Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam podejrzenie popełnienie przestępstwa :P

Gracz ma albo dobrze opanowane strzelanie z odrzutu w ruchu albo dobry aim na przycisk. Niestety nie udało mi się uruchomienie x-spec by podejrzeć zachowanie po modelach a to mogłoby sporo wyjaśnić. 

 

Zostawię Was z tymi moim przemyśleniami, mógłbym znaleźć tego więcej bo codziennie ostatnio ten gracz robi parę takich akcji, że staję i się zastanawiam o co chodzi...

Obserwując go nie zaobserwowałem z grubsza jakichś super przemyślanych ruchów i dobrego sprawdzania zakamarków co charakteryzuje doświadczonych graczy, pomimo tego że posiada stare konto. Ale jak wiemy nie takie rzeczy mogli ludzie kupić, lub po prostu w pewnym momencie chcieli się "polepszyć". Był raz jeden podobnie grający gracz, który non stop sypał 3/4 headów z deagla. Długo ciężko było o dowody ale koniec końców po wnikliwym sprawdzeniu demek i on odszedł do świata zbanowanych. Tutaj niech ocenią lepsi.

 

Twój nick z gry: 312
Nick cheatera: HASZYK
Serwer: only_dd2
Data + dokładna godzina:opisałem dwa demka z 2015-02-18 (godziny nie pamietam) i 2015-02-19 (demko zakonczone o 19:46)
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_0:0:1815537 http://s28.postimg.org/dwgal3ge5/2015_02_16_00001.jpg
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 83.5.153.41:10000 http://s30.postimg.org/y50bm5xlt/2015_02_16_00002.jpg (gracz zdaje się posiada zmienne IP)

DEMO HLTV: http://www57.zippyshare.com/v/pZTZkRqG/file.html

 
Demo Haszyk 1
00:40:00 - niech ktoś sprawdzi czy to przypadkiem nie jest po modelu
00:51:00 - dziwnie się ustawia, nagły przeskok jakby wiedział z góry, że przeciwnik jest w głębi a nie na krótko. Być może zniosło mu na model przeciwnika. Bania z przeskokiem, dobrze widać na zwolnieniu.
01:00:00 - kolejna bania z dupy (zalaczam screeny, screen-1 http://s10.postimg.org/ivveru8a1/screen_1.jpg zobaczcie gdzie byl celownik: 01:01:05 i gdzie 01:01:15 screen-2 http://s22.postimg.org/kucoqjz3l/screen_2.jpg) - to jest w 0,1 sekundy celownik przebył spory dystans. Jak na jego czułość mychy która wydaje się delikatna to dość spory dystans.  Potem pada jeszcze jedna bania i znowu pojawiają się drgania delikatne góra dół. 
01:25:00 - zwróćcie uwagę jak mu na zwolnieniu chodzi celownik, delikatnie góra dół, może to odrzut, może to maybelline
01:32:00 - wybiega koleś, pada strzał i widać przeskok
02:24:00 - no to mógł się zwiesić, przekładać kotlety, albo pogrzebać w opcjach
05:10:00 - 05:15:00 - do waszej oceny
05:53:00 - wyskakuje na pewniaka na gościa praktycznie w niego celujac, nie sprawdzając trupa. Bo po co... Na zwolnieniu widać, że trafia pomimo złego przycelowania. Chwilę potem zabija też drugiego typa też bania "stadiony świata"
07:20:00 - znowu kule odbijają w stronę kolesia a celownik w innym miejscu, niesamowite opanowanie rozrzutu :o
08:00:00 - do oceny własnej
08:35:00 - tutaj raczej czysto, dobrze przycelowane ale może coś wypatrzycie
11:08:00 - celownik pod nogą lewą, strzał poszedł pod ręką prawą, stał w miejscu (screen-3 http://s3.postimg.org/5f8mkcydv/screen_3.jpg)... no na awupe to się trochę znam i coś mi tu nie gra, ale się może nie znam jednak. Potem oczywiście balansik góra dół deaglem. Potem zatrzymuje się na 3, 4 sekundy. Prawdopodobnie wyłączył bo następne akcje są do wytłumaczenia.
11:30:00 - zeskok z gali do dolnego i po modelu, wychodzi idealnie z celownikiem na nim (mógł być przypadek, do sprawdzenia) - obejrzyjcie na zwolnieniu jak naboje za głową lecą przeciwnika
12:33:00 - fajna bania
15:15:00 - bania do oceny, ja tam widzę przeskok, dobrze widoczne na zwolnieniu
16:20:00 - wyskakuje długą, kompletnie olewając reklamy (być może spodziewał się, że się schowa) - na zwolnieniu widać jak celownik przeskakuje jeden przeciwnik potem próbuje drugiego i wraca centralnie na banię
22:12:00 - pierwsza bania ciekawa, drugi dead jest zabawny, bo nawet nie miał nawet na nim celownika... a chwilę wcześniej jak kolo był na gali to wydaje mi sie mógł mu celownik przeskoczyć, ładne zakończenie banią
23:57:00 - chwilę czeka za skrzynką by wyskoczyć i sprzedać jednostrzała, zwróccie uwagę co się dzieje z celownikiem i jak praktycznie wszystko wchodzi
 
