Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej przerwie powrót w wielkim stylu? :D

 

Wywiad przeprowadziła: @PotworeK.:3

Wywiadu udzielił: @czerwony_tulipan

 

Witaj Tulipan! Jak to zwykle bywa na początku każdego wywiadu - powiedz jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś jakie masz zainteresowania i czym się zajmujesz?
Jestem Szymon, ta coś o sobie... Mam 27 lat pracuje jako doradca klienta w rtv euro agd(na zus zbieram), oraz prowadzę własnsy interesik. Mieszkam w Nowym Targu. Zainteresowania dość szerokie, od Histori, przez sport do psyhchologi. Co do histori, zamiłowanie nie kończy się tylko na książkach, a przeszło na odtwórstwo z epoki 9-10 wiek(jak coś to w realu na topory i miecze walcze na poważnie). Co do sportu, to szerokie pojęcie, którym się nie zajmuje aktualnie z powodu braku czasu(czasem biegam, historia tego wymaga).

 

O proszę, Nowy Targ mamy coś wspólnego, szkoda, że to tylko wyraz "Nowy" w nazwie miasta;) Opowiedz coś o tym mieście bo zapewne nie każdy je zna.

Małe miasteczko na południu polski, zamieszkałe przez ok.30-40 tysięcy mieszkańców, dość specyficzna miejscowość, w której żyją specyficzni ludzi(pozytywnie zakręceni inaczej). Samo miasto nie powala, mało knajp, zabytków, dużym plusem jest dostęp do Tatr i Gorc.

 

Lubisz podróżować po górach? Czy bardziej preferujesz piaszczyste plaże?

zdecydowanie góry

Dużo po nich podróżujesz?

Z powodów zawodowych ostatnio po Tatrach nie miałem okazji, ale zawsze jak mam chwilkę czasu to poszwędam się po Gorcach. Co do Tatr, czekam na kilku chętnych na tygodniowy wypad w Tatry, i tak chyba czekam 2 rok...

No popatrz, daleko szukasz chyba. Ja również lubię chodzić po górach, aczkolwiek wylegiwać się na piasku w pełnym słoneczku też lubię.

W miłym i pięknym towarzystwie też lubię poleżeć na pisaku

 

Spełniasz się w swojej pracy, czy jednak chciałbyś robić coś innego?

Co do pracy, to wykonuje ją z czysto przyziemnych powodów, przy czym lubię taką fomę pracy z powodu dużego kontaktu z ludzimi, do co tego co chciałbym robić to jest tego tak dużo że nie wiem czy masz tyle czasu żebym o tym opowiadał.

Czyli rozumiem, że jesteś bardzo otwarty na ludzi i lubisz pomagać im nie koniecznie tylko w pracy?

zdecydowanie

 

Miałeś jakiś przypadek gdzie bezinteresownie komuś pomogłeś?

Zdecydowanie nie, gdyż człowiek nigdy nie działa w 100% bezinteresownie. Zachowanie altruistyczne, bezinteresowne nie istnieje, gdyż człowiek zawsze odniesie korzyść z pomocy innym. Czy to przez to że sam się lepiej poczuje, lub w przyszłości osoba której pomógł spłaci swój dług po przez inny rodzaj pomocy

Rozumiem.

 

Masz może rodzeństwo?

Tak, rodzoną siostrę, a poza tym 2braci i  siostrę pośród przyjaciół.

Twoja siostra jest starsza czy młodsza? Jaki masz z nią kontakt? Bo rozumiem, że z "braćmi i siostrą" masz doskonały kontakt.

Rodzona bliźniaczka, mieszka w krakowie, czasem się widujemy, siostra numer 2 też mieszka w krk, kontakt z powodu różnych powodów głównie telefoniczny, ale zawsze  znajdzie się pare dni gdzie wypadamy gdzieś razem, braci mam pod ręką, a jednego czasem pod toporem.

O no przemoc w rodzinie! :D

 

To w domku mieszkasz sam czy może jeszcze robisz za "darmozjada" u rodziców?

