Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
.Pioneer

Madarabiceps

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin MadaraBiceps
2. Nick oskarżyciela (z gry): 535D
3. Nick oskarżanego (z gry): MadaraBiceps
4. Dokładna data (dzień+godzina): 15 marzec 2015 godzina 20.35
5. Mapa: de_mirage

Krótko i na temat, admin który banuje graczy za brak info po śmierci (*co należy do jego obowiązku) z powodu zwrócenia uwagi na to, iż sam po "śmierci" tego nierobi wlepił mi owego bana na godzinę dając powód "kultura, wyzwiska" z uwagi na to, że sam tego nie robi. W takim razie młodcionany buntowniku przytocz mi pełną wypoweidź która cię uraziła. To nie jest pierwszy powód który razi w oczy, ale niemam zamiaru się rozpisywać. Macie za admina, chłopca w wieku dorastania, którego zachowanie intryguje niejednego gracza ale z racji rangi na serwerze nie mają odwagi zwrócić mu uwagi. Mój post niema zamiaru kogoś tu urazić lecz zwrócić uwagę na to, że własne problemy należy zachować dla siebie.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraziłeś admina to fakt. Czy dałbym za to bana na 1h, nie mi oceniać admin sam skomentuje, lecz logi jednoznacznie potwierdzają że ban ogólnie się należał w Twoim przypadku i tu już można uznać że skarga niesłuszna. W spoilerze zaznaczone co jest obrazą.

 

 

qnwl5i.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć madara rzeczywiście czasem ostro przesadza, to ban jak najbardziej słuszny i masz podany dowód, więc o co chodzi? Napisałeś temat tylko po to, żebyśmy popatrzyli na logi? Proszę bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kolego Żaki. Logi przedstawione przez Darka stawiają mnie w zły świetle. Warto by było zwrócić uwagę całą konwesrację, w której ewidętnie widać prowokacje ze strone admina. Druga rzecz ostatnie wypowiedzi w logach były według mnie jak najbardziej słuszne z uwagi na to, że byłem poirytowany cała sytuacją i tym co dzieje się na serwerze. Ktoś tu kogoś powinien uświadomić, że są tylko opiekunami serwera, i mają pomagać h@, a nie działać wbrew regulaminowi.

Jeszcze jedno, wracając do tego co zaznaczyłeś Darek jak mam wpłynać na admina który rzadko kiedy zwraca uwage na prośby innych graczy (zazwyaczaj tylko w sytuacjach gdy dotyczą wyżej wymienionego), który sam nietrzyma się reguł TP i postępuje ze wszysktkim jak mu czapka stanie.

Edytowane przez .Pioneer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pioneer co do madary to grubo się mylisz, bo on zazwyczaj jak ktoś napisze na u@ sprawdza sytuacje i szybko reaguje!! Ale nie za każdym razem idzie wszystko przeczytać co kto pisze;/ Idzie spokojnie napisać na u@, że łamie Admin regulamin, a nie z słownictwem podwórkowym! To się potem nie dziw, że dostajesz bana na 1h za obraze/wyzwiska

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie bądź śmieszny Da Miano ty w grze nie jesteś jego kolegą tylko równouprawnionym administratorem więc powinieneś reagować w takich sytuacjach nie stając jak reszta załogi po stronie admina. Wszyscy gracze dobrze wiedzą, że usilnie próbujecie tworzyć zgrany zespół co do niczego dobrego nie prowadzi ale mam nadzieję, że ktoś mądry pokaże takim jak wy gdzie jest wasze miejsce w hierarchii.
Z poważaniem 535d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z powodu zwrócenia uwagi na to, iż sam po "śmierci" tego nierobi wlepił mi owego bana na godzinę

Kolejnym razem zwróć uwagę kulturalnie. Jeżeli wtedy zostaniesz zbanowany to napisz skargę. Póki co daruj sobie takie skargi i nie wyzywaj na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×