Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kleik

Da Miano

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): Kleik
3. Nick oskarżanego (z gry): Da Miano
4. Dokładna data (dzień+godzina): 16.02.2015 r. 17:22
5. Mapa: de_inferno
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
#18 "Da Miano" 1000 STEAM_0:0:17051704   1 06:20   25  
8. Dowód przewinienia: http://speedy.sh/CrCDg/kick.bmp
9. Dodatkowy opis:

Nie miałem możliwości wykonywania celów mapy jako terrorysta. Paka została wyrzucona za skrzynie do których nie ma dostępu przez jakiegoś terroryste, po czym stojąc przy pace zostałem wyrzucony za nie wykonywanie celów mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;D To że ktoś zbugował pakę jak mnie nie było to nie znaczy, że w czwórkę będziecie kampić na respie i nic nie robić!! A że ty jesteś dziecko to już nie mój problem, że w sprawie kicka piszesz skargę;)) A straszyć to sobie możesz kolegów w klasie!!!!!!!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;D To że ktoś zbugował pakę jak mnie nie było to nie znaczy, że w czwórkę będziecie kampić na respie i nic nie robić!! A że ty jesteś dziecko to już nie mój problem, że w sprawie kicka piszesz skargę ;)) A straszyć to sobie możesz kolegów w klasie!!!!!!!

 

Pozdrawiam.

 

A co mamy robić, wykonywać cele mapy? Paka/hosty? Piszę skargę bo mogę, dzieckiem jestem tylko swoich rodziców. Ja nikogo nie strasze, napisałem że idę napisać skargę bo uważam że mnie niesłusznie wywaliłeś i tyle. Nie musisz mnie wyzywać i obrażać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mamy robić, wykonywać cele mapy? Paka/hosty?

 

Tak masz wykonywać cele mapy. Przepraszam z góry za kolor czerwony : 

 

§ II. Zasady ogólne

  1. Realizujemy cele map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wina lezy po srodku, bo w sumie mogl go wywalic za to, ze nie poszedl i wtedy nie wybijali graczy ct, a takze nie musial go kicknac bo nie mial dostepu do paki ;)

W sumie mogliscie to zalatwic na serwerze, a nie tutaj na forum :P

Poczekajmy na innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wina po środku? Mam czekać 40s, aż  ct przyjdzie łaskawie na ich respa? Paczu ogarnij się, a nie wypisujesz głupoty!! Może każdy zacznie robić tak samo i nie bd karani za to, tak? Mogli się zgrać i próbować wygrać bez paki;/

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w takiej sytuacji nie możesz dać mu kicka za cele mapy. Paka była niedostępna, więc nie miał, jaki ich zrealizować. Mogłeś dać inny powód, ale nie za cele mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, jesli paka zbugowana cel jest prost- zabic CT i tyle. Powod kicka co prawda moze i jest zly ale taka inormacja dla innych- nie kampimy tylko zabijamy/kladziemy pake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 sekund z życia! O nie!!! Ide się powiesić :(

 

Jak nie masz nic do powiedzenia to po co się wypowiadasz? W konsoli, po kicku pokazuje się informacja o tym, że jeżeli uważam że kick jest niesłuszny mogę napisać o tym na forum cs-kopytko. Tak zrobiłem. Ale zawsze znajdzie się jakiś troll forumowy który nabija 3k postów i wypowiada się byle gdzie i byle o czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kick w takiej sytuacji WYDAWAŁBY się nie na miejscu... lecz z drugiej strony co.. kiedy jakiś debil zbuguje bombę, to cały team ma stać i się patrzeć w jedno miejsce jak typowi robotnicy w Polsce? W takiej sytuacji kampiąc na respie nic nie zdziałacie. Trzeba poinformować admina kto zbugował, po czym spróbować wygrać grę bez paczki :)

 

Włączcie myślenie, a potem grajcie.

 

 

 

Jasne, że możesz pisać skargę za kicka. Lecz chyba zgodzisz się ze mną, że jest to lekkie nadużycie, a nie zawsze trzeba lecieć "na dywanik" z jęzorem. Czasami wystarczy pogadać na serwerze/PW i sobie wyjaśnić co i jak? Da Miano jest typowym adminem, z którym na luzie mozna pogadać. Następnym razem wybierz mniej konfliktowy sposób wyjaśnienia sytuacji :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Cele mapy : Zabicie drużyny przeciwnej , podłożenie/rozbrojenie bomby

 

Takie sprawy to na pw sobie ogarnijcie  Skarga nie słuszna buguja pake to nieznaczy ze masz stac i patrzec w sciany na respie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak się to czyta to ręce opadają...

