Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wocen

Zmiana czasu rundy.

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

CZOŁEM! <haha>

Prawdopodobnie temat zostanie bardzo szybko zamknięty tak jak i rozpatrywane są sprawy z wgraniem forga ;) wiec krótko i na temat. Wszystkie opinie brane pod uwage nawet te na nie (gdy bedzie -5) :). Chodzi mi o zmiane czasu rundy. Trwa ona 2 minuty.

Przy obecnym raszu który spada jak mu sie podoba a gracz o nicku 'paczu' doswiadczył tego że nawet 15-20 sekund przed koncem rundy on nie spadł, a bylem świadkiem tego zdarzenia :) myśle, że zmniejszenie czasu rundy o te 15-30 sekund będzie miało znaczenie. Proponuje 1,30 - 1,45.

Równolegle idzie z tym fakt, iż admini banują osoby które 'nie grają tp' mają jeszcze 30-40 sekund aby rozegrać runde i dostają po prostu kick'a. To jest nei do pomyślenia. Ja rozumiem fakt że tu chodzi o strukture TP czyli paka/rozbrajanie ale dajcie spokoj. Człowiek nie moze mieć czasu na zastanowienie sie, krótką rozkmine i lot po pake ?

Przesada.


Pozdrawiam, wocen.

Ps. Licze na liczne komentarze zarówno negatywne jak i neutralne lub pozytywne.

Edytowane przez wocen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł według mnie ciekawy czasami nie wiadomo czy kogoś zbanować za BRAK TP bo biegnie z końca mapy niby do paki. Skrócenie rundy jak dla mnie do 1:35(+Freeztime 5sek) jest dobrym rozwiązaniem zaprzestałoby to przeczekiwaniu TT do 1:30. Szybka decyzja gdzie paka i jazda. Podoba mi się TAK.

 

Edytowane przez Dasst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to zbędne. Jeśli ktoś ma 30 sekund do końca i gra 1 vs 2, a jego gra polega na kampieniu na drugim końcu mapy, to kick za brak TP, tudzież upomnienie są jak najbardziej słuszne, choć czasem rzeczywiście mam dylemat co zrobić :) 

 

Jeśli na siłę będziemy szukać kompromisu, to możemy przedłużyć freeztime do 10-12 sekund, jak na typowym TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Równolegle idzie z tym fakt, iż admini banują osoby które 'nie grają tp' mają jeszcze 30-40 sekund aby rozegrać runde i dostają po prostu kick'a. To jest nei do pomyślenia.




O i tu masz racje, wczoraj taka sytuacja, że jestem w tt, stoje sobie na dachu, nad kwadratem/radiem, i skanuje gniazdo, a tu kick od qly, brak gry tp, ale to, że miałem jeszcze 50 sek do konca rundy, i sam nie zostałem, dla admina nie miało znaczenia . 


Co do tematu, jestem za . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie freezetime 10-11sek a czas rundy 1:45, bo 1:30to zawsze terro musi szybko wbijac, a czasem warto zagrac cpl ;] 1:45 freezetime 10-11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freezetime 5+ sek czas można zmiejszyszć ale max do 1:45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

możemy przedłużyć freeztime do 10-12 sekund, jak na typowym TP

freezetime 10-11

i co będziecie robić przez to 12 sekund na respie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 10+ to przesada tak z 7-8sek max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co będziecie robić przez to 12 sekund na respie?

 

Bardzo często zdarza mi się rozmawiać z innymi jak zagramy daną rundę i kto gdzie idzie i jaką rolę dostanie, a niestety mecz się już zaczyna i połowa biegnie gdzie chce, bo nie zdążymy nic ustalić po kupnie broni. 12 sekund to może przesada, ale takie ESLowe 10 bym dał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś ruszy. :) Te 15 sekund 20 sekund zrobi różnice i usprawni gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESL to ESL .

Czas rundy : 1,45

Czas bomby : 35 sec

Freezetime : 7sec [eslowo 11]

Inne ustawienia powinny się wiązać z FFA .

Czyli cała runda to jakies

1,56+plant = 2,31

ESLOWO :D

Edytowane przez Suchyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESL to ESL .

Czas rundy : 1,45

Czas bomby : 35 sec

Freezetime : 7sec [eslowo 11]

Inne ustawienia powinny się wiązać z FFA .

Czyli cała runda to jakies

1,56+plant = 2,31

ESLOWO :D

 

Gdybysmy tak ortodoksyjnie mięli do tego podchodzić, to trzeba by usuwać wszystkie istniejące mody z serwera, no może poza amxx :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czasami nie wiadomo czy kogoś zbanować za BRAK TP bo biegnie z końca mapy niby do paki.

No strasznie to zagmatwane. Chyba oczywiste jest, że jak ktoś zdąży zaplanować pakę to może lecieć na B nawet przez A, jeżeli uważa, że tak 'bezpieczniej' osiągnie cel mapy. Jeżeli ktoś ma mało czasu i celowo błądzi po mapie lub też ma dużo czasu, a zachowuje bezsensownie broń (mając szanse wykonać cel) to wtedy można delikwenta upomnieć.

 

Widzę, że strasznie przeszkadza Wam ta nazwa ESL w nazwie. Oczekujecie pustego serwera ES'lowego wchodząc na Nasz serwer? Bo amxbans, dodani admini oraz cały amxx i metamod jest też niezwiązany ze wspomnianą ligą.

 

Gramy oczywiście TP oraz w sposób zbliżony do ESL, ale bez przesady. Wszystko ma swoje granice i jako serwer publiczny NS/S musi być trochę FFA.

 

 

Równolegle idzie z tym fakt, iż admini banują osoby które 'nie grają tp' mają jeszcze 30-40 sekund aby rozegrać runde i dostają po prostu kick'a.

Takich adminów należy zgłaszać, że są zbyt nadgorliwi. Gracz powinien być ostrzeżony lub w ostateczności ukarany na końcu rundy lub początku nowej.

 

Freezetime zwiększam o 1 sekundę, do 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×