Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JURANDINHO

Zaki no name

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin : zaki
2. Nick oskarżyciela (z gry): `p56|JURANDINHO <OLA3
3. Nick oskarżanego (z gry):
4. Dokładna data (dzień+godzina):23:10 2015-02-24
5. Mapa:de_dust2
6. IP oskarżonego: skad mam miec ?
7. Steam ID oskarżonego:prosze wiadomo o kogo chodzi.
8. Dowód przewinienia: Nie mam żadnego dowodu poza banem o który mi chodzi 
9. Dodatkowy opis: To nie skarga nie obchodzi mnie to czy to ten dział jak zwły to porszę moderatora o przeniesienie,

Chodzi o to że Ni jaki admin zaki bawi się adminem robi testy na 32 bity okej niech robi ale niech nie zmienia ludziom niców 

bo bawi się adminem i myśli że jest kimś, kto wgl mu dał admina hahaha dla mnie to jakiś no name kurwa gram na tym serwie od ponad 2 lat i takiego cyrku to dawno nie widziałem dostałem bana na tydzień powód 32 bity hahaha niby że ten admin robił mi testy 4 razy co wgl nie jest prawdą robił mi 2 razy na jedej mapie 2 razy upps pomyłka niestety, dziś grając na dd2 zrobił mi znowu test zrobiłem go dobrze jestem pewny na sto procent żen ie było żadnej pomyłki a gosciu mi daje bana na tydzień powód: Nooo robiłem Ci testy 4 razy i skragi są na forum

(wgl ich nie widzę) wgl test zrobiłem dobrze a ten ktoś jest totalnym nie ogarem bawi się adminem jak zabawką kurwa do piaskowinicy idz jak Ci sie nudzi a nie się za adminowanie wziałeś wielki admin co widziałem go kilka razy na serwerze gram od kilku lat na TP i takiego czego nie widziałem zróbcie coś z tym moim banem bo chce grać.

 

Rejestracja: 15 gru 2014 hahah to wszystko wyjasnia dostał admina i wielki porządkowy się znalazł a wgl nie zna genezy serwera TP..

Edytowane przez JURANDINHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. 

Aż szkoda tracić czasu na takie pierdoły, ale skarga to skarga... postaram się jakoś odpowiedzieć na to... coś, ten "twór".

Pozwól, że pominę te wulgaryzmy, które powypisywałeś, ponieważ nie zamierzam zwracać uwagę na takie kulturalne dno. Od zwracania uwagi również nie jestem w tej kwestii, bo to raczej rzecz Twoich rodziców.

Tak więc: 

 

1) Proszę, używaj przecinków, bo pośród wulgaryzmów i dziwnych słów ledwie zrozumiałem o co Ci chodzi.

2) Owszem "bawiłem się" adminem. Przypomniałem sobie z dawnych lat komendę "amx_nick" i postanowiłem sprawić czy takowa działa. Ot tak - z ciekawości. Co więcej - zrobiłem bodajże na graczu Dodo (swojemu dobremu znajomemu z serwera), którego uprzedziłem i zapytałem, czy mogę spróbować, a następnie parokrotnie na sobie. Ze smutkiem oświadczam, że komenda nie działa.

Autor tematu o wątpliwej kulturze osobistej zaczął się "przypieprzać", że bawię się adminem itp. ( nie mam pojęcia co to mu może przeszkadzać, jeśli jego moja "zabawa" nawet w 0.000001% go nie dotknęła). Zapewne przyczepił się dlatego, że pare dni wcześniej zrobiłem mu test na 32 bit., ale o tym później. 

Tak czy siak owszem - sprawdzałem sobie komendę, lecz na swoim dobrym znajomym który jestem pewien - nie ma mi tego za złe bo mu o tym powiedziałem i na sobie. Tak czy siak - komenda nie działa, więc nie wiem w czym problem :)

3) 

kurwa gram na tym serwie od ponad 2 lat i takiego cyrku to dawno nie widziałem 

 

Tak więc. Jeśli za cyrk uważasz fakt, iż admin robi Ci test na 32bit, to... chyba brakuje mi riposty.

