Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wocen

Nowa ranga : VETERAN

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie będę pisał pseudo 'wniosek' o wgranie (dodanie) nowej rangi dla osób które grają na sieci ponad 12 miesięcy :). Są wśród nas takie osoby które grają tu na prawde długo. Myśle, że to będzie ciekawe urozmaicenie dla tych którzy mają duży staż na kopytku ;)! Krótko i na temat.

Pozdrawiam ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ciekawa ranga można nagrodzić wytrwałych graczy kopytko. Tylko jak chcesz to ocenić rok na forum czy wystarczy rok na serwie?

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dowcipnisiu ;)! Nie tylko ja. Biore pod uwage innych graczy o których Ci wiadomo. Co do oceny czy to na forum czy to w grze. Raczej to drugie. Pewnym potwierdzeniem jest np. gametracker co do forum data dołączenia i aktywność danej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fajna sprawa.

Siedzą już ten roczek to niech chociaż taką rangę mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ranga można nagrodzić wytrwałych graczy kopytko. Tylko jak chcesz to ocenić rok na forum czy wystarczy rok na serwie?

Jestem na TAK

ranga jest na forum więc powinno się raczej oceniać aktywność na forum (czyt. datę dołączenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama ranga? A jakie dodatkowe przywileje posiadali by Ci "Weterani wojny"? :P 

 

Jakby się to przyjęło, to na jakiej podstawie to by działało? Trzeba będzie pisać podanie czy też spam do Petrusa z wiadomością "Daj mi rangę". Jeżeli chodzi o drugie rozwiązanie, to współczuje Piterowi, bo byłoby to delikatnie mówiąc trochę frustrujące zadanie. Jeżeli chodzi o podania, to też troszkę roboty będzie, bo się posypią podania w ilości hurtowej.

 

Jestem póki co na NEUTRAL z przychylnością na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@up , chyba chodzi im tylko i wyłącznie o prestiż.

 

Moim zdaniem ranga zbędna, ale ja posiadam już rangę, więc może dlatego mam takie odczucie.

Nie zaszkodzi dodać, choć ranga "weteran" nawiązuje chyba bardziej do skilla, a nie do stażu, ale to już kwestia wyboru nazwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ranga "weteran" nawiązuje chyba bardziej do skilla, a nie do stażu

- tu masz rację. To może dać SENIOR, albo EMERYT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Alez wlasnie fajnie byloby miec taka range, nawet dla picu..

Rozpoznawaloby sie takich ludzi z forum, ze maja juz jakis staz i w ogole ;)

A co do posta up zgadzam się także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego na swojej sieci. Rangę tę dostawała osoba, która zrezygnowała z admina. :)

Jestem za wprowadzeniem tego, może w końcu będę miał inną rangę niż użytkownik. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osoby, ktore nie graja rok-czy więcej (nie kazdy) oczywiscie nie chca tego, bo nie dostana rangi..

Fajny pomysl tylko jakby kazdy zaczal spamowac do Petrusa "daj mi range" to lekki chaos by się zrobił, lepiej pisac chyba podanie gdzie wkleisz swoj gt i git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego wszystkiego trzeba by rozpisać jakieś wytyczne kto na taką range zasługuje, ponieważ są konta które mają staż ten "rok" a ostatnio logowali się rok temu i tacy też mieli by mieć taką range? Trzeba wytyczne.

 

Neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×