Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

ODRZUCONE pODANIE

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ` Fucktycznie # .
2. Steam ID: w profilu .
3. Wiek: 18
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/%60%20Fucktycznie%20%23%20./193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Spore .
6. Znajomość obsługi admina (x/10): 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Składam podanie, ponieważ bywa tak, ze jest cziter, lub gracz który utrudnia gre, a admina nie ma, wtedy zazwyczaj zwracam się do Petrusa, Blackhill'a, a bywa też tak, że zaden z nich nie jest online : |
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK posiadam . 
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście
10. Reklamy/Punkty: Punkty
11. Linki do poprzednich podań 
W tym temacie są linki do poprzednich podan . 
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40842-fucktycznie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Niema mowy, miałeś już tyle szans,a na żadnej dlugo nie posiedziales. Sadze, ze i teraz tak będzie. GT nie powala, jak zwykle. Doda linki do starych podań,bo trochę sie tego nazbierało. Jeśli sie nie mylę, to jest ograniczona ilośc razy posiadania admina. Nie masz mojego poparcia. PS; sorry za błędy, pisze z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie NIE

Miałeś admina nawet chyba chciałeś zmienić z dd2 na TP, ale za dużo razy miałeś admina. Aktywność była zerowa. Wbijałeś może 2h na tydzień jak nie mniej. Więc na razie neutral. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na Nie , ile można dawać szans,tak pewnie pograsz chwilę i rezygnacja jak to było w przypadku admin na dd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to jest ograniczona ilośc razy posiadania admina.


Maksymalna ilość szans wykorzystana



Jestem tego świadomy, i wiem że przez to mam male szanse ! Oczywiście nie składam tego podania zeby miec kolorek na forum, czy darmowego slota na serwerze.  Jeśli podanie zostanie odrzucone, to zostanie mi tylko wstawianie demek na forum : ) 


GT nie powala, jak zwykle.

 

Chyba nie myślisz, ze bd siedział przed kompem 24/7 . 

PS: Dzięki za wypowiedzi, ale proszę, abyście pierw weszli na serwer TP, i dopiero się wypowiadali : ) Dziękuję za Uwagę ! 


Sorry, ze się wypoiadam .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jeszcze demka wstawiał na forum, bo z okresu ostatniego miesiąca wstawiłeś tylko jedno ;) Co prawda nie mówię, że w ogóle nie zgłaszasz cheater'ów bo jest jeszcze przecież opcja napisania na steam, gg, facebook'u itd. 

 

Po za tym brakuje trochę linków jak kolega wyżej wspomniał, jeżeli chodzi o wcześniejsze podania, bo jak się naliczyłem wszystkich Twoich podań wcześniejszych było 6 :) 

 

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Regulamin to tylko regulamin, co nie co da się podciągnąć, ale niestety prawdą jest to, że jednak poniekąd przedmówcy mają rację, natomiast ja wyznaje jedną zasadę w przypadku sprawdzonych osób, iż każda pomoc się przyda.

 

Neutral, powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba "razy" wykorzystana.

Z marszu podanie powinno zostać zamknięte, choć jawnych przeciwwskazań nie widzę (poza GT), bo na serwerze (jak grasz), to wydajesz się być miły i aktywny :)

 

NIE

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak większość użytkowników zauważyła wykorzystałeś już swoje szanse. Obecnie aktywność na serwerze jest zadowalająca, ale miałeś już wiele szans i zawsze po krótkim czasie znikałeś bez uprzedzenia lub rezygnowałeś z rangi. To nie zabawa, tym bardziej, że muszę poświęcić trochę czasu na edycję baz danych, tematów związanych z aktywnością admina itd.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×