Różnie, aktualnie mieszkam u rodziców, ale szukam czegoś dla siebie (znowu), ostatnio z mieszkania zrezygnowałem przez brata, bo się sąsiedzi skarżyli na niego, a że w domu bywam zazwyczaj 2-3 dni w tygodniu, to rozsądnie jest mieszkać w ciepłym rodzinnym konciku.

Noo tak. Jest gdzie spać, ciepła woda, jedzenie. Kto by z tego rezygnował.

Przejdźmy dalej. Coś o Tobie już wiemy.

 

Powiedz masz może przy swoim boku swoją drugą połówkę?

Tak, dosłownie na wyciągnięcie ręki od mojej aktualnej pozycji, stoji w barku i jest to 0.5 Jacka Danielsa

 

Masz jakieś uzależnienia? Od alkoholu, papierosów a może jeszcze coś innego?

Z uzależnień to papierosy i kawa, nie wyobrażam sobie poranka bez tego, a z innych używek, to raz na jakiś czas thc. A co do alkoholu, moja kariera zawodowa zaczynała się od pracy barmana,  więc po niej pozostał mi smak do dobrych alkoholi.

 

Ukończyłeś technikum o profilu barmana czy po prostu była praca i się zatrudniłeś?

Po jednej z przygód związanej ze szkołą, w momęcie kiedy skończylem 18 lat pojawiła się szansa żeby zrobić za darmo kursy barmańskie 1 i 2 stopnia w stowarzyszeniu barmanów polskich. Po czym jak zamieszkałem w bielsku w wieku 19 lat jak zostałem z wojska wydalony znalazłem pracę barmana w tym mieście.

 

Jaki sport najbardziej lubisz oglądać? Z tego co wiem na pewno to będzie sport kobiet a dokładniej jaka dyscyplina? :D

Siatkówka, zdecydowanie ta dyscyplina ma pierwszeństwo

Okej.

Powiedz mi masz już plany na wakacje czy raczej na spontata wymyślisz coś na ostatnią chwilę?

Jak co roku spontan, jak czas pozwoli to może na woodstok się wybiorę, wspomnieć jak to było kiedyś ze starą paczką, a tak to mam plany na wyjazd na 2 imprezy związane moim hobby.

 

 

Przejdźmy do Cs. Powiedz nam, kiedy zacząłeś swą przygodę z Counter Strike 1.6? Od kogo/skąd dowiedziałeś się o tej grze, dlaczego w nią grasz?

W 2004? może wczęśniej, albo 2002. Nie pamiętam czy było to 12 lat temu czy więcjej, chyba jeszcze w 6 klasie podstawówki. Mieliśmy zwyszaj podkradać klucze do klasy informatycznej w której było 10-12 sprawnych stanowisk, więc zbieraliśmy sie paczką z różnych klas w i graliśmy czy to w queka czy właśnie w cs. Moje pierwsze konto steam to był zresztą rocznik 2003(po kuzynie, który powiedział że tytuł kiepski) i tak grałem grałem aż do 2008 roku. Po czym sprawy potoczyły się tak, że z csem przeprosiłem się jakoś w 2011 roku i tak sobie teraz grywam raz częściej a raz wcale.

Ciekawa historia.

 

Pamiętasz może jak trafiłeś na nasze Kopytko?;d

Przez przypadek, chyba byłem na kacu

 

To powiedz, czy żałujesz, czy raczej jesteś zadowolony, z tego, że ten kac przyprowadził Cie do nas?

No to pytanie jest trudne, bo grywam teraz częściej niż kiedyś, więc chyba  nie żałuje:D

Ja, zapewne jak i większa ilość graczy z TP również nie żałujemy tego, że z nami jesteś. Przynajmniej można fajnie pograć z takimi ludźmi. No właśnie, a Twoim zdaniem jaka panuje atmosfera na kopytkowym TP?

Zazwyczaj jest dobra, no chyba że nie mam kaca... a tak na poważnie jest ok. Czasem się człowiek wnerwi na to, że ludzie nie oganiają zasad tp, ale można przymknąć oko na to. Gra ma sprawiać przyjemność, a mi chyba sprawia, pomimo różnych dziwnych słów które czasem można usłyszeć przez moje mikro:D

 

A skąd wziąłeś pomysł na taki nick? Dlaczego akurat "czerwony tulipan"?

