Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, proponuję wyłączyć rash/rush jak kto woli.

Jest to bardzo denerwujące np. jeśli skrócisz banan, terro są już na dużym i możesz ruszyć dopiero, gdy podłożą bombę, a nawet gdyby ktoś skracał często, to będzie duże urozmaicenie gry, bo tak terro mogą czuć się bezpiecznie w większości miejsc.

A raszowanie to też jest jakaś taktyka, nie mówię żeby skracać co rundę, ale czasem się przydaje "zaskoczyć" rywala ;)

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat był już wałkowany wiele razy... problem w tym, że wiele osób jest za, a równie wiele przeciw, więc marne szanse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż na jakiś okres próbny...

Najbardziej denerwuje to, że wyłącza się kiedy chce.

Raz się wyłączy po 25 sek, a raz trzeba czekać do 0:20 i dopiero wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proponuje kompromis ;) 

 

Może nie wyłączyć, ale troszkę skrócić czas blokady rash'u. Chodzi mi o to, by ustawić czasowo tak, by troszkę rash "spowolnić" ale też, by dać szansę CT (w przypadku mapy inferno) na szybsze dojście na BS. To według mnie urozmaiciło rozgrywkę i co prawda nie rozwiązałoby problemu w 100% co @Paczu, ale też troszkę ułatwiło sprawę CT :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Lub też można je przesunąć o troszkę, np. na mirage żeby z gali można było wejść do okienka do żelek, itd..

Ale to w sumie zależy od opinii graczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ub też można je przesunąć o troszkę, np. na mirage żeby z gali można było wejść do okienka do żelek, itd.. Ale to w sumie zależy od opinii graczy

  Zgadzam się z tym >..< Ct na większosci map nie ma możliwosci agresywnego  krycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z potem wyżej ;) Czasami te czakanie aż anty-rush przestanie działać jest denerwujace;/ bo wyłacza sie kiedy mu pasuje ehehhee;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niech antyrasz zostanie, tylko skróciłbym, jego czas do 30/25 sek , bo np na dd2 ct bd raszowało środek . No i fajnie było by gdyby gasił się kiedy powinien, bo ten tego : 

15000166997724301969.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie o tym samym co kolega wyżej, czasem sie wylacza po 20sek, a czasem mozna zasnac

Ale nie wiem czy to sie da naprawic, moze to blad raszu ;)

Wiec usunac pozostaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jedyne co bym zrobił i na co jest szansa aby Petrus przystał na naszą propozycję, to skrócenie czasu oczekiwania na zniknięcie granicy rashu :)

 

Popieram kolegów wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie granic jest ok, ale nie na wszystkich mapach. Może być mirage, nuke i train. ;-) Już sobie wyobrażam te rasze z ct na bananie na inferno jak zostanie tam granica przesunięta. TT nie wyjdzie z respa praktycznie. Mi generalnie granice nie przeszkadzają, ani ich umiejscowienie ani czas trwania. No ale skoro chcecie przesunąć to na 2-3 mapach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_mirage -Przesunąć na gali pochylni i srodku (Usunać z  okna zeby mozna bylo pilnowac gali z drabinkowego)

de_train przesunąć na odnodze do połowy

de_inferno zostawić tak jak jest

de_dust2 zostawic

de_tuscan na bananie przesunąć do poczatku banana i usunąć z żelek

de_nuke zostawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

de_tuscan na bananie przesunąć do poczatku banana i usunąć z żelek



Tylko tu się z toba zgodzę ! Po co ma byc anty rasz w zelkach jak kawalek dalej jest pod zelkami . 

Resztę map bym pozostawił tak jak jest . !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej usunac na mirage tez z okna na srodek, zeby moznabylo sprawdzic piwnice i do takiego miejsca zeby wrocic na lacznik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez przesady, żeby nie było później jeszcze więcej płaczu, że TP=FFA. więc wyłączenie raszu kompletnie nie wchodzi w rachubę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuję czas raszy raz się wyłącza po 30sek a raz 1,5 min , także ja jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak anty rush jest zdecydowanie niedopracowany... Nie wiadomo nawet kiedy się wyłączy. Czasem nawet się zdarzało, że w ogóle się nie wyłączał. Trzeba ustawić, że bez względu ilu zginęło wyłącza się po 45sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powinnobyć tak :

de_dust2 Dobry rash . zostawić .

de_tuscan Przesunąć pod żelkami trochę .

de_inferno zostawić

de_nuke rash w drugim wejsciu na radio , w kurniku w ciemni na schodkach .

de_mirage rash w żelkach usunąć oraz w łączniku i zrobić jeden na gali i w piwnicy .

de_train odnoga , troche przesunąc

Nie wiem jak wy ale mi tak odpowiada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×