Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ShN

Sprzęt Gamingowy - Jaki masz? Co polecasz?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

uważam, że wiele osób często ma problem z kupnem czy doborem - słuchawek, myszki, klawiatury, podkładki gamingowej,

tak więc zachęcam do pochwalenia się swoim sprzętem dołączając do tego krótki opis (wady, zalety, cena, polecam??),

 

Myślę, że ten temat może okazać się pomocnym dla wielu mniej doświadczonych gamerów.

 

Mój zestaw:

 

Słuchawki: SteelSeries 5h v2

Zalety: dobra lokalizacja w grze, solidny i długi kabel, lekkie, wygodne

Wady: stosunek jakość-cena, wykonane w całości z plastiku

Cena: 150zł

Polecam słuchawki do gier w szczególności, jednak jeżeli chodzi o słuchanie muzyki to są po prostu słabe, minusem jest także słaby bass, jeżeli chodzi o electro itp.

 

Myszka: SteelSeries Rival

Zalety: mysz optyczna, świetny sensor, solidna konstrukcja, nadaje się niemal do wszystkiego, wygoda

Wady: jeden przycisk makro jest niewłaściwie umiejscowiony, tylko dla praworęcznych

Cena: 200zł

W moim przypadku i wedle mego uznania ta myszka nie ma sobie równych na rynku, biorąc w szczególności pod uwagę stosunek jakość-cena, przerobiłem już logitechy, deathaddery i są o wiele droższe, a ich żywotność wiele krótsza

 

Podkładka: SteelSeries QCK

Zalety: fajne logo...

Wady: cena

Cena: 40-50zł

Osobiście uważam, że jest to podkładka jak każda inna, różni się jedynie logiem, gdybym nie otrzymał jej w zestawie z myszką to z pewnością szkoda byłoby mi dawać tyle kasy na najzwyklejszą podkładkę.

 

Klawiatura: A4Tech x7

Zalety: design, wygoda, duża ilość makro przycisków, cena

Wady: w tej cenie brak

Cena: 60zł

Jest to klawiatura naprawdę godna polecenia, w tej cenie nie ma żadnych wad, a grając na niej czujemy się jak prawdziwi zawodowcy.

 

 

Zachęcam do aktywnego brania udziału w temacie,

 

W razie pomocy w wyborze chętnie doradzę przy kupnie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka: Logitech G500 Gaming Mouse

Myszka jest dosyć duża. Posiada dużo programowalnych przycisków dodatkowych i scrolla z wyłączonym hamulcem. - Lekko zakręcisz i scroll ciągle się kręci. :) Przydatne do przewijania dużych dokumentów tekstowych czy stron internetowych. Posiada ciężarki, które możemy włożyć do myszki, każdy może dostosować wagę myszki do swoich upodobań. Dodatkowo posiada przyciski do zmieniania szybkości myszki (DPI) bez wchodzenia do sterowników, wystarczy jedno kliknięcie i już mamy zmniejszoną lub zwiększoną prędkość myszki. Oczywiście, można ustawić poziomy tych przycisków w sterownikach od tej myszki.

 

Podkładka: SteelSeries QCK

Tutaj nie trzeba dużo pisać, myślę, że nie jeden profesjonalny gracz poleci tę podkładkę.

 

Klawiatura: Zalman ZM-K400G 

Klawiatura świetna. Jest podświetlana w dwóch kolorach; czerwony i niebieski. Jednak niebieski niestety nie jest tak wyrazisty jak czerwony, więc w nocy niebieski odpada. Możemy oczywiście regulować podświetlenie lub je całkowicie wyłączyć. Klawiatura jest trochę głośna. Posiada programowalne przyciski; G1, G2, G3, G4, G5, a także przycisk, który odpowiada za wyłączenie przycisku Windows. Klawiatura warta swojej ceny, myślę, że warto ją kupić.

 

Słuchawki: Sennheiser hd 201

Słuchawki są bardzo dobre do gier typu CS. Muzyka też gra na dobrym poziomie. Słuchawki obecnie można dostać za 60 zł, kiedyś kosztowały ponad 150. W tej cenie ciężko o coś lepszego. Używam tych słuchawek od 2 lat i nigdy nie narzekałem, są świetne! Jedyną wadą tych słuchawek jest to, że na kablu nie ma kółeczka do regulowania dźwięku, ale zbindowałem to sobie na myszce i mam ten sam rezultat. :)

 

Polecam każdemu taki sprzęt, gwarantuję, że się nie zawiedziecie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się nad Twoimi słuchawkami, a mógłbyś rozwinąć wątek dotyczący właśnie nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mysle, ze troche będzie to chwalenie się co masz, a jak ktoś ma słabszy sprzęt to nie napisze..

Na każdej myszce można być katem, słuchawki też nie muszą być ultra jakieś, a podkładka to bezsens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×