Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MamPrawoJazdyNaTaczki

zróbcie porządek z adminami ( zmniejszyć ilość)

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak , non stop jak ktoś chce wejść ( i to nie tylko ja ) jest zapchany serwer , bo siedzi 6 adminów którzy mają pierwszeństwo slotów i inni nie mogą wbić.Czy to jest sprawiedliwe? wydaje mi się że nie, także proponuje to zmienić komuś.Nieraz widziałem admina gadającego sobie na specie z innymi graczami i nie robiącego nic pozatym.Czy to są funkcje admina? i nie obrażajcie sie o to ludziska , kto mnie lubi to lubi kto nie to nie , mam niewyparzony język ale to mnie rozwala po prostu jak takie coś widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jakie pierdoły.

Widzisz i nie grzmisz.

 

 

-Adminów jest wystarczająco, dzięki czemu możesz się cieszyć grą bez cziterów.

-Admin ma pierwszeństwo i trudno, żeby nie miał, jeśli dostaje info na steam, że jest potrzeny (jak ja wiele razy) to żeby mógł wejść bez problemu

-Jak widzisz problem to po prostu wykup sobie VIPa. Nie będziesz miał problemu z wejściem na serwer, a dodatkowo dostaniesz inne ciekawe profity

-Nawet ja dziś siedziałem na spect i rozmawiałem sobie...ale z Tobą, żeby wytłumaczyć Ci za co dostałeś bana i tak - jest to mój obowiązek. Siedząc na spect można rozmawiać (albo nie) i obserwować grę graczy, zarówno ich grę tp, kontrolować dawanie infa czy po prostu szukać cheaterów.

 

 

To na Tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, fakt czekanie na slota bywa czasem męczące.

Ale polecam kupić VIPA slot Cie nie inetresuje.

Akurat VIPY też zabieraja tego 19 slota więc to nie koniecznie tylko o admiów chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

pierdoly? widzisz i nie grzmisz? weś bo mnie irytujesz, sama prawda człowieczku , tak ludzie czekają na wejście , przecież z palca sobie tego nie wyssałem 

Edytowane przez MamPrawoJazdyNaTaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama prawda człowieczku

 

Kulturą również nie grzeszysz.

 

weś

 

"Weś. Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.  Weś (ros. Весь) - wymarły lud z grupy fińskiej ludów uralskich."

:wacko:

 

/\

wtf?

 

 

 

Pierdoły.

-Po to jest VIP abyś go sobie wykupił jeśli nie podoba Ci się czekanie na wejście na serwer. 

-Nikt nie pozbędzie się adminów pilnujących porządku na serwerze tylko dlatego, że gracze nie mogą wejść bo jest pełen serwer. Poza tym rzadko kiedy spotykam sytuację aby było ich więcej niż dwóch na serwerze.

-VIPów jest sporo i jak ślicznotka wyżej wspomniała - one również zajmują wspomnianego slota.

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum drogi autorze tematu, że stałych graczy na TP jest więcej niż określona liczba slotów, a że serwer TP jest jednym z bardziej lubianych na Kopytku, to dany gracz jak już wejdzie na serwer, to prędko z niego nie schodzi :) Po to jest ten VIP. Nie jest jakoś specjalnie drogi, bo SMS'em za 11 zł masz go na 30 dni ... chyba że nie chcesz aż tyle kasy wydawać, wtedy jest wersja tańsza, mianowicie na 10 dni VIP za niecałe 5 zł SMS'em.

 

Jakby każdy miałby pisać takie (według mnie absurdalne) "skargi" ze wszystkich serwerów na Kopytku ... to nie wiem co by się działo na tym forum :o

 

Reasumując, jeżeli nie chcesz mieć VIP'a, to musisz się pogodzić z tym, że nie zawsze uda Ci się wejść na serwer wtedy, kiedy chcesz :) 

 

Tyle mam do powiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ktoś tu chyba nie rozumie zasady działania serwera. Adminów może być nawet 18 na serwerze, a to w żaden sposób nie wpływa na to, czy gracz bez rezerwacji slota może wejść, czy też nie. Serwer jest pełny przy 18/19 slotów. Zwykły gracz może wejść na serwer jeżeli slotów jest zajętych max 17. Admin lub osoba z rezerwacją może wejść przy 18 slotach zajmując ten dziewiętnasty slot. Jeżeli ktoś wyjdzie z serwera, to znów się robi 18/19 i ten jeden jest pusty. Równie dobrze mogło by pisać 18/18.

 

Nie ważne czy przy 18/19 slotach są admini, czy są zwykli gracze na serwerze to i tak nie wejdziesz, serwer po prostu jest pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś z 91 rocznika ? Nie sądzę po twoich wypowiadziach na forum, oraz serwerze . . . 

Czy to jest sprawiedliwe?



Serio ? Proszę cię, ja sam ma wykupionego vipa i wielokrotnie jest tak, ze serwer jest 19/19 i też nie mogę wbić, nawet gdy mam rezerwację, i nie spinam się, ze to niesprawiedziwe -,- ale czekam te 2 minuty i wbijam, a nie zaraz post na forum, bo adminów za dużo.


Taka rada dla ciebie, wyjdz czasem z domu, zaczerpnij świerzego powietrza : )   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczekac 2-3minutki i juz jest 17/18, chociaz czasem jest tak ze vipy lub admini afkuja i jest ich po 5na spect, ale to max 5min i sie ogarniaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamykam temat, bo dalsza dyskusja jest zbędna. Tematyka tego wątku jest irracjonalna. Resztę opisałem we wcześniejszej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×