Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: HASZYK
2. Steam ID: STEAM_0:0:1815537
3. Wiek: 20latek.
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/HASZYK/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:  Administrator sieci w 2013roku, opiekun serwera.
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10.
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mogę zostać adminem, ponieważ wiem że ogarniam tą grę. Chce zostać na tej sieci, ponieważ jak w dziale przywitaj się pisałem że sieć, na której adminowałem padła. Szukałem ,,tego czegoś,, na wielu serwerach i znalazłem to tutaj. Wiem że gracze, admini i cały skład kopytko zobaczy że nie pomylili się co do mnie! Kilka zdań o sobie: Mam wiele zasad w życiu, których staram się nie łamać. 
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak.
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście!.
10. Reklamy/SMS: SMS.
11. Linki do poprzednich podań:Brak.

 

Pozdrawiam HASZYK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

1.Brak tagu na steam.

2.Posty nabite na szybko.

3.Na serwerze grasz 8 dni.

4.Na forum jesteś zaledwie od 7 dni.

5.Niby jest te 10 godzin przegranych, ale to jest jedyny plus.

 

Niestety, nie masz mojego wsparcia. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to wszystko za szybko się dzieję, chociaż ja sam wiem jak to jest, byłem w podobnej sytuacji tak jak Ty teraz i również pojawiłem się tutaj "z dupy" jak się to mówi i na forum nie byłem zaledwie od 7 dni tylko od 4 i admina dostałem, a od tego czasu na kopytku przegrałem 187h (na DD2 + do tego jeszcze GG i coś TP) i myślę, że zaskoczyłem tym niektórych, którzy nie dawali mi szansy. Myślę, że się nie łudzę. Ja sam dzisiaj trochę Cie poznałem i jestem zdania co do osobowości +/- średnia, na start, bo Cie jeszcze nie za bardzo dobrze znam, co do gry, no to oczywiście botem jesteś, bo jakże by inaczej :D ale chyba coś grasz, bo dostałem kilka zgłoszeń na niby Twojego aima, przyglądnąłem się i stwierdzam, że być może grałeś na serwerach Only HS, bądź po prostu ogarnąłeś to, ale i tak Cie zabijam :D Wiem skromny jestem, ale to w żartach oczywiście, chociaż potrafisz stawić opór, do mixów się nadasz :D

Pierwsze dwa punkty, które napisał @Hawk powyżej, zapewne wynikają z barku przeczytania dokładnie regulaminu, bądź w rekordowym czasie, więc nadrób to jak najszybciej, oraz te posty, które jakby nie patrząc nabite na siłę i tylko do podania, w dodatku strasznie mnie drażni, że nie piszesz w nich normalną czcionką, tak jak wszyscy, bo wg mnie kolorek jest po to aby coś wyróżnić, a nie tworzyć swój "image". Staraj się udzielać lepiej, popraw się troszku.

I tak zbierając to do kupy, to ktoś mądry powiedział, że przepisy są po to, aby je łamać, ale w Tym wypadku wystarczy je trochę naciągnąć, tak jak to było pół roku temu w moim przypadku.

Myślę, że warto już Ci teraz dać szanse i obyś jej nie zmarnował i nie zawiódł ;)

 

Troszkę się rozpisałem, ale myślę, że rozumiecie, może to przez tą godzinę ale i pewnie dlatego też, iż tak samo tutaj zaczynałem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem tego samego zdania co Hawk. Jeżeli naprawdę podoba Ci się gra u Nas, to nie odejdziesz od Nas z powodu odrzuconego podania. Daj się poznać graczom i  administracji na servie, na forum też nie bądź obojętny. 
Jak dla mnie troszkę zbyt szybko, próbuj za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ostatnio aktywny na serwerze, na forum również, no ale to tylko tydzień z siecią, ogarniasz temat, ale brakuje tych punktów regulaminu, jednakże trzeba mieć swoje zdanie i uważam, że powinieneś zostać adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to wszystko za szybko się dzieję, chociaż ja sam wiem jak to jest, byłem w podobnej sytuacji tak jak Ty teraz i również pojawiłem się tutaj "z dupy" jak się to mówi i na forum nie byłem zaledwie od 7 dni tylko od 4 i admina dostałem, a od tego czasu na kopytku przegrałem 187h (na DD2 + do tego jeszcze GG i coś TP) i myślę, że zaskoczyłem tym niektórych, którzy nie dawali mi szansy. Myślę, że się nie łudzę. Ja sam dzisiaj trochę Cie poznałem i jestem zdania co do osobowości +/- średnia, na start, bo Cie jeszcze nie za bardzo dobrze znam, co do gry, no to oczywiście botem jesteś, bo jakże by inaczej :D ale chyba coś grasz, bo dostałem kilka zgłoszeń na niby Twojego aima, przyglądnąłem się i stwierdzam, że być może grałeś na serwerach Only HS, bądź po prostu ogarnąłeś to, ale i tak Cie zabijam :D Wiem skromny jestem, ale to w żartach oczywiście, chociaż potrafisz stawić opór, do mixów się nadasz :D

