Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tranzytt

Trzy mapy.

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy temat na tym forum, więc prosze o wyrozumiałość...

 

Więc tak: ja nic zrobić nie moge jednak opiekuni serwera jak najbardziej. Codzi mi o to aby grać na TRZECH MAPACH. (ONLY DD2/INF/NUKE) .

Po zapytaniu ludzi na serwerze co o tym myślą wielu osobom się spodobało. Myslę że było by to troche odmnienne od ONLY DD2...

 

Na waszym serwie gram niedługo, jednak chcciałem napisac taki temat bo jestem ciekawy jak wy na to zareagujecie. Może dało by sie coś takiego zrobić ? :)

 

Pozdroo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi  się pomysł jak najbardziej podoba, ponieważ grając cały czas na mapie DD2 robi się to powoli nudne :] . Ale wszystko zależy od administracji . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odpada.

Było już wiele takich tematów. Wystarczy poszukać. Jedna z ostatnich propozycji - Zmiana na only DD2/Inferno.

 

Jest to serwer Only de_dust2 i tak pozostanie. Gra na tym serwerze wiele osób, które preferują tylko tą mapę. Jeśli chcecie dodatkowe mapy to zapraszam na serwer TP - Team Play. Tam jest pare innych map.

 

A więc temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wiem, że administracja tego nie zmieni, ale serwer klasyczny typu DD2/NUKE/INFERNO to naprawdę nie taki głupi pomysł i serwer na pewno by nie ucierpiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

+ inni - nie ma żadnego problemu aby wprowadzić taką zmianę, ale podam wam jeden przykład:

 

Ci, którzy grali na tej sieci rok temu pamiętają serwer Call of Duty. Cały dzień był pełny (jeśli dobrze pamiętam były chyba 22 sloty) , a pod wieczór były straszne problemy żeby wejść na serwer (było tyle osóB). Widzicie co jest teraz? Rzadko kiedy gra więcej niż 10 osób :/ Wiecie czym to jest spowodowane??? Niepotrzebnymi zmianami...

 

Na dd2 jest dużo osób, serwer często jest pełny - więc po co zmieniać coś co jest dobre?

 

Tyle ode mnie w tym temacie. Polecam się chwilę zastanowić i dopiero pisać kolejne posty.

 

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Propozycja odpada.

Było już wiele takich tematów. Wystarczy poszukać. Jedna z ostatnich propozycji - Zmiana na only DD2/Inferno.

 

Jest to serwer Only de_dust2 i tak pozostanie. Gra na tym serwerze wiele osób, które preferują tylko tą mapę. Jeśli chcecie dodatkowe mapy to zapraszam na serwer TP - Team Play. Tam jest pare innych map.

 

A więc temat do zamknięcia.

 

Wszystko na ten temat, zamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×