Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
THEMAULER

Skarga na "admina" Zaki.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): mTw | ArcadioN
3. Nick oskarżanego (z gry):Zaki
4. Dokładna data (dzień+godzina):00:10 2015-03-15
5. Mapa: de_nuke
6. IP oskarżonego: nie posiadam
7. Steam ID oskarżonego: nie posiadam (nie moge wbic na serwer:> )
8. Dowód przewinienia:[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Zaki
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'zegnam jak ci cos nie pasuje'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:22617747'
[AMXBans] Your IP: '****************'
[AMXBans] ===============================================

9. Dodatkowy opis:

A więc sprawa zaczęła się od zbanowania jakiegoś gracza "wyrtek" czy coś w ten deseń, w/w gracz przeskanował standardowym skanem kogoś z bsa , po czym wyrwał bana od zakiego za rzekome czity. Cała sytuacje wyśmiało większość osób na serwerze, po czym ja i P. zwrócilismy mu uwage na temat tych żałosnych banów. Skutek? P. dostał bana na 24 godziny , a ja na 60 minut. Co jest nie tak z Zakim? 

W grze jest kompletnym nieogarem (taa, zaraz zrzuci sie Madara i reszta sztucznych adminów w obronie), nie potrafi rozpoznać cziterów, ani nie umie zarządzać serwerem. Wniosek: ludzie są zniecheceni do gry przez niego. Admin powinien dawać wzór a nie udawać jakiej to on władzy nie ma. Rzuci sie zaraz fala osób , że jestem taki a taki , ale mimo wszystko zawsze gram tp i daje info, w przeciwieństwie do 3/4 serwera. Co do adminów to na prawdę jest tu cienko , jedyni którzy potrafią zadbać o serwer to mrowa i qly, czasem damiano.

Taka prawda, nie pozdrawiam.

Edytowane przez THEMAULER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu nikogo bronił ale Ty płaczesz. Piszesz mi nie raz na u@ ten i ten czit nawet mi nie dasz go sprawdzić a już dostaje kolejną wiadomość zbanuj go kur.. mam go zbanowac bo Ty mówisz że ma czity tak? Tak samo sytuacja gościu rzuca fb na twarz dostałem od Cb zgłoszenia kilka. Po ciężkich próbach bo też miałem biało dałem bana na 5 minut a Ty mi pogratulowałeś że tak mało, miałem mu perma je*nąć bo rzucał Ci fleshe? Może inni admini Cie słuchają ale są tacy którzy wolą się upewnić lub dać mniejszą kare niż Ty oczekujesz i dlatego dla Ciebie to nie są prawidłowi admini okej. Złóż podanie jak Ci nie pasuje i sam rozdawaj bany. 1h Ci się należy za brak kultury na serwie tak czy siak i niektóre trollingi na mikro, czasami to olewałem ale widać że u Cb nie wolno :)

Edytowane przez Dasst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drogi Dasstcie, nie masz pojęcia o byciu adminem to raz, dwa gość SPAMOWAŁ CO RUNDE flashami przez co utrudniał innym grę, a za przeszkadzanie podobno jest 30minut+ , nie sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu itp.) - kick - > 5 min - 1 h

Z tego co widzę to jednak nie ;) we wcześniejszych rundach nie dostałem zgłoszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dziękuję Ci za tę skargę, zawsze miło sobie przed snem pośmieszkować :)

Wspomniany gracz dostał bana, ponieważ już wcześniej zwróciłem na niego uwagę, a że jestem po ciężkiej pracy i szczerze mówiąc nie byłem pewien jego umiejętności, po prostu dałem mu ss, w najbardziej odpowiednim momencie, gdzie tradycyjny skan mógł okazać się wallhackiem. Kolega P. Dostał bana na 24, ponieważ mimo moich wcześniejszych upomnień uporczywie starał się obrazić najpierw graczy, a potem na końcu mnie. Nie będę ignorował tego rodzaju zachowań, tylko dlatego, że Ty masz inne zdanie.

