Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
vrona

Spadek FPS przy smoke

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem juz od dluzszego czasu z spadkiem FPS przy smoke, normalnie jak biegam, strzelam mam gdzies 90-100 fps, gdy jest 1 smoke na mapie, wystarczy nawet jak na niego spojrze z AWP, badz biegam kolo niego fps siegaja juz gora 30 max. Probowalem juz cfg na fps, wieksza wydajnosc itd niestety to tez nie pomoglo. Nawet nie widze modelu przez te smoke (nie mowie tutaj o 16 bit bo nawet na 32 idzie cos dojrzec przez smoke) Moze jakas porada? Moj sprzet to :

 

Intel Core 2 Duo 2.33 GHz

2GB Ram DDR2

Grafa ATI Radeon HD 3450 wedlug programu Everest 1024 MB a na necie pisze 512 MB lub 512 DDR2.. ale wychodzi to samo :)

 

System z ktorego korzystam to XP Home Edition dodatek SP 3

 

Komp stary (6 lat minelo) wiec nie chce ladowac w niego kasy a i nie mam za bardzo funduszy na ladowanie w nowy, wiec ma ktos jakis pomysl zeby chocaiz wyciagnac na smoke z 30-35 fsp wiecej? Teraz jak gram to jakas porazka jest.. A jak juz sa 3 smoki to tragedia, max 10 fps mam..

Edytowane przez vrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to zależy raczej od internetu. Miałem identyczny problem, gdy miałem kompa u swojego brata w pokoju. Teraz mam kompa w swoim co jest znacznie bliżej routera i już nie zawiesza mi się CS przy wbieganiu/patrzeniu się na smoke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neostrade, router Livebox, 10mb net, i router mam doslownie 40 cm od PC.. moze jakos porty przekierowac w routerze na CS? ktos probowal cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne uzywasz programow ktore "kieruja" pamiec ram do uzycia przez konkretne programy smile.png. Nie uzywaj ich gdyz nie dzialaja zgodnie z przeznaczeniem tylko sa wyludzaczami pieniedzy na zakup pelnej wersji.
Wyrzuc folder Textures i pobierz go ponownie. Byc moze masz uszkodzone tekstury i program probuje je bezskutecznie zaladowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ramu to sam nie wiem, niby jest ok, system zuzywa okolo 1gb z wlaczona przegladarka i odpalony steam, co do tego textures usunalem i nadal lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz aktualne sterowniki do karty graficznej i czy nie masz jakiegoś złośliwego oprogramowania na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany jakich ja się tutaj teorii dowiaduje, internet, złośliwe oprogramowanie...

Internet nie może Ci obniżyć FPS celowo przy smoku, to samo oprogramowanie gdyby miało niszczyć nam grę to cały czas, a nie tylko w tym momencie. Wiadomą rzeczą jest, że to wina karty graficznej, nie oszukujmy się jest ona o słabych parametrach, w takich momentach gry nawet przy 1.6 nie uciągnie na high-fps, musiałbyś podać nam jaką masz płytę główną i myślę, że w dobrej cenie do 350zł jakiegoś GTX'a mógłbyś wstawić do "staruszka", przy okazji będzie to lepiej wyglądało przy grach typu CS:GO, no i od razu grafika 3d się nam kłania, wymienić kartę możesz, a potem zawsze GTX Ci już do nowszego modelu wejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShN ok, rozumiem. Płytka to http://www.asrock.com/mb/Intel/G31M-GS%20R2.0/index.asp?cat=

z kart znalazlem tkaie cos:  http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-210-1g-ddr3-64-bit-hdmi-dvi-d-sub-box-en210-silent-di-1gd3-v2-lp-363371/

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-gf210-1024mb-ddr3-vga-dvi-hdmi-pci-e-lp-426018336-1459-371518/

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-5450-1gb-ddr3-64-bit-hdmi-dvi-vga-bulk-11166-32-10g-628912/

 

Tylko nie wiem czy one beda pasowac pod moja płyte, nie znam sie, prosze o pomoc :)A i jak cos to mozna przeniesc do dzialu sprzetu komputerowego czy jakos tak :)



Żyje ktos?

Edytowane przez vrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że ta karta którą zaproponowałeś jest chyba nawet gorsza, ale to się wytnie heh. GT a GTX wbrew podobnej nazwie oznacza dwa różne światy, karty GT to syf i staroć, już tego nie produkują, karty GTX są już dużo lepszej jakości no i w grach się naprawdę świetnie sprawują, ja dałem 400zł za GeForce GTX 650Ti 2GB i na tej karcie przykładowo już BF4 bardzo fajnie chodzi, który ma naprawdę duże wymagania, z tańszych GTXów to właśnie ta moja byłaby okej, a kto wie może taniej ją znajdziesz, nie sugeruj się pamięcią RAM w karcie, tylko przepustowością całej karty, fajnie, żeby już była ona DDR5, a szyna danych wystarczy 128 w tej cenie, natomiast czy miałaby ta karta pasować i zgrać się z Twoim system to polecam popytać o to na forach typu elektroda czy pclab, sam na początku kupiłem świetnego Radeona, który niestety nie spodobał się mojemu komputerowi i musiałem go wymienić, więc lepiej upewnić się i popytać specjalistów, tak więc podsumowując ta karta co zaproponowałeś może do 1.6 byłaby delikatnie mówiąc w miarę okej, ale do nowości to odpada, w sumie co tutaj wiele mówić mi na komórce CS śmiga, więc no...

 

Masz tyle lat, że zapewne pracujesz i wydatek rzędu 300-400zł nie jest mega kosztem tym bardziej, że kupujesz raz na dłuugi czas takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×