Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pietrasekxd

Obraza admina nabiera nowego znaczenia

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 
*NIE ZYJE* P. :  hahahahahahaahaahhahaha
 
[cs-kopytko.pl] Aby sprawdzic IP gracza wpisz w konsoli (~) amx_ip / status
*NIE ZYJE* Chris Kyle-Diabe z Ramadi :  POLUJE SOBIE NA KOSE
 
*NIE ZYJE* mTw | ArcadioN :  p
 
*NIE ZYJE* P. :  nie no rozpierdalaja mnie te wasze bany
 
*NIE ZYJE* mTw | ArcadioN :  tez uwazasz
 
*NIE ZYJE* mTw | ArcadioN :  ze  to juz
 
[sklep 24/7] KUP VIPa! - Wpisz /vip
*NIE ZYJE* mTw | ArcadioN :  zalosne
 
*NIE ZYJE* Zaki :  jak Ci chlopaku cos nie pasuje to wyjdz
 
# - - - cs-kopytko.pl - - - # 
Profesjonalne serwery GIER
*NIE ZYJE* mTw | ArcadioN :  sie robi?
 
*NIE ZYJE* EverlasT :  Kurwa jakby sekundy nie mogl poczekac.
 
*** baD Boy killed ferNN with a headshot from usp ***
Joker dolaczyl
*NIE ZYJE* ege szege druko ciolo mast chuj :   on nie mial WH palo tam sie skanuje
 
Joker dolacza do Sil Anty-Terrorystow
[sklep 24/7] AUTOMAT 24/7 SLOT/VIP! www.sklep.cs-kopytko.pl
*NIE ZYJE* P. :  hahhaahahahaha nie no zaki wyjdz kurwa wyjdz clzowieku...
 
*NIE ZYJE* Joker :  Siema

 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Zaki
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'obraza admina'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:50746745'
[AMXBans] Twoje IP: '89.230.1.222'
[AMXBans] ===============================================
*NIE ZYJE* ferNN :  sory..
 
Ta linijka podkreślona na czerwono pisana jest obrazą na administrację ? Może ja jakiś niedojebany jestem i nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego a w szczególności obrazy ? 
Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam , zakiemu sie juz w dupie przewraca to raz, dwa nie umie nawet ogarnac ludzi na serwerze + nie ma pojecia o grze dajac bany za standardowe akcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Taki z tego dowód, jak namalowane obrazy z rzekomo widzianym przez farmerów w USA UFO.

 

Patrząc na CHAT od 23:50 widać, że gracz P. grabił sobie (jak i gracz Orjon, lecz jemu się upiekło i bana nie dostał), a ten wycinek z konsoli jest zupełnie wyciągnięty z kontekstu, ponieważ nie przedstawia jakie piękne rzeczy wypisywali Ci dwoje graczy wcześniej. 

 

Jak dla mnie po prostu znaleźli się prowokatorzy i spinacze przez kabelek kolejni z jednego podwórka. 

 

Tyle mam do powiedzenia przeglądając co się działo kapkę wcześniej i innym którzy chcą się wypowiedzieć w tej skardze RADZĘ WPIERW ZROBIĆ TO SAMO, zanim będą swoje wypisywać. 

 

Czekamy jeszcze co ma Zaki do powiedzenia w tej sprawie jak było z jego perspektywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem w innym temacie i jak napisał mój przedmówca Ty panie "P." grabiłeś sobie już o wiele wcześniej wyzwiskami nie tylko w stosunku do mnie, ale i do innych. Bana dostałeś za całokształt, bo mimo upomnień nadal robiłeś swoje.

Nic więcej do powiedzenia nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabiłem sobie czym ? Tym że np mówiłem że jesteś adminem bez jakichkolwiek aparycji ? Tym że jesteś niekompetentną osobą która nie potrafi utrzymać porządku na serwerze gdy się o to ktoś prosi tylko sypie ludziom bany bez powodu ? Jeżeli wg Cb pisanie prawdy, bez żadnych wyzwisk w Twoim kierunku jest grabieniem to po prostu pomyśl nad sobą... Czyli mam rozumieć że bana dostałem za całokształt ? Za sprawy typu : Zbanuj tego jebanego idiotę który nie wykonuje celów mapy. Rozumiem, nie mam więcej nic do powiedzenia, proszę o zamknięcie bo dalsza konwersacja będzie bez sensu, przejdę sobie na pw i z nim parę spraw wyjaśnie. Bo nie mam zamiaru tu z nikim żyć w nie zgodzie bo chyba o to w tym wszystkim nie chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale powinieneś to w pierwszej kolejności zrobić, mianowicie wyjaśnić całą sprawę z adminem na PW, zamiast od razu pisać skargę.

 

Tak się zazwyczaj robi z 99% sytuacjami na linii gracz-admin, a skarga według mnie (tak jak danie bana) to ostateczność, jeżeli chodzi o rozwiązanie jakieś sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Cb myth jeżeli coś jest po prostu irytujące, zachowanie "góry" to mam prawo się wypowiedzieć w sayu... Nikt mi tego nie zabroni, nazywanie graczy bez powodu napinatorkami kablowymi z podwórka jest okej ? Byłeś przy sytuacji z jakiej to wszystko wynikło ? Zapewne nie, więc to co napisałeś jest bynajmniej wg mnie kompletnie zbędne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Zaki zrobił, bo grałem z tymi graczami i sa nie do zniesienia;/ A pierw trzeba było napisać do admina na PW, a nie lecieć skarge złożyć jak w szkole do dyrektorki hahaha xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dziękuję serdecznie kolegom adminom, ponieważ oboje macie racje. Jeśli ktoś byłby tak dociekliwy i chciałby sprawdzić, czy gracze "mTw | ArcadioN " i "P." rzeczywiście są tacy święci jakich udają, to wystarczyłoby zerknąć na logi z tego co pisali na serwerze ostatnimi czasy i na tej podstawie określić ich prawdomówność, ponieważ jest gówno warta za przeproszeniem, na co są dowody i opinie Damiana, moje i innych graczy którzy skarżyli się na Was.

 

Jeżeli wg Cb pisanie prawdy, bez żadnych wyzwisk w Twoim kierunku jest grabieniem to po prostu pomyśl nad sobą... 

 

Na początek ogarnij kulturę osobistą, bo jeśli tego nie zrobisz oświadczam Ci, że będziesz banowany i następnym razem nie będę olewał Twojego skandalicznego zachowania. Złamałeś regulamin wielokrotnie mimo moich upomnień to zasłużyłeś na bana, a specjalnie prowokując mnie tym bardziej, bo jak napisał Damian i Mythbusters - jesteście nie do zniesienia.

 

Dodam jeszcze, iż poza chatem jest jeszcze mikrofon i zachowanie przez właśnie ten sprzęt.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Pietrasekxd, z logów wnioskuje, że kulturą i opanowaniem to na serwerze nie grzeszysz. Zachowuj się poprawnie i nie pisz wulgaryzmów na chat, to następnym razem admin nie będzie zmuszony Cię ukarać.

 

@@Zaki, znowu nie rób się taki delikatny. Rozumiem, że gracz wcześniej obrażał, ale za takie coś banujemy na bieżąco. Staraj się upominać graczy, a nie od razu ich wywalać. Większość osób po upomnieniu przestanie 'świrować', zbanowanie kogoś to ostateczność, jeżeli gracz dalej zachowuje się wulgarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×