Demo Haszyk 2
14:35:10 - 14:37:17 
14:44:02 - 14:57:00 przyciąganie celownika do łowy przy free fragu i przy kolejnym + dziwne zachowanie na respie i wyczekanie
15:46:55 - dwie banie, celownik znoszący
18:48:51 - 18:55:00 wiedział, wyczekał 1 banie, przy drugiej widać przeskok
19:28:00 - plus chwilę wcześniej w piachu, dziwne zachowanie jakby albo mycha mu zacina albo coś na klawiszach wciska kij wie... podejrzane zachowanie ale może nic nie znaczy
19:37:00 - widzi gościa jak wyłazi z gali luka przez skrzynki gość zaczyna cofać, a on za nim, nie jestem pewien czy to było słychać czy po prostu fart, oczywiście banie z przeskokiem
20:24:00 - idzie galą, celownik nagle wchodzi idzie w lewo i leci skan - tutaj przydałoby się sprawdzić model) - tego typa w dolnymt rupie nie było słychać, gdyż ja strzelałem od respa Terro i to słychać ale skupia się na dolnym
21:52:00 - nie chodził i nie robił takich akcji, na pewniaka wyskok i bania (1 i 3 bania z dupy; przy 3 widoczny przeskok na głowę)
22:37:35 - znowu dziwna bania
22:45:00 - kolejna dziwna bania, celownik mu lata jak na pierwszym domku takie ruchy góra dół wokół głowy
22:48:00 - celownik znowu leci zrywem na głowę, prawdopodobnie pierwszy strzał wlazłby w głowę ale widać koleś podskoczył i kucnął i zmieniły mu się hitboxy co go uratowało ale widać jak blisko było
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Nigdy się człowieku nie odpaliłem.

Gram w tą gre 7lat. 3 lata grałem na serwerach ONLY HS.

Potrafię trzymać celownik i nie strzelać gdzie popadnie.

Popatrz inne dema czy nie sprawdzam zakamarków jak pro gracze.

Teraz jeszcze VAC banuje za czity myślisz że chciałbym dostać bana na VAC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, daję do oceny bo wg mnie wygląda to dziwnie.

VAC zawsze banował za czity;p

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak VAC zawsze banował za czity, ale nie od razu teraz możesz mieć głupiego czita na komputerze i od razu VAC to wykryje popatrz ile tematów jest że ludzie niby za nic dostawali bana od VAC, a okazywało się że się odpalali. Na poprzedniej sieci koleś, który sprawdzał cziterów pobrał jakiś program do oglądania HLTV i VAC wykryło i steam poleciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, w takie bajki nie wierzę. Spójrz chociażby na doping w sporcie. Wieczna gonitwa chemików vs organów które odnajdują coraz nowsze środki które aplikują sobie sportowcy. Tak samo jest w esporcie. Nie wspominając o tym, że nawet zawodowcy się odpalają i jakoś im nic nie wykrywa. Wybacz nie będę tak naiwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przychylam sie do tematu, wg mnie smierdzi tu aimbotem i to na kilometry, poza tym jeśli spece nie będą w stanie rozstrzygnąć co i jak to proponuję przekazać to na BL/anticheat i niech tam sprawdzą bardziej kompetentni pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Rozumiem, ale poczytaj o tym naprawdę warto.