 

Jeśli chodzi o Ciebie, drogi Kenobi, to "rzucasz się" na serwerze od, bodajże, wczoraj. Wczoraj w nocy również grałem na serwerze i wziąłem się za banowanie ludzi posiadających dopalacze (w tym na parę banów popełniłem 2 błędy, ale na szczęście mogę je popełniać). Po każdym banie dawałeś upust swym emocjom, komentowałeś zarówno na chacie jak i mikro moje bany, pisałeś do mnie różne niemiłe rzeczy i wypowiadałeś słowa pejoratywnie nacechowane.

Ignorowałem to przez cały wieczór. Dziś zacząłeś się rzucać, kiedy dałem Ci kicka za brak gry TP, gdzie zostając jako jedyny TT stwierdziłeś, że sobie pokampisz i nawet nie spróbujesz podjąć walki z bodajże 3 CT-kami. Od tego momentu narodziła się w Tobie agresja i pretensja, dlaczego kicka dałem Tobie a nie innym. Po powrocie na serwer płakałeś na mikro ( a właściwie to mi rozkazywałeś hahaha), że najpierw mam się zająć innymi graczami, a dopiero potem "zwracać uwagę Tobie".

Otóż informuję Cię, że mogę Ci zwracać uwagę ile razy mi się podoba, jeśli robisz coś źle, niezależnie od tego co robią inni gracze. Jak to się mówi "nos w sos" i niech Cię nie interesuje gra innych. 

Ponadto od wczorajszego dnia co bym nie zrobił, czy jednej chwili zapomniał dać infa, ponieważ ktoś coś do mnie mówił, czy po prostu dał kicka za brak gry TP- za każdym kickiem banem krytykowałeś mnie otwarcie przez mikro, ubliżałeś mi i komentowałeś, że jestem gównem, a nie adminem, bo kickuję jednego, a drugiego nie, a Twoim zdaniem powinienem kicknąć właśnie tego którego Ty miałeś na myśli itp. Otóż drogi kolego, jeśli sytuacja się powtórzy i nadal będziesz w stosunku do mnie taki chamski, dostaniesz bana podobnego do gracza o nicku "P.".

 

Jesteś wyjątkowo chamski, upierdliwy (jak napisał Dasst) i wszechwiedzący. A kiedy Tobie zwróci się uwagę głupim kickiem za brak Tp (jak najbardziej zasłużonym), to od razu krzyczysz przez mikrofon, rozkazując, aby nie karać Ciebie, tylko innych bo ty dajesz info (co jest paranoją, jeśli rzeczywiśćie jest to dla Ciebie wyznacznik ustalania priorytetów banów).

 

 

 

 

 
THEMAULER, dnia 15 Marz 2015 - 00:49, napisał:
Drogi Dasstcie, nie masz pojęcia o byciu adminem to raz, dwa gość SPAMOWAŁ CO RUNDE flashami przez co utrudniał innym grę, a za przeszkadzanie podobno jest 30minut+ , nie sądzisz?
 
Nie wypowiadaj się, jeśli nie masz nic interesującego, lub wartościowego do powiedzenia, ponieważ nie wnosisz nic do tematu, a jedynie robisz spam.
Przed stawianiem takich tez zapoznaj się z regulaminem, a potem mądruj.
 
Do odpowiedzi Dassta dodam, iż przed kickiem jest jeszcze upomnienie słowne, a to nie Ty i nie nasz Wszechwiedzący Mistsz Kenobi (autor tematu) jesteście od ustalania długości banów i tego jaką karę wybierze admin. Jeśli chcesz aby zależało to od Ciebie sam złóż podanie o admina.
 
