Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Azzerus

ODRZUCONE Nowy admin ? Azzerus

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Azzerus
 
2. Steam ID:STEAM_0:0:103477079
 
3. Wiek:18
 
 
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Nigdy nie mialem admina , ale znam podstawy
 
6. Znajomość AMXX (x/10) 3,4/10
 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Nazywam sie Kacper , mam 18 lat , mieszkam w okolicach Wejherowa (Pomorze) . Interesuje sie pilka nozna , reczna i oczywiscie cs'em . Na waszej serwerowni gram juz 3 lata , nie ktorzy mnie tez pamietaja o nicku SqN |n0t#| , lecz na forum od jakos od ponad tygodnia . Chcialbym zostac adminem  , poniewaz jestem na serwerze od kilku do kilkunastu razy dziennie . Zawsze ktos sie znirzy do tego zeby miec czity i chcialbym temu zaradzic . Mysle ze spelnie sie w roli admina 
 
8. Mikro [TAK/NIE]: Nie , ale mysle ze na DM zbedne ...  ale wrazie co moge kupic
 
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiscie
 
10. Reklamy/SMS: SMS
 
11. Linki do poprzednich podań: -


Przepraszam , juz pisalem do H@ o prosbe o usuniecie tego 2 postu . cos mi sie zbugowalo i napisalo mi 2 posty .... Jeszcze raz przepraszm  !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że kiedyś złożysz podanie ...

 

Nie pogrywam zbyt często na DM, więc znam Ciebie w 99% z forum, a na forum spamisz spamisz i jeszcze raz spamisz. Wielokrotnie Ciebie większość forumowiczów upomina parę razy w tygodniu. Takowe zachowanie interpretuje jako brak dojrzałości i po prostu jak dla mnie nie dorosłeś do pozycji Administratora jakiegoś serwera (dowód to te Twoje spamowane posty i do tego z kulejącą Ortografią/Gramatyką ...) 

 

Słaba znajomość AMXX, jedyne plusy jakie widzę to Dofinansowanie (o ile Petrus potwierdzi SMS) i ta aktywność.

 

Mimo wszystko duże NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Wybacz, ale  jakoś Ci nie ufam.  

GT ok, zgłaszasz chitów na forum, ale...  spamujesz jak cholera gdzie tylko się da czym zniechęcasz ludzi do siebie. 

Na dzień dzisiejszy NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wszystko napisane powyżej NIE bo naprawde spamisz i spamisz kiedyś ja tak robiłem ale Pewnien Botek mi dal popalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

AA

 spamujesz jak cholera gdzie tylko się da czym zniechęcasz ludzi do siebie. 

Popieram twe słowa. Na razie  neutral. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się chłopcze, że masz jedno NEUTRAL na tyle zasłużyłeś.

Ja wyraziłem swoje zdanie na Twój temat jak tylko się tutaj pojawiłeś i go raczej nie zmienię z powodu takiego, że Ty pierwszy mnie tutaj zdenerwowałeś i nie powstrzymasz się, ażeby użyć swojego prymitywnego algorytmu x+1 wszędzie gdzie tylko jakiś temat otwarty i to nie raz tylko kilka, głupio odpowiadając, komentując czyjeś zdanie/post, ale jak każdemu daję szanse na rehabilitacje, tylko nikt jeszcze z tego nie skorzystał, myślę, że nic się nie zmieni. Teraz w tym momencie trochę cie poszanowałem za znajomość regulaminu chyba, bo widzę, że nie skomentowałeś żadnego posta, tych którzy się tutaj wypowiedzieli, szacun na prawdę.

Ani trochę nie jest mi przykro NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Hmmm...wszystko już właściwie napisaliście co mi po głowie chodziło...

Tylko się zastanawiam...te jego spamowanie, bezsensowne posty..są denerwujące wiadomo, ale z drugiej strony czy to tez nie pokazuje ze mu zależy ? Mimo ze (jak niektórzy pisali) brak dojrzałości, pisownia itp...kurde już 12 latki mieli tu adma i nikt mi nie powie, że byli dojrzali...a w przypadku niektórych (shatter) całkiem dobrze się sprawowali. Chłopak ciągle jest w grze, dużo by to pomogło.

Powiedziałabym NIE, ale nie pamiętam komu ostatnio tak zależało na Dm, więc mówię NEUTRAL.

Ogarnij zachowanie i spróbuj za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

- brak SMS,

- aktywny warn.

 

Nie ma czego oceniać - podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×