Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MastereK

Patrole Administracyjne

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!


 


Wiem że temat dosyć głupio brzmi, ale nalegałbym jak i większość o wprowadzenie patroli administracyjnych. Grając dzisiaj, gdy był BF2 zamknięty, wszedłem 1 x na ten serwer pograć chwile. Było 13 osób z 13 osób 7 miało hack`i (sprawdzone spectowałem ich bardzo precyzyjnie). Nie reagowali na żadne komentarze kierowane w ich stronę. Odzywali się dopiero wtedy, gdy inni "cheaterzy" ich zabijali.


 


Myślę że to moge nazwać propozycją zmian, która powinna ujawnić się na serwerze, ponieważ chcąc nie chcąc jeżeli chcemy, aby ten serwer również w jakiś sposób został zauważany przez widownię, powinien trzymać jakąkolwiek klasę.


 


Z poważaniem,


MasteR!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż zrobisz jak jest 1 admin, który ledwo co gra...

Mi się szczerze znudziło już wbijać na ten serwer i zamiast faktycznie grać to muszę spędzać 2/3 czasu na szukaniu adma i obserwowania czitów.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Mi się szczerze znudziło już wbijać na ten serwer i zamiast faktycznie grać to muszę spędzać 2/3 czasu na szukaniu adma i obserwowania czitów.

No, a dopiero co chciałeś admina. Musiałbyś obserwować cheaterów, zamiast grać. Taki mały złośliwy sarkaźmik :D

 

@topic

Czemu ma służyć ten temat? Mam zrobić 'Patrole Administracyjne' na podstawie jednego admina + UBs?... Będą podanie, będą nowi admini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja /zglos na serwerze. Jestem na steam.

 

Wczoraj praktycznie calutki Boży dzionek byłem na kompie na steam/gg i nie miałem ani jednego zgłoszenia. Nie wchodzę na serwer, bo zazwyczaj jak wchodzę, to gram z 1 człowiekiem i 2 botami do kompletu, ten jeden gracz po 10 minutach schodzi i gram z samymi botami, więc chyba każdy zbyt długo z botami nie lubi grać ;) 

 

Jak zwykle ponarzekać to można, a jak troszkę dać coś od siebie, by pomóc wyeliminować ten problem ... to już gorzej co nie? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uważasz? Jeżeli czegoś potrzebujesz pomogę ci w tym. Nie jestem typem osoby, która tylko narzeka, więc jeżeli czegoś byś potrzebował to pisz.

 

Co do odpowiedzi Petrusa.

 

Temat miał służyć zauważeni przez administrację, że jednak istnieją na tym serwery osoby poszkodowane i w jakiś sposób wartałoby to naprawić. Jednakże nie wiedziałem ze stacjonuje tylko 1 admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomóc zgłaszając po prostu cheater'ów jak Ci się czasem zdarzy na GG wbić ;) Admin nie robot i całego dnia nie jest na kompie. 

 

Pomoc każda się przyda. Troszkę się mimo wszystko zdziwiłem sytuacją opisaną przez Ciebie, bo wczoraj nie widziałem więcej osób na serwie niż 5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus nie chodzi o to że musiałbym to robić i obserwować bo z tym nie mam problemów. Problem mam gdy wbijam chcę pograć, wbija jakiś cziter a GG wymaga szybkiej interwencji by się nic nie posypało (szybka rozgrywka, ludzie sszybko się wysypują). Myślę, że już coś około 10 razy miałem już tak, że zgłaszałem i nikogo nie było. Chciałem właśnie po to mieć admina by szybko interweniować bo sam chciałem tam pograć a wiem, że wystarczy że wbije jeden typ z haxami i po 2 minutach serwer się wysypuje bo nie ma interwencji. Co innego czekać na admina aż się pojawi a co innego możliwość szybkiej własnej interwencji. Rozumiesz chyba wygodę jaka się z tym wiąże i jaki to ma skutek na rozgrywkę i ludzi którzy przebywają na serwerze. Wg mnie jest za mało adminów na tym serwerze ciągle. 

Dobra mam kolejny pomysł który zadowoli wszystkich myślę, tylko widzę, że potrzebuję błogosławieństwa administratora. Petrus mogę pisać podanko o UBS-a?

Btw: w opisie jest błąd:

Uwaga! Podanie na członka grupy UB Support proszę składać wyłącznie po ówczesnej konsultacji oraz pozwoleniu Administratora.

 

Nie powinno być ówczesnej, a wcześniejszej. <grammar-nazi>

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Takie rzeczy jak konsultacja z Administratorem sieci powinna się raczej odbywać poprzez PW :D ale jak już jest to na publicznym, to jak najbardziej jestem za kandydaturą 312 na UB Team. 

W UB Team nigdy za wiele ludzi, a zawsze mogą pomóc każdemu adminowi na serwie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Temat miał służyć zauważeni przez administrację, że jednak istnieją na tym serwery osoby poszkodowane i w jakiś sposób wartałoby to naprawić.

Admini powinni być na GG Alarmowym i odbierać zgłoszenia. Z tego co wiem @@mythbusters jest oraz oczywiście UB's. Jestem popołudniu praktycznie cały czas i jak jest zgłoszenie to ktoś wchodzi. Jeżeli nikt nie zgłasza, tylko się trapi na serwerze to już nic nie poradzimy.

 

 

Wg mnie jest za mało adminów na tym serwerze ciągle.

I co wziątku z tym? To nie ryby, nie łowię ich na jeziorze. Są chętni i spełniają w miarę warunki to zostają przyjęci, a jak ich nie ma to ich nie stworzę.

 

 

Petrus mogę pisać podanko o UBS-a?

UB's nie służy tylko i wyłącznie do banowania na serwerach. Poza tym nie widzę, abyś siedział jakoś gorliwie na GG Alarmowym, w końcu masz już jednego admina. Takie sprawy na PW lub do obgadania na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×