 
do autora:
Przez cały wczorajszy wieczór ignorowałem Twoje zaczepki, głupie, złośliwe i chamskie komentarze, ponieważ z reguły mam ważniejsze rzeczy niż napinające się dzieciaki. Co najlepsze wszystko to miało miejsce po moich interwencjach, które polegały na eliminowaniu cheaterów z serwera... co najwyraźniej Ci się nie podobało. Dziś również ignorowałem Twoje zaczepki i bzdurne komentarze, lecz upomniałem Cię, żebyś się ogarnął, albo wyszedł z serwera jeśli Ci coś nie odpowiada (bo doszło do tego, że nawet jak nic nie robiłem, tylko spokojnie sobie grałem, to raczyłeś komentować moją grę itp. Na ten przykład - powiedziałeś, żebyśmy szli na pochylnie [nuke], po czym odpowiedziałem, że mam scouta i pojde poczyścić i zrobić hałas na dworze, kiedy okazało się, że po jakimś czasie zmarłem oczywiście GŁOŚNO SKOMENTOWAŁEŚ ŻE CAŁA RUNDA PRZEGRANA BO "WIELKI ADMIN ZAKI BIEGA SAM ZE SCOUTEM"). Otóż w chwili, gdy miałeś po takim chamstwie czelność napisać jeszcze skargę od dziś będę na serwerze pilnował Twojego zachowania i bynajmniej nie zamierzam dalej ignorować chamskich tekstów i wyzwisk w moim kierunku.
 
Pozdrawiam serdecznie.
Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra to i ja się wypowiem, może nie konkretnie do tej sytuacji ale ogólnie do pracy adminów..

 

A więc zaczynając od szanownego Zakiego.. nie wiem człowieku kim Ty jesteś, ale na pewno nie kimś za kogo się uważasz. Na forum próbujesz udać kogoś kim na prawdę nie jesteś, a Twoje "filozoficzne" wypowiedz mnie po prostu bawią. Już nie pierwszy raz słyszę o skargach na Twoje bany i to jak traktujesz ludzi.. Jednak to chyba pierwsza skarga na Ciebie-nie wiem, nie siedze i nie czytam wszystkich(chodzi mi o te, które są na forum). Jeżeli sytuacja wyglądała tak jak została opisana, to wygląda na to, że trochę Cie poniosło i władza troszkę j**nęła w główkę. 

Zaki, proszę Cie nie pogrążaj się w swych wypowiedziach bo to co piszesz jest naprawdę śmieszne. Po pierwsze nie używaj słów których nie znasz.. Po drugie to Twoje kicki za brak gry TP są dawane osobom, których Ty nie tolerujesz, bądź sprzeciwią się Twojemu zdaniu i nie wciskaj kitu, że tak nie jest. Po trzecie to, że nie poszedł na 3 CT to jest zrozumiałe, bo skoro wiedział, że nie ma szans to po jakiego grzyba miał iść i tracić broń? myślenie? nie boli.. ciekaw jestem czy Ty zawsze lecisz na przeciwników gdy zostajesz sam, a ich zostaje więcej niż 2uch.. Skoro jesteś taki uczciwy i dajesz bany/kicki osobom które robią coś źle to dawaj to wszystkim.. a nie tym którzy mają własne zdanie i głośno je wypowiadają bo się nie boją bana od Ciebie.. a sory, musiałbyś wywalić 3/4 serwa. Prawda jest taka, że większość adminów którzy są na TP odbiła sodówka do głowy po tym jak dostali rangi.. w tym gronie jesteś również Ty. Aaa i jeszcze jedno, skoro jesteś taki strasznie zmęczony po pracy to nie wchodź na serwer i nie psuj innym gry.. Czytałeś regulamin ? skoro nie jesteś pewny czyichś umiejętności należy skonsultować się z innym adminem, który jest na serwerze, a jak go nie ma to mogłeś go zawołać, nie wierze w to, że nie było nikogo..

 

 

Dasst, przyczepie się do jednego względu, jeżeli boli Cie to, że ktoś płaczę na u@ to zrezygnuj z funkcji admina i daj sobie z nią spokój.. Niestety takie życie, chciałeś tego sam i teraz to znoś. Jeżeli ktoś piszę do Ciebie raz, że osoba z team'u przeszkadza w grze, rzuca fleshe czy bóg wie co jeszcze robi, musisz reagować natychmiastowo i choćby kosztem deada i przeniesienia siebie na spec, masz zasrany obowiązek to sprawdzić. Przykro mi taka już rola admina, to on jest dla graczy, a nie na odwrót. Skoro gracz nie widzi abyś po jego prośbie coś uczynił, będzie Ci spamował aż do skutku, a wiemy dokładnie, że tacy ludzie potrafią uprzykrzyć grę na serwerze i dawanie mu banów na 5 minut mija się z celem, bo on i tak wchodzi z zamiarem powk**wiania ludzi. Takim retardom od razu się wali maksymalną kare..

