Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Propozycja - info po smierci

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam znam klawe na pamiec , lecz nie nadazam napisac dokladnego infa w 5 sec . Na trainie napisze "pociag" i ktos zgadnie o co mi chodzi : > ? Polecam wydluzyc do 7 sec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem kiedyś żeby właśnie taki temat stworzyć co do wysłużenia say info o połowe, ale skoro nie można opcji podzielić z voice info. To najlepiej wydłużyć o 2 sekundy. 10 sekund to już można na voice relacjonować rozgrywkę, jak na tsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Petrus, proszę Cię - obudź się bo sporo propozycji na Ciebie czeka! :)

 

Wiem, że masz swoje życie etc., ale mała forma agitacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zwiększy się liczba tekstów typu: "dobry flesh k**wa", "Je**ny cziter", "co ty ku**a odpie**alasz"...



W takich sytuacjach kick dla gracza na uspokojenie  : )

Petrus, proszę Cię - obudź się bo sporo propozycji na Ciebie czeka!



Racja : D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie! Petrus, proszę Cię - obudź się bo sporo propozycji na Ciebie czeka! :)

Następny raz za takie posty otrzymasz ostrzeżenie. Myślisz, że jak nie zaglądam do tematu (można to sprawdzić na dole tematu?) to takie bezsensowne pisanie coś da?

 

 

Ja sam znam klawe na pamiec , lecz nie nadazam napisac dokladnego infa w 5 sec

Masz napisać info, a nie instrukcję jak tam trafić.

 

Ogólnie nie sądzę, aby było to konieczne. Kto ogarnia temat i ma 16+ to na pewno zdąży napisać info. Jeżeli ktoś szuka na klawie gdzie są poszczególne literki, to nawet mu 20 sekund nie starczy.

 

Poza tym admini z tego co się orientuje widzą info jak każdy inny gracz, czyli muszą być w danym teamie i być żywi. W innych przypadkach jak inni tego infa nie widzą choć ktoś je daje. Więc powyższe dywagacje na temat usprawnienia działania adminów są dziwne.

 

Zmieniłem na 7 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×