Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pawlo0o

skarga na syberie

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj miała miejsce niemiła sytuacja:

obrazanie3_bmp_300x300_q85.jpg

Jego ID: non steam    2:0:497498351    /    IP: 31.41.80.209

Chwile po tej sytuacji Karolina (która fajnie podawała info na mikrofonie) wyszła z serwera.  Proszę o przykładne ukaranie tej osoby, która mając mikrofon i go używając wcześniej pokazała swój stosunek do kobiet pisząc tego typu teksty na "say" bo na mikrofonie zabrakło mu jaj... W regulaminie jest ban na 1h ale liczę, że dacie mu więcej.

 

Wszystko miało miejsce na mapie Inferno demo z hltv: http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1503261435-de_inferno-1427376900-1427378640.zip .

 

 

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer Team Play.

obrazanie3_bmp_300x300_q85.jpg

 

ps proszę moderatora o edytowanie mojego 1 postu w temacie i usunięcie z niego obrazka nie zauwazyłem pewnych rzeczy.

Edytowane przez Pawlo0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, już muszę to napisać - Chodziło mi o reklamy innych serwerów w moim Menu w cs. A propo postu powyżej - wydaje ci się obejrzyj demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, na serwerze spotkałem się tylko z wyzwiskami do Natashy (jeśli chodzi o dziewczyny), potężnymi wyzwiskami. Takie zachowania powinny być karane, nie miałem wtedy uprawnień admina, żeby reagować. Skarga moim zdaniem słuszna, każda obraza powinna być karana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to w takim razie musze też zgłosić Pacza który nie raz mowil do mnie spier**laj ciagnij itp. synonimy robienia loda Ziomka, Syberie, Madare i innych graczy. Kurczeee :). Co do tej sytuacji. Słowne upomnienie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z logów chat widać że nie grzeszy kultura. Ale jak wiadomo bany za wyzwiska/obrazę daje się only na serwie. Co z tego że dodam mu bana jak on i tak o niczym nie będzie wiedział. W takim wypadku proszę informować admina o zaistniałej sytuacji. 

 

Zamykam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×