MisiaQ oczywiście może to demko trafić na BL/Anticheat, ale uwierz mi że tam są dzieci tam teraz mogą głosować ludzie, którzy się zarejstrowali, ale jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaason lepiej opisanego demka to nie widziałem :D biedzę plus, jak będę mógł dać ;)

Zgadzam się również z wypowiedzią @MisiaQ na razie tylko po drugim przecinku ;)

Zassam demo i zobaczę co ja zobaczę i napiszę jak to widzę :D ale to jak będę miał chwilę czasu ;)

Sam jestem ciekaw co się nagrało na demkach, bo gdy ja się przyglądałem będąc na serwerze nic nie widziałem ;) Zobaczymy wkrótce ;)

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem tu od niedawna , ale z doświadczenia wiem , że aimbota nie jest się w stanie wykryć poprzez nagranie HLTV tylko demo pov. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda, jak ma ch**owe ustawienia to spokojnie wszystko zobaczysz. Jest jeszcze spowolnienie akcji.. Wszystko wiedzą a nawet dema nie obejrzał (pewnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego demka , to fakt jest sporo dziwnych akcji , oglądałem go nie raz. Gdy trafiłeś tutaj na serwer miałem co chwile zgłoszenia typu "HASZYK aim"  potem jednak ludzie się przyzwyczaili (tak mi się wydaje) . Grasz bardzo specyficznie nie wiem czy czysto nie jestem w stanie tego stwierdzić w 100%, ale podejrzane są te bańki . Już mówiłem nawet przy podaniu , nie raz Amputatorowi w tym temacie wylewałem swoje przemyślenia . Rozumiem długi staż na serwerze only HS . Jednak dalej mnie to dziwi przeciętny gracz ma tak 30-40%  HSów ze wszystkich zabójstw natomiast Ty w niektórych momentach miałeś po 75-85% . No cóż , to tylko moje przemyślenia z niecierpliwością czekam na wypowiedź innych adminów, a najlepiej by było gdyby wypowiadali się tutaj głównie doświadczeni gracze tj. osoby które przez długi czas grają na serwerze , mieli styczność grać z HASZYK'iem i też mają długi staż gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01:00:00 - kolejna bania z dupy (zalaczam screeny, screen-1 http://s10.postimg.o...1.jpg�zobaczcie gdzie byl celownik: 01:01:05 i gdzie 01:01:15 screen-2 http://s22.postimg.o...3l/screen_2.jpg) - to jest w 0,1 sekundy celownik przebył spory dystans. Jak na jego czułość mychy która wydaje się delikatna to dość spory dystans.  Potem pada jeszcze jedna bania i znowu pojawiają się drgania delikatne góra dół. 

No jak na typa 2k4 to się ośmieszyłeś w tej chwili, chociaż w sumie mnie to nie dziwi, bo 2k4 i tylko 1,5k godzin na steam? Rozumiem, że był crash godzin w 2007, ale bez jaj, że w 8 lat walisz 1500 godzin. Wracając do tematu, pozwól, że przytoczę cytat:

 

Ponadto na demkach hltv nie zobaczycie dowodu na aima, bow demkach hltv brakuje klatek, ale może tego też nie wiecie, bo niby skąd ?

@@Jaason, nic do Ciebie nie mam, bo wydajesz się być spoko ziomuś, tylko że kampisz jak skurwysyn, ale to w tym momencie schodzi na 2 plan, bo każdy ma swój sposób na zdobywanie fragów. Tutaj wydaje mi się, że masz "bul dópki", że ktoś ładnie bije, ale nie mówie hop, bo jeszcze sie okaże. Wracając do tematu, nie wiem, jak Wam, ale mnie ta sytuacja przypomina sprawę też domniemanego aimbota gracza "someone" tylko, że on miał te bańki jakoś tak bardziej naturalne. No nie powiem typ czasami dziwnie strzela, aż mnie to zdziwiło, jak dziwnie kontroluje recoila, ale jednak widać, że ogarnia. Mało full auto prawie same pestki. Są dziwne akcje, bo są, tyle że bez pova to kupa nie aim. Nikogo nie oskarżam, ale też nie jestem pewny w 100%, że jest czysty. Może najpierw niech pokaże godziny na steam to ułatwi chociaż po części sprawę, bo jak ktoś mawiał do strzelania bań potrzeba praktyki.

