Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HASZYK

ODRZUCONE HASZYK Podanie x2.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: HASZYK
2. Steam ID: STEAM_0:0:1815537
3. Wiek: 20latek.
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/HASZYK/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Administrator sieci w 2013roku, opiekun serwera.
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10.
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mogę zostać adminem, ponieważ wiem że ogarniam tą grę. Chce zostać na tej sieci, ponieważ jak w dziale przywitaj się pisałem że sieć, na której adminowałem padła. Szukałem ,,tego czegoś,, na wielu serwerach i znalazłem to tutaj. Wiem że gracze, admini i cały skład kopytko zobaczy że nie pomylili się co do mnie! Kilka zdań o sobie: Mam wiele zasad w życiu, których staram się nie łamać.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak.
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście!.
10. Reklamy/SMS: SMS.
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/41673-haszyk-podanie/

 

Jest to samo podanie co ostatnio, ale wiem że przez te 7dni zdobyłem większy szacunek u graczy i Wasze wypowiedzi co do mnie będą inne. Tak ja Petrus napisałeś w poprzednim podaniu że moja grywalność spadła, ale to dlatego że musiałem jechać na weekend do pracy, ale teraz już jestem i gram cały czas.



Pozdrawiam HASZYK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brak SMS;

2. Coś się zmieniło przez te ostatnie 2 dni?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim podaniu byłem na TAK, teraz zmieniam na NEUTRAL. Wbijasz sporo na serwer, ale to jest nadal w zbyt krótkim odcinku czasowym. Przez tydzień dopiero regularnie grasz <<<  to jest to, co zmieniło moje zdanie

 

Jednak wiek i to, że jak grywam na DD2 widzę, że jesteś ogarnięty jest Twoim dużym plusem, tak jednak ocena końcowa jest jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to łap TAK ;) tylko uzupełnij w podaniu albo SMS albo reklamy ;) powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Ostatnie Twoje podanie zostało zamknięte 15 lutego z zaznaczeniem, żebyś trochę jeszcze pograł, poznał ludzi, poudzielał się na forum? Minęły 3 dni a tu bach kolejne podanie. Uważasz, że 3 dni to wystarczający okres czasu, by nadrobić te zaległości?

Petrus napisał:

 

 Jeżeli będziemy obserwować przez dłuższy czas wysokie zainteresowanie serwerem to być może dostaniesz szansę.

 

Myślę, że warto wyróżnić tutaj dłuższy czas.

Wykazujesz się tutaj jakąś straszną niecierpliwością co budzi moją straszną niechęć bo znam już jeden przypadek takiego admina i źle to się dla graczy kończyło w tym dla mnie. 

 

Btw: jakie masz zasady, których nie łamiesz? 

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@HASZYK, nie dostaniesz żadnego ostrzeżenia bo było kwestia składania podania po 7 dniach była niejasno wytłumaczona. Poprawiłem to, mam nadzieje, że teraz każdy będzie wiedział, że następne podania składamy co najmniej 7 dni od odrzucenia poprzedniego. Co niby się zmieniło przez te ostatnie dwa dni, że złożyłeś kolejne podanie? Poza tym jeżeli składasz już podanie to rób to w całości, a nie czaisz się i nie wysyłasz kodu od razu. Jeżeli nie chcesz płacić to zrób tradycyjne reklamy.

 

Jeżeli zależy Ci na serwerze to będziesz grał i starał się dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×