Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
porpuse

Ban zostaje Niesłuszny ban

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:PorpuSE.
Serwer:tp
TwóSteamID: NS
Twoje IP:93.176.226.123
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): ok 18:30
Powód bana:ban
Nick Admina który zbanował:nw
Link do screenó3x/demka (Jeśli zostały zrobione):
http://www22.zippysh...OLbcI/file.html
NIE ROBCIE WIECEJ PROBLEMOW TYLKO PATRZCIE TE SS'Y.


 

tyle problemów przy jednym UB jeszcze nigdy nie miałem (Y)


Będę walczył, bo dostałem niesłusznie bana. Odnosząc się do waszych poprzednich komentarzy to po pierwsze, to nie widzę żadnej nogi, od kiedy w CS 1.6 są tak widoczne nogi? zbugowało się coś, nie wiem, nie obchodzi mnie to. Po drugie, zrzucając ssy na PULPIT najwidoczniej nie zrzucałem ich po kolei i zapisywałem tak jak mi wygodnie, coś w tym złego? Skoro tacy przekonani jesteście do tego ze jestem odpalony to dajcie UB i nagrywajcie demka, róbcie nowe ss'y jak będzie trzeba, ja wiem że jestem czysty.
I okażcie troszkę kultury i dajcie się odnieść do waszych szanownych odpowiedzi, a nie on razu zamykacie temat.
I chyba logiczne że jakbym miał bana nie walczyłbym o UB? 
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeśli twierdzisz, że jesteś niewinny wstaw poprawnie screeny tj. nie otwieraj ich w żadnym programie, od razu spakuj je po prostu do archiwum rar. Potem sie oceni co dalej - najpierw wstaw prawidłowo screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie jaja robisz? Skriny przerabiane ewidentnie i w dodatku wrzucasz ponownie. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Zobacz gdzie został zrobiony pierwszy screen zobacz jaka tam jest godzina, zobacz gdzie jesteś na drugim screenie a godzina to tylko sekunda później. W dodatku ta noga...

Ja Ci nie wierzę. W dodatku wg regulaminu masz 30 min na wrzucenie. Ty wrzuciłeś po godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

model broni - wgrywałem swoje modele, ale coś się zjebało i albo mam taką dziwną broń albo z jakimiś chujowymi innymi kolorami, także pozdrawiam. Nic nie przerabiałem, zrzuciłem je na pulpit, spakowałem, wrzuciłem i tyle. Po co mam to robić jeszcze raz skoro to będzie wyglądało tak samo. Mierne to ty masz kolego życie, nie obrażaj. Skoro taki przekonany jestes to dawaj UB i idz na specta, kręć dema, rób ssy, wyślij do mnie ludzi żeby mnie ***** pilnowali :o
Nikt dając mi bana nie powiedział że mam 30 minut na to :)
Skończyłem gre i wrzuciłem, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej serwerowni gra tyle ludzi, że nie będziemy wysyłać oddziałów specjalnych tylko po to, by Ciebie monitorowały 24h siedem dni w tygodniu. 

 

Przyłapano Ciebie na WH i nie wypieraj się tego, bo to jest (oglądając te dowody) oczywisty fakt, że masz wh, jak to, że trawa jest zielona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest model broni. Tylko wh. Nie ma co trzymać tematu otwartego skoro i tak gracz zbanowany nie wstawi ss-ów prawidłowych. Kolejne twoje posty pójdą do kosza.

Pzdr.



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Brak UB

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×