Pozdrawiam.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 żaden ból dupki wg mnie strzela dziwnie i daję do oceny. Jak stwierdzą, że czysty to spoko płakać nie będę chcę tylko mieć pewność.

 

 

No jak na typa 2k4 to się ośmieszyłeś w tej chwili, chociaż w sumie mnie to nie dziwi, bo 2k4 i tylko 1,5k godzin na steam? Rozumiem, że był crash godzin w 2007, ale bez jaj, że w 8 lat walisz 1500 godzin. Wracając do tematu, pozwól, że przytoczę cytat:

Widzę, że Ty tutaj masz jakiś ból dupki jak to ujmujesz. Czepianie się szczegółów naprawdę. 1,5k to masz 62 dni grania w samego cs-a od 2004 roku. Nie wliczając, okresu wcześniejszego bo gram w CS-a jakoś od '99-2k. Ale co to ma za znaczenie wg Ciebie bo nie kumam? Niektórzy mają po 3k, 5k i nie ogarniają więc wybacz ale to Ty w moich oczach się ośmieszasz bo argument z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Skoro ten temat ma tak wyglądać, nic nie wznoszące posty to zostanie zamknięte. A każdy bezsensowny post zostanie nagrodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1 DEMKO

Wygląda to na przykład aima włączanego na przycisk. Normalnie na serwerze nie idzie dostrzec tego, z normalną prędkością na demku również. Sytuacja zmienia się diametralnie zwalniając demo do najwolniejszej prędkości, gdzie wszystko doskonale widać. Przykładowy strzał zostaje skorygowany przez tajemnicze moce i gdy zostaje oddany jeszcze nie mając przeciwnika na muszę dziwnym trafem zostaje podciągnięty na głowę. To o czym mówie poniżej:

01:01:00-aim

01:24:40-aim  (terro przebiegający z bs A na długą)

06:07:70-aim

08:00:00-wh? być może

15:16:00-aim

Drugiego chyba nie trzeba, szkoda mi czasu, wyjątkowo dużo straciłem na to.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Co do rozpiski @AmputatoR


Demko pierwsze :


01:01:00- Aim


1:24:40 - tutaj też się zgodzę.


06:07:70- celownik od razu przeskoczył na głowę.


08:00:00- wątpię


15:15:00-aim


 


Demko drugie :


14:35:10 - 14:37:17 - celownik od razu wskoczył na głowę, najlepiej widać w 1/4


18:48:51 - 18:55:00 - aim


19:37:00 - po głowie


21:52:00 - perełka


22:37:35 - celownik na głowę.


 


Nie ma co się zastanawiać. Do odstrzału.


Zaczekam jeszcze na @Blackhill @00 7


 


ps.


Co jak co, HLTV lubi robić wybryki, ale to już przesada.


 


 


 


 


Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Demo 1

0:53 przeskok na banie

1:01 nie wiem o czym mowa xD

6:07 nie ma co pisywać 

8:00 nie wiem czy to wh (Też tak sprawdzam skrzynie na gali)

8:37 samo nacelowało na głowę 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak po obejrzeniu dema prawie leżałem :D

 

Widać że HASZYK sobie grac bez czitów nie umie wiec po to my tutaj jesteśmy żeby mu pomóc wiec z naszej strony dostaje pomoc ze nie zagrasz u nas już na tym stimie :D

 

Wszystko koledzy wyżej wyjaśnili.

 

Tutaj banik dodany: http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=30641

 

Na AC dziś będzie zgłoszenie dodane.

 

Tyle w temacie /close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×