Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Paczu

Prośba o wyłczenie vip'a

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co tutaj dużo mówić, wiele osób wie, że VIP nie powinien być na serwerze TP, wiele osób wie, że FF na TP powinno być ON, ale administracja nie przyjmuje tego do wiadomości, więc coś tutaj jest nie tak, pierwszy raz się spotykam z takim czymś na serwerze TP, no ale serwera nie zmienię, bo ma wiele innych zalet, ale pomimo wszystko trzeba go ulepszać i rozwijać, poprzez zmiany m.in.

 

Co do autora tematu, jestem jak najbardziej za tym, aby VIPa nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zdania, ze rasz moglby zostac wylaczony, ale ff off to dobre rozwiazanie.

Jesli wejdzie taki delikwent zeby popsuc komus gre, to nie obchodzi go czy bana dostanie, bo chce tylko pogorszyć grę, a bana dostanie dopiero za jakiś czas... Więc ff off powinno zostac bo to nigdy nie przejdzie na ns/s bo byl juz taki serwrer i co nie wbiles to head na respie sie dostawalo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czytając te wasze wypociny już 2 DZIEŃ! 

Dochodzę do wniosku, że wam to nigdy nie dogodzi.

Pomyśleliście o tych co mają VIPY -co wydali hajs, punkty czy co tam jeszcze można, żeby sb urozmaicić grę?;d 

Zastanówcie się, bo sami korzystacie jak macie VIPA w team. (to awp rzuci, to m4/ak - a nawet jak nieraz trzeba np. ja jestem w stanie kupić komuś Ak/m4 i grać samym deaglem)

 

Tulipan dobrze pisze, że w 2 rundzie np ktoś se zagra AWP, ale jak jego drużyna przegra to w 3 mp5 i to wsio bo go nawet na AK nie stać.

Rozumiem wasz bunt, że od 1 rundy VIP ma łatwiej.

Zostawmy go tak jak jest z tym, że Hajs+DGL dostanie dopiero od 3-4 rundy .

I tak ten VIP jest "skromny" bo spotkałam się z TP gdzie osoba z VIP nie martwi się o nic. Na początku rundy ma do wyboru albo M4 albo AK niezależnie w którym team jest i jak wybierze to dostaje wszystko. (M4,dgl, he,2fb,sg, kamizelkę +hełm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąc VIP mi nie przeszkadza. Jak jesteś dobry to tak czy siak masz pieniądze :P To i tak jest serwer FFA/TP, więc VIP tylko dopełnia obrazu. Może blokada na dodatkową kasę na pierwsze 3 rundy byłaby lepsza i bardziej sprawiedliwa :)

 

A o Rashu i FF nie rozmawiajmy, bo temat wałkowany był już setki razy :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa od 3rundy, i brak deagla lub kevlara w 1. Bo ciwzko zsbic skoro masz glocka, a gosc helm kamizelke i deagla, to troche przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, ale tak czy siak porozmawiać warto o tym i o innych rzeczach dot. serwera TP. :P Może do czegoś dodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie prawdziwe TP granice raszu które znikają jak im sie podoba ;D, Friendly fire off ( pewnie dlatego, że jak Petrus grał to go caly czas swoi zabijali ), no i VIP którego kupiłem żeby uprzykrzyć gre innym :D i grać w 2 rundzie awp ;). Wiecznie to samo na serwerze jest " KUP COŚ RZUĆ COŚ" bez wzgledu na to czy masz vipa czy nie :D. Z Vipem to tylko czysta pomoc i rzucanie broni innym w moim przypadku. Reansumując również jestem aby za 4 zmianami. Usunięcie RANKu, włączenie FF, usunięcie Vipa, zmiana kolejności map :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A więc tak :

-Vipa usunąć albo zostawić niewielkie bonusy (400$ dodatkowo za runde , usunąć widzialność obrażen [Na kartonach jest to strasznie wkurzajace] usunąć kevlar+helemt , usunąc dgl w 1 rundzie, deff jesli jesteśmy w ct i rezerwacja slota)

