Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mefix

Zmiana moda arena 1vs1

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o zmianie moda na arenę 1vs1? W Polsce jest mało takich serwerów i dzięki temu wszystkie są pełne. Mi mod bardzo się spodobał, jest to bardzo fajny sposób na trening. W modzie chodzi o to, że przenosi nas na arene i walczymy 1vs1 z losowym przeciwnikiem do 1 zabójstwa. Po zabiciu przeciwnika przenosi nas na inną arenę z innym przeciwnikiem. Taka zmiana na 100% przyciągneła by graczy.

Obecnie można spotkać 10000 serwerów TP, więc nie ma co się dziwić, że nie ma graczy.

Jesli ta propozycja przejdzie to będę z pewnością spędzał dużo czasu na serwerze i starał się go reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już takie propozycje.

 

 

Jesli ta propozycja przejdzie to będę z pewnością spędzał dużo czasu na serwerze i starał się go reklamować.

Każdy tak mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Wielkie tak grałem kiedys na takim :) narazie nie gram bo moze juz jutro nowa plyta główna bedzie i zaczynam gre ! :D co do propozycji TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taki mod się przyda bo na razie na kopytkowym serwerze nie da się grać albo pusty a jak ktoś już wbije to wyrzucają bo ćwiczą na tym serwie klany albo jacyś kumple :) a taki 1vs1 to dla mnie najlepszy możliwy mod zaraz po DM+HS więc dam wielkiego Plusa na tę propozycje ale raczej nie przejdzie bo już kiedyś sam to proponowałem http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40660-może-zmiana/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe tak 

Nigdy nie grałem na takim serwie ale jest mało takich serwerów jak już wspomniał mefix.

Można dać szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery tego typu są bardzo grywalne (a wcale nie jest ich dużo). Sam to kiedyś proponowałem, no ale z wiadomych przyczyn nie przeszło. Jestem oczywiście za (a nawet przeciw - taki żarcik xD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli propozycja nie przejdzie to życzę wam powodzenia w rozkręcaniu serwera. Jest takich 10000 serwerów w dodatku niektóre są lepszej jakości, bo mają 128tr, więc po co ktoś ma się trudzić i wbijać na 64?

Na serwerze z modem arena 1vs1 wystarczą 2 osoby i już fajnie się gra, a zaprosić znajomych paroma kliknięciami to nie problem. Takie mody są grywalne, bo wszyscy na nich ćwiczą strzelanie z pistoletów czy karabinów.

Tutaj macie filmiki, który przedstawia jak to wszystko wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę dobra sprawa.

Nie grałem nigdy na takim modzie, można spróbować :)

Oczywiście że tak.

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

 

To, co piszecie nie ma sensu. Teksty typu "Grałbym na takim" nie wnoszą nic, zupełnie. Co jakiś czas pojawiają się propozycję zmiany mod'u, wszystko ładnie napisane, ale tylko na papierze. 

 

Jak było z GunGame? "Grałbym na takim mod'zie". Jak wyszło? Jest prawie tak samo, trochę lepiej niż na AWP. Nie byłem za tym mod'em, bo wiedziałem, że nic z tego nie wyjdzie. 

 

Tu może być tak samo, deklaracji pełno, a wyjdzie standardowo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Patrząc na kondycję serwa kopytkowego GO, można wprowadzić takie coś, bo raczej może to tylko poprawić już grywalność na tym serwie, bo na tą chwilę jest cienko. Jeżeli graczy nie wzrośnie przez jakiś dany okres, no to można ustawić na to, co było, czyli zwykłe FFA, lecz ja byłbym za tym, by to wprowadzić i troszkę zareklamować ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiecie co?

 

To, co piszecie nie ma sensu. Teksty typu "Grałbym na takim" nie wnoszą nic, zupełnie. Co jakiś czas pojawiają się propozycję zmiany mod'u, wszystko ładnie napisane, ale tylko na papierze. 