Edytowane przez bladz Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bogate" słownictwo na pokaz zostaw ,gdy pójdziesz na rozmowę o pracę, bo gdyby twoje posty równały się z zarządzaniem na serwerze , to pewnie nie miałbym nic ci za złe. Komentując ten kick za "brak tp" powiem tylko tyle, jest coś takiego jak save gun , ale chyba nie osiągnałeś jeszcze takiego poziomu w tej wymarłej grze żeby myśleć jak gracz. Co do fragmentu:

"Otóż informuję Cię, że mogę Ci zwracać uwagę ile razy mi się podoba, jeśli robisz coś źle, niezależnie od tego co robią inni gracze. Jak to się mówi "nos w sos" i niech Cię nie interesuje gra innych. "

Skoro to serwer tp to rozgrywka powinna być oparta na grze drużynowej (czyt. interesujesz sie tym co robia inni). Polecam nabrać trochę umiejętności w rozróżnianiu haxów/czitów/skryptów co tam lubisz, a dopiero później wbiciu na serwer i obserwowaniu normalnych graczy. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego sposobu pisania i słownictwa.. cóż, jeśli nie rozumiecie słów to bardzo mi przykro, ponieważ nie używam wyjątkowo trudnego języka, a jeśli uważacie mój język za 'na pokaz' i niezrozumiały, to po prostu źle świadczy o Was. Piszę jak zawsze i wara wam do tego w jaki sposób to robię, bo żeby czepiać się mnie o to, że staram się aby mój język był jak najbardziej kwiecisty, to już po prostu chamstwo i prostactwo. Jeśli czujecie się z tegoż względu pokrzywdzeni to napiszcie listy do swoich nauczycielek z podstawówki, że was wypowiadać się w języku polskim na poziomie nie nauczyły, może jeszcze nie jest za późno.

Wszystko rozumiem, ale czepianie się kogoś, że dba o sposób wypowiadania się jest po prostu ciężkim prostactwem. Nie sądziłem, że z gawiedzią dysputy prowadzę, następnym razem wypowiem się w łopatologiczny sposób, skoro nie rozumiecie moich wypowiedzi.

Brak innych komentarzy z mojej strony na takie dyrdymały niestety.

 

 

"Otóż informuję Cię, że mogę Ci zwracać uwagę ile razy mi się podoba, jeśli robisz coś źle, niezależnie od tego co robią inni gracze. Jak to się mówi "nos w sos" i niech Cię nie interesuje gra innych. "

Skoro to serwer tp to rozgrywka powinna być oparta na grze drużynowej (czyt. interesujesz sie tym co robia inni). Polecam nabrać trochę umiejętności w rozróżnianiu haxów/czitów/skryptów co tam lubisz, a dopiero później wbiciu na serwer i obserwowaniu normalnych graczy. Pozdrawiam  :)

 

Może masz rację, źle to ująłem, chodziło mi raczej o to, że najpierw trzeba poprawić swoje zachowanie i swoją grę, a dopiero potem komentować grę innych. To w odpowiedzi na komentarz autora tematu w momencie, kiedy dałem mu kicka, ale o tym już pisałem, więc powtarzać się nie będę.

 

 Po pierwsze nie używaj słów których nie znasz.. Po drugie to Twoje kicki za brak gry TP są dawane osobom, których Ty nie tolerujesz, bądź sprzeciwią się Twojemu zdaniu i nie wciskaj kitu, że tak nie jest.