 

Otóż tak (tutaj najważniejsza część wyjaśniająca). 

Parę dni temu (nie wiem dokładnie ile), zauważyłem iż kolega o takowym nicku, jaki reprezentuje autor tematu, strzela ładniutko przez smoke granade. Zdecydowałem zrobić test na 32bit. Zrobiłem test zgodnie z regulaminem. Na początku rundy, mimo negatywnego wyniku ponowiłem test... i przy kolejnym negatywnym wyniku kicknąłem kolegę z dopiskiem, aby zmienił grafikę (albo dałem krótkiego bana, nie pamiętam szczerze mówiąc, ale w amxbans nic nie ma, więc pewnie kick :P). Niestety po kicku kolega zdecydował się już nie wchodzić na serwer. Dziś zobaczyłem go poraz kolejny, na początku zaczął się "rzucać" o tę moją "zabawę" jedną z komend (co jak wspominałem było dziwne, bo przecież nawet nie miało  to z nim związku), a następnie przypomniałem sobie jego nick... postanowiłem ponowić jeszcze raz test na 32bit.... Kolega o dziwnym nicku niestety znów go nie zdał, wbrew temu co zapewnia. W związku z tym postanowiłem dać mu bana na tydzień (zgodnie z taryfikatorem banów), skoro poprzedni kick pare dni temu nie zadziałał, a kolega usilnie gra na nielegalnych ustawieniach :) Jeśli ban minie i znów go zobaczę ponowię test - to mogę zapewnić :)

 

4) 

Nooo robiłem Ci testy 4 razy i skragi są na forum

 

hmm... no sądziłem, że zwracam się do osoby, poza tym że chamskiej i niewychowanej, to choć może troszkę rozumnej. Po prostu przewidziałem, że pojawi się jakaś skarga od Ciebie, bo jesteś tego typu człowiekiem, który lubi sobie pobluźnić, podenerwować, powrzucać, pogrozić, pospinać przez kabel itp. a do tego wnioskuję iż jesteś młodzikiem. Oznaczało to, że dział skarg jest na forum :) Po prostu dałem Ci znać gdzie założyć temat...jak widzę pomogło, więc nie ma za co  :) Jeśli nie zrozumiałeś - przepraszam, następnym razem napiszę łopatologicznie, nie uzurpując Twojej osobie oczywiście :)

 

 

Rejestracja: 15 gru 2014 hahah to wszystko wyjasnia dostał admina i wielki porządkowy się znalazł a wgl nie zna genezy serwera TP..

 

No cóż... co ma geneza serwera do faktu, że pilnuje przestrzegania zasad i banuje za nielegalne ustawienia?

Chyba znów brak mi słów... Gratuluję, rzadko komu zdarza się sprawić, że nie wiem co powiedzieć, nawet jeśli dzieje się to poprzez czyjąś, po prostu, głupotę! :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się. Zaki robił CI test bo go prosiłam na u@.

Admina miałam już kilka razy i wiem co to 16 bitów.
Zauważyłam ze z gali przez smoke sciagnąłeś 2 os z mojego team + potem wyskoczyłeś całkiem znienacka i mi he walnąłeś bez żadnego zastanowienia.

Tyle ode mnie. Nie wiem jak ten test wyszedł ale podejrzewam że negatywnie bo normalnie na 32 bitach ot tak się nie ściąga przez SG 3 os.

Dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wypowiem się. Zaki robił CI test bo go prosiłam na u@.

Admina miałam już kilka razy i wiem co to 16 bitów.

Zauważyłam ze z gali przez smoke sciagnąłeś 2 os z mojego team + potem wyskoczyłeś całkiem znienacka i mi he walnąłeś bez żadnego zastanowienia.

