtedy w DM nabijales odznake na niewidke . Oto chodzi na DM 

Nie bardzo  rozumiem takie myślenie. Jedno wiem - na Dm nie chodzi o kampienie...

Napewno też nie robiłam odznakę na niewidkę, żeby kampić ... wow godne mistrzów...

Zaoszczędziłabym wiele nerwów. Jestem pozytywnie nastawiona i myślę, że można byłoby spróbować.

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeatchMatch nie służy do kampienia, więc zainstalowanie owego pluginu byłoby bardzo przydatne, przynajmniej na okres próbny.

Pomoże to przede wszystkim w zwalczaniu camperów, na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @AmputatoR wiem jak ten plugin działa (choćby i z gry na serwerach np deathrun, co też jest bardzo chętnie tam wgrywany) i jest w tej kwestii bardzo skuteczny ;) Jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jak najbardziej za wgraniem pluginu;p myślę ze poprawi to rozgrywkę w nijaki sposób i nie będzie tyle kamperów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×