 

Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. - Einstein

 

Podobno brak komentarza najlepszą ripostą jest więc...no cóż, daruję sobie :)

 

 

 

PS Petrus wybacz, ale daruję sobie odpowiedzi na takie pierdoły jakie wypisał "bladz teresa", nie wymagaj ode mnie odpisywania na tego typu teksty proszę, ponieważ...no po prostu nie  :(

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odpowiedzi Dassta dodam, iż przed kickiem jest jeszcze upomnienie słowne, a to nie Ty i nie nasz Wszechwiedzący Mistsz Kenobi (autor tematu)

 

 

Jednak zmieniam zdanie co do Ciebie i stwierdzam, że jesteś całkowitym... Twierdzisz, że jest coś takiego jak upomnienie słowne, a przychodzi Ci do głowy, że takie retardy wchodzą aby cały czas robić na złość?? To jak myślisz.. dalej będziesz się upierać przy upomnieniu słownym?? 

Powiedz mi jak mają mnie nie interesować inni skoro to serwer TP i jak sama nazwa wskazuje gra się drużynowo, więc raczej będzie mnie obchodzić co robią inni, a skoro Ty sam poszedłeś sobie ze scoutem na dwór to złamałeś te zasady jakie obowiązują na serwerach TeamPlay.. jednak to jest najmniejszym Twoim błędem bo większość chodzi sobie gdzie chce w tym ja, gdy widzę kogo mam w teamie wolę sobie oszczędzić blokowania i na koniec deada. 

 

Ogólnie rzecz biorąc admini na TP powinni zostać zmienieni prócz kilku którzy są i są to osoby, które nadają się na to stanowisko. Co mnie bardzo dziwi, że taka serwerownia duża, a w ogóle tych adminów nie sprawdzają.. Nie wiem powinniście dawać jakiś okres próbny adminom.. jakiś tydzień/dwa i po tym skonsultować/sprawdzić czy się nadaję na to stanowisko czy jeszcze nie bądź nigdy się nadawać nie będzie.

 

No ok, skoro już zacząłeś taką dyskusję to spróbujemy inaczej. Zacznijmy od tego, że nie obraziłem Cie w żadnym poście, więc daruj sobie mówienie o tym, że nauczycielka mnie niczego nie nauczyła. Wiedz, że nie każdy uczony jest mądry, a każdy żul to śmieć. Wolę mówić prostym językiem i mieć coś w głowie niż rozmawiać jak Ty i być pieprzonym narcyzem uważającym się za bóg wie kogo. 

 

Skoro twierdzisz, że najlepszą ripostą jest brak komentarz to po cholere napisałeś taki wywód na temat naszych uwag w kierunku Twoich wypowiedzi. Zauważ, że w głównej mierze chodzi nam tutaj o to jak się zachowujesz na serwerze i jak traktujesz poszczególne osoby, a nie o to jak piszesz, to była tylko uwaga do tego abyś dał sobie spokój z ta 'pokazówką' przed większością tutaj i nie udawał kogoś kim nie jesteś..

Edytowane przez bladz Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

mTw ty i piszacy skarge? Pierw ogarnij slownictwo na serwerze i wgl bo wyzywasz każdego a potem idziesz pisać skarge;/ Zaki dobrze ogarnia swoja role admina i za darmo nie wyrzuca graczy ani ich nie banuje;) Widzę że wszyscy uparli sie tego Zakiego choćby nie wiem co wam zrobił:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@up - ich zachowanie długi czas olewałem i starałem się nie sprowokować, ale niestety cierpliwość każdego ma swoje granice i nie czepiają się mnie wszyscy, tylko autor tego tematu mTw no i autor drugiego tematu czyli P. - dwoje kolegów z jednego podwórka, którzy są po równo chamscy i jak to określiłeś "nie do zniesienia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Zaki, nie uważasz, że zbyt dużo tych skarg?

 

W tym temacie chciałbym Cię upomnieć, że masz dawać poprawne powody banów. Jeżeli nie potrafisz napisać nic odpowiedzialnego sam, to od tego masz standardowe powody banów, aby ich używać. Każdy zbanowany gracz oraz administracja nadzorująca pracę adminów serwerów ma wiedzieć za co dany gracz został ukarany. Za kolejny taki powód bana jak podany w pierwszym poście lub np. to:

niezle smieszki :) Wypierdalaj :)

zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×