Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Happy #Biceps

Propozycja !

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMKA

Tak jak w temacie mój pomysł jest taki aby wgrać mapę Dust2_b i de_westtime ponieważ gracze z CODA lubili na niej grywać i nie mam zielonego pojęcia czemu te oto dwie fajne mapki zostały wyrzucone ;o Jestem za tym aby te mapki wgrać ,albo przynajmniej zastąpić jakimiś innymi mapkami np. Dusta wgrać zamiast traina ? Wypowiadajcie się .

 

 

Pozdrawiam / Happy :D miłej Niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież, jak grałem, to gracze pisali, że nie znoszą westtime...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A czy ja napisałem że muszą być wgrane obydwie mapy ? Co ?? Wystarczy nawet Dust zamiast Traina a Westtime można odpuścić -.- Ty masz zawsze jakieś ..Ale do powiedzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po jakiego grzyba o niej wspominałeś? Nie rozumiem Cię, pewnie jak większość.

 

 

Tak jak w temacie mój pomysł jest taki aby wgrać mapę Dust2_b i de_westtime

 

 

A czy ja napisałem że muszą być wgrane obydwie mapy ?

 

Nic nie pisałeś, masz rację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że uważasz się za H@ i chciałbyś wszystkim i wszystkimi rządzić nie raz to zauważyłem . Każdy ma swoje zdanie a ty tylko potrafisz kogoś zdanie podważyć albo udawać ,że twoje zdanie tylko się liczy . Owszem napisałem o mapie : westtime ale jeśli nie zostanie wgrana to trudno świat się nie zawali prawda ? I swoje debilne uwagi zachowaj dla siebie albo wgl się nie wypowiadaj bo nawet nic nie wniosłeś do tematu oprócz : Że jak grałem z innymi graczami to powiedzieli ,że nie lubią westtime . Niektórzy lubią a niektórzy nie każdy ma swoje zdanie i ma do tego zdania prawo . I już kończe dyskusje z tobą bo tylko to potrafisz... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×