Dostałeś kicka i co? Nie szybciej jest wbić na nowo na serwer? Nie, Ty wolisz poświęcić 5-10 minut, żeby specjalnie się logować na forum, akceptować e-maila i pisać skargę z powodu głupiego kicka, człowieku to jest tylko gra, czy admin Cię, aż tak bardzo skrzywdził, nie sądzę...

 

Z drugiej strony Da Miano też taka sytuacja trafi się raz na dłuugi czas, że jakiś no "idiota" zbuguje pakę i co ten biedny TT ma robić, może to było jego celem zachować tak jak to robią gracze z CT kiedy widzą, że nie mają szansy odzyskać boombsite, też krzywda by Ci się nie stała gdybyś go nie kickował tylko napisał w next round, żeby tak nie robił.

 

Ogólnie czytając tą skargę, ten temat, to zaangażowanie tylu ludzi z powodu takiej głupoty mija się z celem i wręcz zaśmieca forum, proponuję zapomnieć o tej sytuacji, bo ani gracz bana nie dostał, żeby był wpisany na BL, ani admin jakiejś większej szkody graczowi nie wyrządził, żeby miał odebrane flagi.

 

Tyle z mojej strony myślę, że H@ będzie wiedział co robić po przeczytaniu mojej wiadomości,

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak nie masz nic do powiedzenia to po co się wypowiadasz? W konsoli, po kicku pokazuje się informacja o tym, że jeżeli uważam że kick jest niesłuszny mogę napisać o tym na forum cs-kopytko. Tak zrobiłem. Ale zawsze znajdzie się jakiś troll forumowy który nabija 3k postów i wypowiada się byle gdzie i byle o czym.

Mój post tyczył się admina, bo to on napisał tekst o 40 sekundach. Czytaj uważnie. Według mnie skarga jest słuszna. Jeżeli paki nie dało się wziąść to TT mieli iść "na śmierć"?

 

Najlepiej poczekać na @Petrus'a. On wszystko wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha mam rozumieć, że mieli grać w podchody na swoim respię, o to ci chodzi?:D Najlepiej to nic w takiej sprawie nie robić i to twoim rozwiązaniem bybyłoo najlepsze! ;D Naprawde pogratulować;) Może źle ująłem karę ale nie jestem taki szybki żeby zmienić nazwę kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post tyczył się admina, bo to on napisał tekst o 40 sekundach. Czytaj uważnie. Według mnie skarga jest słuszna. Jeżeli paki nie dało się wziąść to TT mieli iść "na śmierć"?

 

Najlepiej poczekać na @Petrus'a. On wszystko wyjaśni.

 

Zwracam honor, przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Te 40 sekund zależy od człowieka, bo jak mniemam wbija się na TP, by pograć sobie dynamicznie i trzeba nawet wziąć pod uwagę pewne zażenowanie i mocne zirytowanie ludzi na serwerze w tym momencie, którzy by mieli patrzeć na grupkę TT próbujących strzelić sobie w stopę na swoim respie ...

 

Według mnie, (jak i czytając wcześniejsze wypowiedzi kilku innych kolegów powyżej) sprawa do wyjaśnienia na PW, a zabicie drużyny przeciwnej ... no niestety to jest serwer TP, a nie FFA, gdzie na FFA gdy jesteś sam na 8 z drużyny przeciwnej chowasz się pod ziemie, byle nie stracić swojej broni :) 

 

Nie wiemy dokładnie z opisów powyżej świadków akcji ilu miał przeciwników z drużyny przeciwnej w tej konkretnej rundzie autor wątku, więc określenie "pójście na pewną śmierć" bez tej cennej informacji może być bezpodstawnym wyolbrzymieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszecie, że ludzie grają na fragi, a teraz komuś karzecie wykonywać cele mapy w postaci zabijania drużyny przeciwnej. Według mnie cele mapy to:

 

CT - pilnuje BS + pilnuje zgubionej paki + stara się rozbroić pakę;

TT - szturmuje BS + stara się podłożyć pakę oraz jej pilnuje;

 

Jedynym winnym w sytuacji, że ktoś wyrzucił pakę w niedostępnej miejsce jest osoba, która tu zrobiła.

 

@@Da Miano, troszkę elastyczności... wątpię, że cokolwiek by zmieniło bezcelowe bieganie po mapie i szukanie przeciwników. Sytuacja jest na tyle patowa, że mogłeś sobie darować karę dla tego gracza szczególnie, że sam nie zauważyłeś kto tą bombę zbugował. Równie dobrze to CT mogli by tej paki pilnować, a nie plątać się po mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×