Byłem przez tydzeń w Amsterdamie, i po powrocie miałem tak czerwone oczy, a że wspomnienia z tego tygodnia były dosłowenie piękne, więc powstał taki nick. To nie żart:D

 

Jak oceniasz pracę adminów na serwerze?

Nie wiem jakie mają ustalenia z głównym szeryfem, więc zastrzeżeń nie mam większych, admini są widoczni, reagują na to co się  dzieje, czasem jak każy po prosu się mylą.

 

Co byś zmienił na serwie?

Taryfikator banów, wprowadził na serwie pozycje graczy prowadzących, za mało tp na tp.

 

Kto najbardziej pomaga Ci na Kopytku, bardzo pomocną osobą jesteś Ty, ale jeżeli masz jakiś problem to do kogo się zwracasz?

Rzadko mam jakiś problem którego sam bym nie potrafił rozwiązać

Okej.

 

Chciałbyś aby na Kopytku pojawił się jakiś nowy MOD?

Zazwyczaj gram na serwerach tp czasem na aim/hs, więc raczej nie przywiązuje do tego większej wagi

 

Bardziej wolisz team CT czy TT?

Różnie, od dnia zależy

 

A masz swoją ulubioną mapkę i broń?

De_train, a co do broni różnie

No to teraz już Cię tak męczyć nie będę i zadam kilka krótkich pytań.

 

Twój ulubiony kolor?

Zielony

 

Ulubiona potrawa?

Sushi:D

 

Napoje gazowane czy niegazowane?

Niegazowane

 

Dresy czy jeansy?

Sztruksy

 

Głośniki czy słuchawki?

Głośnik

 

Komputer czy laptop?

Laptop

 

Piwo czy wino?

Wino z kobietą, piwo z kumplami

 

Romantyczny wieczór z kobietą czy wypad z znajomymi na piwo?

A czy Ona będzie się gniewać jak raz ważniejsi będą kumple:D

Ja to bym się nie gniewała. Ona nie mam pojęcia:D

Ja też nie:D

W takim razie zostawmy to bez odpowiedzi:D

 

I przejdźmy do zagadek! :D

To czekam na zagadki:D

 

Co to jest: leży w trawie i nie dycha?

Kamień

Nie dwie dychy :)

Kasa jest przyziemna

 

Dlaczego milicjanci śpią na brzuchu?

Bo pasibrzuch

heh. No bardziej chodziło o żeby nikt im pały nie ukradł.

:D

 

Czym się różni długopis od trumny?

Wkładem

 

Co to jest małe czerwone i kopie?

Krwawa mary:D

haha, ej koszmary będę teraz miała! :D Mała czerwona koparka!

 

Tym akcentem zakończymy ten wywiad. Kogo pozdrawiamy?:3

Wszystkich tych którzy przeczytają ten wywiad na faorum, oraz wszystkich tych którzy dostaną kaski dzisaj na serwie

Również pozdrawiam zaraz się przyłącze do tych kasków - będę Twoim free fragiem, ktoś musi nim być. :D Dziękuję Ci za poświęcony mi czas na wywiadzik. Miłego wieczoru! :D

Również dziekuję

 

 

CO by nie było, że przykryłam poprzedni wywiad. Nie zgraliśmy się. Wywiad z   - http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/41802-wywiad-sqn/&do=findComment&comment=189639

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 13

Powiem ,że przyjemnie się czyta nawet bardzo :D jak mówiłem Pani nie do przebicia ;) . gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ładny, obszerny wywiad. Brawo dla Pani Redaktor i "cierpliwej ofiary" :)

Zapomniałem - łap + 

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ślicznie, cudownie, genialnie :D

Miło się czyta. 

Perfecto  <bugi_bugi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Ciebie tulipanie na serwerze :)! duży + dla Haliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem tak mimochodem zapytaj gdzie trzyma kartę kredytową i żeby podał Ci 4 ulubione cyfry xD

 

 

Łapka leci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×