Tyle ode mnie. Nie wiem jak ten test wyszedł ale podejrzewam że negatywnie bo normalnie na 32 bitach ot tak się nie ściąga przez SG 3 os.

Dziękuje!

 

 

Szczerze mówiąc nie widziałem tego, że piszesz na u@ :D Ale rzeczywiscie - nie bez powodu ostatnim razem robiłem mu test :) To oszustwo i będzie karane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaki trochę przesadziłes z banem. Test robi przynajmniej 3-5 razy. A z tego widzę nie stosowałes sie do tego. Napisz później do mnie na steam, to wytlumacze tobie to dokładnie. Czasami dla gracza znika okno z testem i go nie rozwiąże.

 

Kolega o dziwnym nicku niestety znów go nie zdał, wbrew temu co zapewnia. W związku z tym postanowiłem dać mu bana na tydzień (zgodnie z taryfikatorem banów), skoro poprzedni kick pare dni temu nie zadziałał, a kolega usilnie gra na nielegalnych ustawieniach :) Jeśli ban minie i znów go zobaczę ponowię test - to mogę zapewnić.

Czytales dokładnie regulamin.

 

Wrócę z pracy to przyjrze sie tematowi dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaki trochę przesadziłes z banem. Test robi przynajmniej 3-5 razy. A z tego widzę nie stosowałes sie do tego. Napisz później do mnie na steam, to wytlumacze tobie to dokładnie. Czasami dla gracza znika okno z testem i go nie rozwiąże.

 

 

(  Skąd Wam się bierze ŻAKI :< jestem Zaki !!! )

 

Kolega miał test robiony 3 razy. Zgodnie z regulaminem, wiec nie rozumiem na jakiej podstawie starasz się mnie poprawić.

Ostatnim razem robiłem mu 2. Jeden po drugim, tylko każdy w innej rundzie i na jej początku, czyli tak jak należy. Kolega któremu test zrobiłem zdecydował się olać sprawę i nie zmienić ustawień graficznych. Teraz zrobiłęm mu test po raz 3 i tym razem nie pozwoliłem mu na "ucieczkę", tylko kiedy znów po paru dniach zauważyłem, że gra na niewłaściwych ustawieniach po prostu dałem mu zasłużonego bana.

 

Wczoraj zrobiłbym mu kolejne 2-3 testy, dał kicka... jutro znów by wszedł, znów nie zdał i tak w kółko. Wystarczająco dużo czasu miał i wystarczająco dużo testów zrobionych (zgodnie z regulaminem), aby zmienić jedną opcję w ustawieniach. Ban jest w 100% słuszny i zrobiony w 100% zgodnie z regulaminem. Jeśli zrobisz UB to po prostu się odwołam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując można się przyczepić do obu stron.

 

@@Zaki, stosujesz się do regulaminu, ale tydzień to lekka przesada. Poza tym powinieneś dawać testy co najmniej 3 razy, zanim kogoś ukarasz.

21.02. zrobiłeś 2 testy i dałeś kicka, to jeszcze ujdzie. Wczoraj po zaledwie jednym teście dałeś mu bana na tydzień? Ktoś może pierwszy raz widzieć taki test lub coś źle nacisnąć trzeba dać kilka szans na rozwiązanie.

 

@@JURANDINHO, nie wmawiaj komuś, że jest jeleniem. Dostałeś 3 testy i wszystkie 3 oblałeś. Zmień grafikę na 32-bity lub wykonuj testy, inaczej musisz się liczyć z konsekwencjami.

 

Zmieniam czas bana na 1 dzień. Jeżeli po tym czasie zostanie Ci zrobione kilka testów, a Ty dalej będziesz oszukiwał to wylecisz na dłużej.

 

 

hmm nie chce mi sie czytac wszystkich postów ale jak może prorokinho ze steamem miec 16bitów ? Raczej niemozliwe zeby teraz na steamie mieć 16bitów

Nie wiem czy jeszcze jest to możliwe, ale wcześniej można było przywrócić steam do czasu z przed aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×