 

Jak było z GunGame? "Grałbym na takim mod'zie". Jak wyszło? Jest prawie tak samo, trochę lepiej niż na AWP. Nie byłem za tym mod'em, bo wiedziałem, że nic z tego nie wyjdzie. 

 

Tu może być tak samo, deklaracji pełno, a wyjdzie standardowo..

może jakaś ankieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon ale popatrz ile osób tam gra aktywność jest nikła ja liczę na jakąś zmianę oraz trzeba rozreklamować ten serwer 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na razie na kopytkowym serwerze nie da się grać albo pusty a jak ktoś już wbije to wyrzucają bo ćwiczą na tym serwie klany albo jacyś kumple :)

Od takiego czegoś jest dział zgłoszeń lub skarg. Serwer wieczorami jest bardzo często pełny i powoli się rozkręca. Nie ma co liczyć na to, że w miesiąc serwer, który wymaga tylko graczy steam będzie pełny 24/7. Votowanie jest wyłączone, więc jak ktoś może Cię wyrzucać?

 

 

w dodatku niektóre są lepszej jakości, bo mają 128tr, więc po co ktoś ma się trudzić i wbijać na 64?

Nasz serwer ma ruchome TR od 64-128. Nie ma 128 z oczywistego względu, gdyż stabilna opcja utrzymująca zawsze TR 128 kosztuje znacznie więcej, a serwer nijak nie zarabia. Nie zauważyłem, że są lagi itd.

 

 

To, co piszecie nie ma sensu. Teksty typu "Grałbym na takim" nie wnoszą nic, zupełnie.

Podbijam. Każdy grałby na wszystkim. Nie oczekujemy jednorazowego wejścia, bo to nic nie wnosi...a zapewne na tym się skończy.

 

Każdy chciałby grać i reklamować inny mod niż jest obecnie, a po wprowadzeniu zmian będzie jeszcze mniej osób niż jest teraz. Jeżeli ktoś chciałby pomóc, to spodziewam się, że już teraz nie ma do tego przeszkód.

 

@edit

Poza tym autor tematu już 1 dzień po założeniu tematu ma status, że kończy z grą... hello? ;/

 

Serwer czasem bywa pusty, ale z tego powodu, że po każdej aktualizacji wymaga również uaktualnienia i nikt nie może na niego wejść. Po każdej aktualizacji proszę o wiadomości z tak ową informacją, gdyż nie zawsze widzę, że była aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@edit

Poza tym autor tematu już 1 dzień po założeniu tematu ma status, że kończy z grą... hello? ;/

??

Nasz serwer ma ruchome TR od 64-128. Nie ma 128 z oczywistego względu, gdyż stabilna opcja utrzymująca zawsze TR 128 kosztuje znacznie więcej, a serwer nijak nie zarabia. Nie zauważyłem, że są lagi itd.

Nigdy tego nie zrozumiesz.... Może dlatego, że nie jesteś graczem cs:go.

Tutaj nie chodzi o lagi, bo faktycznie takich nie ma. W skrócie mówiąc 64 tick i 128 to zupełnie inna bajka....

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat @edit Poza tym autor tematu już 1 dzień po założeniu tematu ma status, że kończy z grą... hello? ;/ ??

Widocznie pomyliłem się. Ktoś z podobnym nickiem miał status, że kończy grę.

 

 

Nigdy tego nie zrozumiesz.... Może dlatego, że nie jesteś graczem cs:go.

Są 3 wersje. 64 TR, 64-128TR i 128TR. Mamy obecnie środkową wersję, kolejna jest 150% droższa. Poza tym zmiana TR wymaga zmiany IP.

 

@topic

Serwer się powoli rozkręca, coraz częściej jest pełny. Każdy ma różne gusta i chciałby co innego. Zachęcam do reklamowania, grania oraz zapraszania znajomych na serwer, w trybie takim jakim jest teraz.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×