Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AWP.exe

SG

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest prośba żeby zamiast tego za przeproszeniem gówna że admin podstawia kolory jaki mamy SG robił ss'y ponieważ nie potrafię dopasować właściwego a dostaje bana a mam 32bity w tym problem jest.... Strasznie to denerwuje bo Admin nie poczeka nawet jak ktoś zginie tylko od razu wali podczas rozgrywki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granaty SG nic nie mają do testu 32bity. Instrukcje jak rozwiązać test na 32bity znajdziesz tu http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31708-jak-rozwi%C4%85za%C4%87-test-na-32-bity-mini-poradnik/. Jeśli wszystkie kwadraty te same to masz  grafike 16bit / software. Zupełnie inną kwestią jest to w jakim momencie admin daje test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora posta. Nie wiem dokładanie o co tobie chodzi. To tak jak byś coś chciał a nie wiesz jak to wysłowić. Twój post jest trochę nie zrozumiały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę jedynie przedstawianą analogię, że przy robieniu SS i przy rzucaniu SG jest zielony napis. Nic więcej nie zrozumiałem i może drogi Autor tematu coś bardziej "wyraźnie" przedstawić swoją prośbę? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorowi tematu "chyba" chodzi o to ,że dostaje test 32bit i nie potrafi go rozwiązać i twierdzi ,że ma włączone 32bit. Najlepiej jest test robić gdy osoba podejrzana jest martwa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Niski poziom skargi

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×