Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Connacht.

Wywiad - `sQn

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

@Connacht. - Witam cię `sQn.

 

- Witam 

 

@Connacht. - Chciałbym z tobą przeprowadzić wywiad? Czy wyrażasz na to zgodę?

 

- Oczywiście że tak .

 

@Connacht. - Więc zaczniemy może od takich podstawowych pytań. Jak się nazywasz? Ile masz lat? Masz może jakieś hobby?

 

no dobrze a więc tak nazywam się Daniel mam 15 lat niedługo 16 interesuję się tańcem Break dance , trenuje

sztuki walki i w wolnych chwilach wędkuje troszke 

 

 

@Connacht.Widzę że ktoś tu też interesuję się tańcem. Czy Gra Counter Strike To Była Twoja Pierwsza Gra FPS W Twoim Życiu? Jeżeli Tak To Co Ona Zmieniła?

 

 Tak to była moja pierwsza gra FPS zaprosił mnie kolega do gry jak jeszcze nie miałem Steama tylko Ns  i na samym początku myślałem że to durna i nudna gra ale pozory mylą i gram do dzisiaj 

 

@Connacht.Jak odnalazłeś forum Cs-Kopytko.pl ? Czy ci się te forum podoba?

 

Odnalazłem je tak jak chyba każdy użytkownik i gracz Cs'a poszukałem troszke w Internecie i pachh.. wyskoczyło Cs-Kopytko.pl wszedłem na forum zarejestrowałem się no i siedzę do dziś  czy mi się podoba forum ? Powiem ,że to jest najlepsze forum jakie dotychczas spotkałem Administracja miła , uprzejma no co tu dalej pisać jest bardzo fajnie :)

@Connacht.A co sądzisz o pracy innych użytkowników? Naprzykład Grafik , Redaktor , Moderator , UbTeam itp ? 

 

Sądzę , że każdy który posiada i pełni daną funkcję spisuje się na medal dajmy przykład : Graficy odwalają kawał dobrej i solidnej roboty wykonując prace dla graczy  Redaktor no tu trzeba troszkę sie rozpisać gdyż mamy Panią Redaktor i powiem jedno spsuje się ta Pani na Medal nawet dwa ponieważ wywiady robi bajeczne , dobrze się z nią współpracuje jak i na forum i w grze  i takiej "Pani Redaktor " na naszym forum nikt nie zastąpi 

 

@Connacht.Racja, jak patrzę na jej wywiady / newsy to naprawdę mi się miło czyta. :) Ale ty masz pewnie jakieś marzenia jak każdy inny jakie one są ? Jak myślisz czy one się kiedyś spełnią?

 

No wywiady robi Piękne  no marzenia mam tak jak każda osoba  Moim największym marzeniem jest być zawodowym tańcerzem ale czy te o to marzenie się spełni ? to sam nie wiem zobaczymy co los przyniesie :)

 

@Connacht.A czy masz może jakieś inne ulubione gry ? Inne niż CS ?

 

No wiesz życie nie kończy się tylko i wyłącznie na Cs 1.6  Gram tagże w FIFE 15 , CS GO , Call Of Duty

 

@Connacht.Od ilu lat grasz w gry CS GO ? Fifa ? Call Of Duty ?

 

No to tak w CS GO gram od dwóch miesięcy bo niedawno zakupiłem , w Fife gram już 3 lata łącznie  , a w Call Of Duty około rok czasu .

 

@Connacht.Jak myślisz w następnych Turniejach itp. Kto Wygra ? Jaki Klan ? Virtus.pro itp ?

 

- No moim zdaniem nie ma co tutaj tak dyskutować ponieważ Virtus.pro mają solidną ekipę graja naprawdę dobrą grę no zobaczymy jak to będzie :0

 

@Connacht. - Może przejdźmy trochę do życia prywatnego mam nadzieję że się nie na mnie nie wkurzysz. Masz może jakąś swoją drugą połówkę ?