Pierwsze dwa punkty, które napisał @Hawk powyżej, zapewne wynikają z barku przeczytania dokładnie regulaminu, bądź w rekordowym czasie, więc nadrób to jak najszybciej, oraz te posty, które jakby nie patrząc nabite na siłę i tylko do podania, w dodatku strasznie mnie drażni, że nie piszesz w nich normalną czcionką, tak jak wszyscy, bo wg mnie kolorek jest po to aby coś wyróżnić, a nie tworzyć swój "image". Staraj się udzielać lepiej, popraw się troszku.

I tak zbierając to do kupy, to ktoś mądry powiedział, że przepisy są po to, aby je łamać, ale w Tym wypadku wystarczy je trochę naciągnąć, tak jak to było pół roku temu w moim przypadku.

Myślę, że warto już Ci teraz dać szanse i obyś jej nie zmarnował i nie zawiódł ;)

 

Troszkę się rozpisałem, ale myślę, że rozumiecie, może to przez tą godzinę ale i pewnie dlatego też, iż tak samo tutaj zaczynałem ;)

Gdzie Ty byłeś kiedy ja składałem podanie ;)

Gracza nie kojarzę, ale jak ma dobre chęci... i tak przecież zostanie to zweryfikowane w realu, choć z tym w sumie trzeba uważać by potem nie trafić na adminów w stylu Davis-a którzy zrażają ludzi do serwera zachowując się arogancko i korzystając ze swoich przywilejów nadużywają ich. Na szczęście jest stary dobry dział skargi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie. Dlaczego ? Twoje konto ma dopiero 7 dni, GT widać, że nabiłeś by dostać admina . Złóż podanie za kilka tygodni daj się poznać a wtedy będziesz mieć moje poparcie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio zacząłeś się udzielać na forum to tak myślałem, że po pewnym czasie złożysz podanie. Jak dla mnie krótka aktywność na forum i słabe GT. Na razie neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobrze rozumiem Was i Wasze wypowiedzi. Dziękuje że zabraliście głos w moim podaniu.

Jedna tylko uwaga

 

Jestem na Nie

 

- nie zgłasza czitów 

- czesto na spect 

- czas na forum + czas na dd2 

Pierwszy-

-Napisz do BlackHill on Ci napisze że nie zgłaszam cziterów.

-hmm...top15 nabiłem na spect. . .

-Mam zostawiać włączone forum by nabijało mi czas i bez sensownie pisać różne posty itp?

Winner Ty już pokazałeś wczoraj jaką masz kulture do graczy. Jakiś 13-14 latek krzyczał przez mikrofon, a Ty do niego cytuje,, Zamknij ten ryj i wypierda. . .'' Zamiast go kick, a gdy to nie pomoże to zbanować. Potwierdzić to może SANCZO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź bardziej aktywny na forum i przede wszystkim na serwerze, spróbuj za jakiś czas. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy z tobą nie grałem ale dam ci szansę masz moje TAK.

 

Ps. Jak będzie komp to cię pocisne ;) i jak będzie skill. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A ja jestem na TAK. Dość często zgłasza mi cziterów. Myślę że się nada kolejna osoba do pilnowania porządku na servie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , widuję Cię czasami tylko na serwerze, jeżeli grasz to pewnie niedługo chyba że w tym czasie kiedy mnie nie ma . Topkę wbiłeś ok ale jednak tam nie jest potrzebny czas gry tylko wynik . zrobisz 100/10 i też będziesz top 1 . Nigdy nie zgłaszałeś mi czitów. Jesteś na serwerze od niedawna jak sam to napisałeś . Na tą chwilę jestem na NIE , ale wydaje mi się , że to tylko kwestia czasu i większego poznania Ciebie ;]

 

PS. Nie wiem jak Ty to robisz, że masz same bańki xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to jeszcze za szybko. Pograj jeszcze więcej na serwerze, daj się lepiej poznać graczom, oraz udzielaj się na forum, a z pewnością dostaniesz tę rangę, ale jeszcze nie teraz. Na chwile obecną jestem na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie było otwarte dość długo bo nie wiedziałem co z Tobą zrobić. Twoja grywalność była na wysokim poziomie, jednakże grałeś tylko jakieś 4 dni. W ostatnich dniach grywalność znów spadła.

Musimy mieć pewność, że Twój czas spędzony na serwerze to nie tylko wynik kilkudniowej zachcianki. Jeżeli będziemy obserwować przez dłuższy czas wysokie zainteresowanie serwerem to być może dostaniesz szansę.

 

Póki co staraj się dalej + nie wypowiadaj się w swoim podaniu, bo następnym razem dostaniesz bonus do odrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×