Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
^TeN

[Skarga] k@rmel

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/-a

2. Nick oskarżyciela (z gry): ^TeN

3. Nick oskarżanego (z gry): k@rmel

4. Dokładna data (dzień+godzina):

5. Mapa: de_nuke ( ew. de_inferno)

6. IP oskarżonego: 91.189.217.89

7. Steam ID oskarżonego: 0:0:66417299

8. Dowód przewinienia: Logi serwera*

9. Dodatkowy opis: W/W kolega obrażał mnie i płakał. Dodatkowo rzucał fleshe swoim ,chcąc się "wyżyć" na cheaterach. Świadek: Kojaro.*(ew. Cały serwer)

 

 

*Swoje logi utraciłem ( 2015-02-12 - 12:58:17)

*Kojaro - świadek co do fleshy (zbanować nie mógł ,gdyż nie miał jeszcze Admina)

Edytowane przez ^TeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia dzisiejszego, gracz o nicku k@rmel grał wbrew zasadom Tp,  to znaczy rzucał swojemu team'owi flesze. A także obrażał mnie i gracza o nicku "Ten" . Proszę o sprawdzenie tego i o wymierzenie kary dla tego gracza . 

 

Pozdrawiam 

Kojaro

Edytowane przez Kojaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bany "krótko okresowe" dawane są tylko na max 1h - dawanie ich w czasie gdy gracz jest po za serwerem mija się z celem. 


Jedynym ratunkiem w takich sytuacjach jest ban nałożony na gracza on-line przed admina. Jeżeli nie masz żadnego z adminów w znajomych na STEAM, bądź nie ma ogólnie STEAM'a, wystarczy wpisać komendę "/zgłoś" na serwerze - otworzy Nam się okienko z komunikatorem GG, gdzie należy zgłaszać problem. Jeżeli któryś z adminów TP będzie on-line z pewnością otrzymacie pomoc.


 


 


Po za tym:


§ V. Taryfikator banów


 


  • Używanie mikrofonu poniżej 16 lat,nadużywanie, zagłuszanie gry, puszczanie muzyki itp - kick -> 5 min - 1 h
  • Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - kick - > 5 min - 1 h

 


 


 


Myślę, że wszystko w tym temacie. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub zastrzeżenia proszę zgłaszać ten post.  ;)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×