 

No dobrze jak już wspomniałem mam 15 lat ale jak to inni twierdza taki dzieciak może  jestem bardzo uczuciowym typem człowieka jeśli na kimś mi zależy to walczę do samego końca nie odpuszczam jeśli chodzi o drugą połówkę to zależy o jaka "połówke " Dziewczyny nie mam

 

@Connacht.Masz może jakieś zwierzę w domu?

 

Mam Dwa psy , Kota

 

@Connacht. - Zbliżamy się do końca wywiadu chciałbyś może kogoś pozdrowić ?

 

Oczywiście pozdrawiam całe grono Cs-Kopytko , ciebie , i najważniejszą osobę Panią Redaktor 

 

@Connacht.Więc dziękuję ci za wywiad życzę ci sukcesów w adminowaniu na serwerze oraz w zdobywaniu rang na forum.

 

Dziękuje bardzo  tagże życze sucesów i dozobaczenia ! Hej 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jako osoba przeprowadzająca wywiad, powinieneś poprawić błędy popełnione przez osobę z którą przeprowadzasz wywiad. 

 

 

Tagże?....

 

Naprawdę?...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci plusika nie zrażaj się do tego, ale dam Ci kilka cennych uwag.

Po pierwsze staraj się mieć jakąś kolejność w wywiadach,

Zwracaj uwagę na błędy ortograficzne swoje jak i osób z którymi przeprowadzasz wywiad :)

Zadawaj więcej pytań to nie boli. :D

 

Jest jeszcze parę rzeczy bym tutaj poprawiła, ale może to tylko ja.

Kiedyś dojdziesz do perfekcji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dam Ci plusika nie zrażaj się do tego, ale dam Ci kilka cennych uwag.

Po pierwsze staraj się mieć jakąś kolejność w wywiadach,

Zwracaj uwagę na błędy ortograficzne swoje jak i osób z którymi przeprowadzasz wywiad :)

Zadawaj więcej pytań to nie boli. :D

 

Jest jeszcze parę rzeczy bym tutaj poprawiła, ale może to tylko ja.

Kiedyś dojdziesz do perfekcji:D

 

To mój pierwszy wywiad w życiu dzięki za wskazówki. ;)

 

 

Jako osoba przeprowadzająca wywiad, powinieneś poprawić błędy popełnione przez osobę z którą przeprowadzasz wywiad. 

 

 

Tagże?....

 

Naprawdę?...

 

To mój pierwszy wywiad więc się nie dziw. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisała pani redaktor, najbardziej raziło mnie w oczy to, że tak skakałeś z jednego tematu na inny temat jako drugie przykuły moją uwagę błędy ortograficzne.

Z czasem nabierzesz doświadczenia ;)

 

Ps. nie wiedziałem, że trenujesz sztuki walki :) Jakie jak można wiedzieć ? Ja zapasy od roku ;>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znam Kung Fu, Karate, Muay Thai ... i jeszcze parę innych japońskich słówek ;):P (pół żartem pół serio)

 

A tak w 100% serio, to może, nie Ortografia, co Gramatyka mnie raziła w tym wywiadzie, no i fakt, że nie zagłębiałeś się w jakiś temat, bo jedyną istotną rzecz, którą wyniosłem po tym wywiadzie jest to, że Happy tańczy i trenuje sztuki walki. Może trochę dramatyzuje, ale jednak Pani Ania ;) ze swoich wywiadów wyciąga w sposób bezlitosny i bezczelny (:D) więcej informacji. ;)

 

No ale faktycznie, pierwszy wywiad. Ucz się na błędach i poprawiaj chociaż jeden punkt (który tutaj Ci wszyscy w błędach wymieniamy) z każdym wywiadem, a na pewno będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wywiad zawsze jest pierwszy :) Następne będą na pewno lepsze. Uwzględnij wskazówki od @@PotworeK.:3, dorzuć coś nowego od siebie by wypracować swój styl i będzie ok :)

edit:  ja trenuje karate korespondencyjne z elementami ucieczki :)

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio bym powiedział :D ale jak na pierwszy raz jest w porządku, wykorzystaj wskazówki użytkowników w następnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×