Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MamPrawoJazdyNaTaczki

Skarga na wielkiego admina Zaki, ile ty masz lat człeku?

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będe sie rozpisywał , ale skoro kara to kara , dostałem bana na 5 minut bo jakiś koleś mnie obraził , odpisałem co myslę.Wbiłem od nowa gram , i jakiś koleżka fukystycznie czy jakos tak , wielkiego admina Zaki , czy jak mu tam też mnie obraził , i po wielu pytaniach czemu on nie dostał bana , zostałem ponownie zbanowany , z powodem '' ogarnij sie '' , aha czyli jak ktoś coś zawini i zwróce uwagę to tu sie bana dostaje , Pozdro ! haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, iż jestem o wiele starszy od Ciebie chłopcze, lecz tak czy siak nie jest to Twój ani interes, ani problem. Nie jestem żadnym zamordystą więc nie kreuj takiego błędnego wizerunku mojej osoby.

 

Wszedłem na serwer i zobaczyłem, iż paru graczy (w tym również Ty)  wyzywało się i bluźniło. Zapytałem, czy muszą się wyzywać. Porozmawiałem chwilę parę razy prosząc, aby przestali zachowywać się w taki sposób. Gracz o którym wspomniałeś wyzwał Cię , a Ty stwierdziłeś (mimo moich wielokrotnych próśb ),że olejesz mnie i również go po chamsku wyzwiesz. Tamten gracz dostał bana na godzinę za wyjątkowe chamstwo, a Ty na pięć minut. Kiedy wróciłeś na serwer zapytałeś za co ban i argumentowałeś, że skoro ktoś Cię wyzwał to możesz mu odpowiedzieć w równie chamski sposób i nie powinieneś dostać za to bana. Spokojnie tłumaczyłem Ci (dość wyczerpująco), ze nie interesuje mnie kto zaczął, tylko ze jeśli ktoś Cię wyzywa masz mi napisać na u@, a nie odpowiadać mu również wyzwiskami. Po chwili jakiś gość napisał coś niewłaściwego pod Twoim adresem, upomniałem go, a Ty nadal spamowałeś mi na u@. Ostrzegłem Cię 2 razy, żebyś przestał mi spamować. Za trzecim razem dostałeś kolejnego bana na 5 minut z dopiskiem "ogarnij się". I nie udawaj, że nie wiesz za co drugi ban, ponieważ 2 razy prosiłem, abyś nie spamował.

 

 

Naucz się kultury, a potem wróć na serwer :) Wulgaryzmy staram się ignorować.. ale wyzwisk tolerował nie będę niestety.

 

Pozdrawiam :)

 

 

PS. Za wszelakie błędy merytoryczne i stylistyczne przepraszam. Jest późno a ja troszkę padam :(

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

to co piszesz mija sie z prawdą , gadaliście sobie jak jacyś kolesie z podwórka i jemu za wyzwiska nic nie zrobiłeś , byłeś po prostu głuchy na moje pytania dlaczego on bana nie dostał ,ja dostałem kare 5 minut i należała mi sie ale twojemu kolesiowi z dziwnym z kosmosu nickiem też , jak psu buda "upomniałem go, a Ty nadal spamowałeś mi na u@." ( jeżeli ty go chodz raz upomniałeś to chyba sobie okulary kupie jutro :D , i nie ściemniaj i nie przekręcaj sytuacjii, starszy ode mnie ;D heh ide sie pośmiac i zaraz wróce ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jest to ostatnia moja wiadomość w tym temacie, ponieważ nie widzę powodu dla którego miałbym się tutaj spowiadać. Oba bany są słuszne i przed każdym ostrzegałem Cię parokrotnie. Ciesz się, że dostałeś tylko na 5 minut, bo jak zostałeś zbanowany inni gracze zaczęli marudzić ze tylko na 5 minut i że zaraz znowu wrócić i będziesz się tak samo zachowywał.

 

Nie znałem tego kolesia i nie przypominam sobie żebym z nim rozmawiał, nawet nie wiem jaki miał nick. A okularów sobie kupować nie musisz, ponieważ upomniałem słownie.

 

Wszystko jest w logach. Jak tylko napiszesz skargę zgodnie ze wzorem Blackhill na pewno poda odpowiedni wycinek.

 

PS. Nie wracaj, bo i tak zbyt dużo swymi wypowiedziami nie prezentujesz.

 

Tak czy siak, do zobaczenia w grze.

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@MamPrawoJazdyNaTaczki, nie ma znaczenia czy inni co wyzywali dostali bana, czy też nie. Nieodpowiednio wypowiadając się na serwerze złamałeś regulamin i dostałeś karę. Inni mogli dostać karę, albo nie (admin nie wszystko widzi).

 

Zachowuj się jak należy, nie wdawaj się w bezsensowne dyskusje, a w przyszłości zaoszczędzisz sobie i innym nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×