Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OdbyT

Skarga na admina Viertnik.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku, w ramach dopełnienia formalności:

1. Skarga na: Admina.
2. Nick oskarżyciela (z gry): OdbyT (zazwyczaj)
3. Nick oskarżanego (z gry): Viertnik
4. Data: 11.03.2015 :)
5. Mapa: de_train
Opis:

Chciałbym złożyć skargę na admina Viertnik, który to wykazał się ogromną niekompetencją!

O co chodzi? Już piszę...

Otóż, wczoraj, w późnych godzinach popołudniowych, jak to na sfrustrowanego dzieciaka "neo" dręczonego przez kolegów (w szkole i nie tylko) przystało, utrudniałem grę innym na serwerze (tj. biegałem za graczami, świeciłem latarką, strzelałem przy skończonym ammo, blokowałem, wyrzucałem pakę w niedostępne miejsca, prowokowałem głupkowatymi odzywkami oraz oskarżeniami na czacie itp.). W.w. admin nie zrobił nic aby mnie uspokoić. Przeciwnie, dał nawet kicka jednemu graczowi za to, że wyzwiskami zareagował na moje bezpodstawne oskarżenia mówiące, iż to on jest OdbyT'em.

Viertnik, pomimo wielu próśb, a później nawet gróźb, nie wyrzucił mnie, a... wyszedł (kiedy to padły pierwsze "k*rwy" w jego stronę).

Nie wiem czym podyktowane było jego zachowanie. Podejrzewam, iż wynikało ono z niewiedzy o istnieniu takich ku*wiszczy, frustratów, ciamajd i kiepskich prowokatorów, jak ja. Zapewne nie słyszał też o tym, że taki osobnik "gra" od czasu do czasu na tym serwerze... A to jest już jakieś usprawiedliwienie.

Nie chcę, aby stracił "posadę"... piszę ten temat po to, aby pozostali członkowie administracji zwrócili mu na to uwagę i poinstruowali, w jaki sposób postępować w takich sytuacjach jak w.w.

Dziękuję i pozdrawiam.

Wasz Ukochany OdbyT. :)

 

Edytowane przez OdbyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@OdbyT, w woli uściślenia. Prosisz o permanentnego bana na swój zakres IP na serwerze TP, czy skarżysz się na niekompetencje admina? ;) Bo nie do końca rozumiem cel ten skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O celu tej skargi pisałem w pierwszym poście. Permanentnego bana na zakres IP oczywiście dostać powinienem (na co cały czas po cichu liczę)

Admin ten, szczerze mówiąc, nieco mnie zdenerwował. Przez niego nie zaspokoiłem swoich chorych, masochistycznych , autodestrukcyjnych itp. itd. (jak zwał tak zwał) potrzeb. 

A tak na poważnie, to opisałem swoje zachowanie po to, aby pokazać jak rażąca w skutkach mogła być jego niekompetencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×