Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
czerwony_tulipan

dla Zakiego, nie jest to skarga

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

§ V. Taryfikator banów

Pamiętaj! Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność.
Pamiętaj! Na serwerach typu ffa nie banujemy za raszowanie oraz kampienie.
Pamiętaj! Ban za WH tylko i wyłącznie poprzez zrobienie graczowi screenów. Jeżeli gracz już miał robione screeny, a są dalsze przypuszczenia co do cheatowania należy rozpisać demko w dziale AC.

 

Zaki jeżeli jesteś człowiekiem ogarniętym intelektualnie to zrozumiesz o co chodzi w tym poście. 

 

Pamiętaj! Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność.

 

wpadasz po jakimś czasie na serwa i strzelasz z miejsca gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę banami.

chcesz zrazić graczy do tego serwera, to Ogarniaj obowiązki admina w ten sam sposób.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CAŁYM szacunkiem do Twojej osoby.

 

1)

Nie jest to Twoją sprawą, ani tym bardziej niczym ważnym fakt, że miałem przerwę od gry. Nie przeszkadza mi to w niczym, ani tym bardziej w wypełnianiu obowiązków.

2)

Oczywiście wiem o co Ci chodzi :) Jednak muszę zdementować tę "skargę". Jeśli chcesz przejrzyj sobie demko z gry. Ostrzegałem pisemnie chwilę przed Twoim 5-minutowym banem. Poza tym, przy tak silnym naciągnięciu regulaminu moja reakcja była oczywista. Przykro mi, lecz się grubo mylisz -  staram się raczej przyciągnąć graczy, ponieważ nie każdy chce grać na serwerze, na którym ktoś na mikro wyzywa w tak bardzo chamski sposób innych graczy. Jeśli o mnie chodzi, po prostu bym zmienił serwerownię. Tutaj na szczęście mam admina, więc mogę interweniować i dbać o to, co co jakiś czas pisane jest w info na serwerze, a mianowicie "Na serwerze obowiązuje kultura" ( co również jest swego rodzaju ostrzeżeniem dot. bluźnierstw i wyzwisk, bo te pierwsze toleruję i raczej nie daje banów ). 

 

Przykro mi z powodu bana, lecz takim zachowaniem naprawdę przeniosłeś się na kulturalne niziny. Przykro mi jeszcze bardziej, że gra wywołuje w tobie tak agresywne emocje, że jesteś w stanie kogoś w tak chamski sposób wyzwać. Jeśli ostrzegałem za mało, to przepraszam, następnym razem przywołam Cię do porządku korzystając z y@. Lecz oby następnego razu nie było :) Jesteś sympatycznym graczem i po banie zachowywałeś się normalnie, więc jednak hmm... da się? - da się! :)

 

 

PS. Z tego co wiem, dostałeś ode mnie jako jedyny bana z ostatnich paru dni, który nie był za wspomagacze.

w 99% kickuję za brak gry TP, lagi, czy siedzenie na spect. Nie oceniaj tak pochopnie :) 

Wbrew pozorom ludziom przyjemniej się gra, kiedy nikt im nie bluźni i nie wyzywa na mikro.

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaki skierowałem przekleństwo lub dwa w 3 nie określone osoby, dając w chamski sposób info, co do ostrzeżenia nie widziałem go, wierze, śledzić demka nie mam potrzeby, zirytowałeś mnie w jakiś sposób tym banem, gdyż obraza była jak już powiedziałem bezosobowa, a po za tym zdarzyło mi się to tego dnia pierwszy raz podczas gry(późna godzina, zmęczenie całym dniem itp).co do twojej nieobecności fajnie że znowu masz czas z nami strzelać. temat, z mojej strony nie potrzebny, mogliśmy to sobie wytłumaczyć na pw. temat do zamknięcia. Zaki nie jest to skarga, po prosu w moim odczuciu sytuacji postąpiłeś zbyt pochopnie, ja zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś rozumną osobą i dobrze, że stać Cię na konstruktywną rozmowę. Może rzeczywiście postąpiliśmy oboje pochopnie, a ja jestem ostatnio troszkę bardziej roztargniony niż wcześniej kiedy tutaj grałem, wiec mogłem po prostu odezwać się przez mikro i poprosić o zaprzestanie nawet bezosobowych wyzwisk. Forum jest po to aby rozmawiać, więc bardzo dobrze, że napisałeś :)

 

Dzięki za zwrócenie uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@czerwony_tulipan, nie zakładaj bezsensownych skarg. Jeżeli chciałeś coś przekazać adminowi to należy to zrobić na PW/steam.

Z powyższej skargi nic nie wynika, nie ma przedstawionej sytuacji jaka zaistniała na serwerze, ani dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×