Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mmrowa

Prowadzący

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czasem strzelam na tym serverze i zastanawiam się czy jest to server TP a nie FFA. Każdy robi co chce nikt nikogo się nie słucha ogólny bałagan. Moją propozycją jest wprowadzenie dodatkowej funkcji " Prowadzącego" osoba ta prowadziłaby drużyne TT , dzięki czemu ta gra wyglądałaby bardziej zespołowo , osoby te dostałyby dostęp do flag a , e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz może bardziej jak miałoby to dokładnie wyglądać, bo wiele osób zapewne w tym ja, nie wiedzą jak to wygląda, a brzmi interesująco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to totalnie zbędne. Jeśli ktoś ma mikrofon i ma ochotę prowadzić grę, to może robić bez zbędnej "rangi". Wiele razy sam staram się coś poprowadzić, a kiedy widzę, że ktoś mnie totalnie olewa i biegnie sam na inny koniec mapy bez żadnego infa po co i dlaczego - po prostu staram się go ukarać.

 

Troszeczkę odbiegłem od tematu.. wracając - uważam to za zbędne. Jeśli ktoś chce to niech prowadzi, kto mu zabrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tylko gracze musieliby losowac takiego "BOSSA"bo jak losowo to ktos kto malo ogarnia i bedzie lipa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Zaki Ciebie posłuchają, bo masz "moce" by tych buntowników pokarać hehe :P Ale takiego przeciętnego Kowalskiego to sobie koleś pewnie by nawet i zmutował i by miał wszystkich w dupie :o 

 

Jestem dokładnie tego samego zdania co @@Paczu. Trzeba będzie dopracować takie coś, jakby miało być to wcielone w życie, bo jak zostanie prowadzącym taka osoba która ... lubi spierdzielać po mapie i nabijać sobie kilometry do CS'owego Endomondo ... to ta drużyna tak delikatnie powiem nic nie zdziała w tej rundzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np została by zrobiona rekrutacja na prowadzącego kilka osób , które chciałyby się podjąć tego zadania. Tak zrobiono na jednej z głownych serverowni na której swego czasu adminowałem. Zanim ktoś dostał admina na serverze , pisał podanie na prowadzącego przez okres miesiąca prowadził na serverze jeśli się sprawdził dostawał admina. Uważam osobiście , że zwiększy to poziom gry oraz poziom TP. A nie wejdzie przykładowy kowalski spedzi na serverze 20 godzin , nie bedzie grał TP i dostanie admina bo gra na serverze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie oczywiście racje, że mam "moce", które pozwalają mi ukarać za brak gdy TP, ale nadal twierdzę, że jest to coś zbędnego. Jakby ktoś został wybrany i nie chciał prowadzić to co? :D Albo po prostu wyszedł w trakcie rozgrywki? To będziemy tak zmieniać prowadzącego co rundę? Każdy kto się poczuwa i chce może prowadzić, jakieś rangi są do tego zbędne.

 

 

 

Wybaczcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu. Całą swą historię w CS przegrałem właśnie na serwerach TP i nigdy nie było problemu. Oczywiście nie wszyscy grali TP, ale nie rozumiem o co Wam chodzi.

 

Co zmieni fakt posiadania rangi? Ludzie którzy nie będą chcięli słuchać - i tak nie będą! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin można dodać w celu przetestowania i najlepiej byłoby gdyby na serwerze można był głosować na osobę, która ma prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden plugin nie zostanie wgrany, nie wiem na co liczycie. Myślę, że to będzie tylko kwestia dogadania się w teamie. Ktoś zechce prowadzić to będzie prowadził. Każdego trzeba słuchać, no chyba, że "prowadzić" będzie chciał byartek, ten kolo to pomyłka tego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Chętnie robie to za każdym razem ;d To że 3/4 nie slucha to nie moja brocha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie robie to za każdym razem ;d To że 3/4 nie slucha to nie moja brocha :)

 

Zawsze możesz napisać u@ [nick] nie gra TP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na serwerze NS/S takie coś nie ma racji bytu, to już lepiej wgrać only STEAM, co jest w tym momencie nie możliwe, bo serwer mógłby stracić duużą liczbę graczy, więc pozostało nam nic innego jak tylko cierpliwość w grze i wylosowanie fajnego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry ale mało potrzebny. Jest na serwerze sporo ogarniętych osób które dobrze prowadzą(patrz ja xD). Dobra sprawa ale ja daje neutral bo nie widzę w tym większego sensu, są poprostu osoby które prowadzą jak chcą to to robią a i tak zawsze się znajdzie ktoś to nie słucha nawet jak jest admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 są poprostu osoby które prowadzą jak chcą to to robią a i tak zawsze się znajdzie ktoś to nie słucha nawet jak jest admin.

 

 

Dokladnie to mam na myśli. Zbędna durnota. To jest TP ESL - jak najmniej udziwnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie to jest server TP ESL a można kupić vipa co jest dziwny udziewnieniem. W dodatku znajduje się ranking , czego nie ma nigdzie na dobrym serverze TP. W takim razie proszę zamknąć temat niech będzie jak jest czyli server z tagiem TP o charakterze FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rankingu nie ma nic złego, ponieważ "podwyższa" chęć graczy do gry :)

 

Lecz to jest na inną rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopytkowe TP = FFA ;D Nie dyskutujcie. Petrus i tak tu nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×