-FF zostawić wbije ns i sie zacznie strzelać jest dużo adminów mogli by to ogarnąć jednak z rana i wieczorkiem zadnego nie ma  (popołudni graja wszyscy) :D

-Rank top15 rankstats usunąć

-Zmiana Mapcycla  ! :D

-Poprawienie rashu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale czytając twoje posty w również innych tematach sądzę, że Ty jesteś jakimś administratorem zaraz po Petrusie, bo byś tylko zarządzał siecią. Jak widać problem jest i trzeba go jakoś rozwiązać, żeby było dobrze i każdy ma prawo do swojego zdania więc nie wiem po co ciśniesz po innych tylko dlatego, że mają odmienne zdanie niż Ty sam.

 

 

W którym miejscu ja na kogoś cisnę?!?! Ty się dobrze czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu ja na kogoś cisnę?!?! Ty się dobrze czujesz?

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Przecież ja to napisałem do Hawk'a a nie do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus chce aby serwer TP go przypominał to niech go usunie, a za slota podniesie kwotę, nie widzę w tym problemu.

Ja widzę jeden, nikt takiego slota nie będzie kupował. Jak chcesz wpłacać miesięcznie z 50zł na utrzymanie serwera to droga wolna, wszyscy będą zadowoleni.

 

@@bladz Teresa, odnośnie nazwy serwera ESL. Wiesz w ogóle na jakich serwerach się gra ESL? Jest to czysty server bez amxx, metamoda na który nic nie można wgrać, dodać adminów itd. ESL w nazwie oznacza tylko to, że gramy podstawowe mapki grywane w lidze ESL. Jeżeli chcesz pograć na serwerze ESL to wypożycz serwer mix i pograj spary.

 

Jedyne co bym zmienił, to faktycznie opcje wykupienia TYLKO rezerwacji slota, bo nie każdy chce się "dopakowywać" w dodatkowe funkcje VIP'a ... chodzi mu tylko o rezerwacje slota ;)

Jakby tego nie było.

 

gracz z vipem nie zabija nikogo przez ten czas, nie kupuje też żadnej broni czeka na tą rundę 3 i bach ma awp+dgl+kevl+helm i jeszcze mu kasa zostaje... denerwujące jest to

Czyli według Ciebie ktoś ma wydać kasę na utrzymanie servera po to, aby nic nie mieć. No tak, grunt to logika.

 

wiele osób wie, że FF na TP powinno być ON, ale administracja nie przyjmuje tego do wiadomości, więc coś tutaj jest nie tak, pierwszy raz się spotykam z takim czymś na serwerze TP

Wiele osób to w ogóle nie orientuje się, że jest to server NS. Większość serwerów tego typu jest pustych, a jeżeli chcecie porównywać wprowadzane zmiany na serwerach 47+48 do serwerów only steam, to odpuśćcie.

 

Jesli wejdzie taki delikwent zeby popsuc komus gre, to nie obchodzi go czy bana dostanie, bo chce tylko pogorszyć grę, a bana dostanie dopiero za jakiś czas...

Kogo to obchodzi, że 80% banów jakie się przyznaje w najlepszym przypadku wywala gracza na np. 1h, a w wielu przypadkach gracz wchodzi po 5 sekundach od nowa na serwer - huh.

 

Odnoszę wrażenie, że większość z Was żyje w idealnym świecie, bez oszustów i sielankowej atmosferze.

 

Co wy chcecie prawdziwe TP granice raszu które znikają jak im sie podoba ;D

Jeżeli jesteś taki obeznany w scriptingu to zapraszam do rozmowy, chętnie przyjmę pomoc, natomiast swoją nieuzasadnioną kreatywną krytykę zachowaj dla siebie.

 

Friendly fire off ( pewnie dlatego, że jak Petrus grał to go caly czas swoi zabijali )

przezabawne

 

Lekkie modyfikacje vipa zostaną niebawem wprowadzone. Wszystko zostanie tutaj opisane.

 

@edit

 

1. Kasa została zmniejszona do 800 (od drugiej rundy);

2. Deagle od drugiej rundy;

 

Reszta pozostaje bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×