Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: SuchymeisteR*
2. Steam ID: 0:0:59828658 
3. Wiek:15 [Możecie mówic co chcecie , może i jestem "dzieckiem" po głosie , ale co innego mam w głowie :)] Wiek to tylko Liczba , chodzi o doświadczenie :)
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):

SuchymeisteR*

ByarteK[stary nick]

 

 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Spore . Pomyślicie : Co taki "dzieciak" moze wiedziec o adminowaniu ? A dużo . Czasem tacy młodzi ludzie mają wiecej do gadania niż ci "starsi" . Wracając do rzeczy. Adminowałem na różnych serwerach , typu ; 4FUN , COD , FFA . TP to byłby mój pierwszy taki admin , no ale zawsze warto spróbować . Gram tu jakies 3,4 miesiecy [Zaczynałem razem z QLY. :)], znam zasady gry TP , potrafie zachować się sprawiedliwie co do "cziterów" , nie raz takich wyłapywałem . 
6. Znajomość obsługi admina (x/10): Oceniam swoją znajomośc na 7 punktów . Bez problemu potrafie posługiwać się amxmodmenu , jestem rozsądnym człowiekiem i potrafie zbanować za czit , a nie za dobrą grę :)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Zacznę od tego , iż nie mam 10 dni na forum , ponieważ zapodzialo mi się stare konto i musiałem zrobić nowe . Nie wiem czy traktujecie to jako MK no ale cóż . Przejdę do sedna sprawy . Dlaczego akurat ja ? Jestem młody chodzę jeszcze do gimnazjum [2 klasa] i nie mam takiego nakładu nauki . W związku z tym w domu mam sporo wolnego czasu , a na komputerze zasiadam czasami nawet po 7,8h . Na serwerze przebywam sporo godzin. Gdy zacząłem grac na kopytku na steam miałem okolo 600h w 1.6 , teraz mam juz ich ponad 1k [Nie chodzi mi tu o to ze wszystko na kopytku . To kopytko zachęciło mnie do powrotu gry w 1.6 a dokładnie QLY który znalazł ten serwer :P]. Może i Admini grają często na serwerze , czita/reklame zawsze zgłaszam na U@, bezproblemowo porozumiewam się z kolegami z teamu , nie bluzgam bezpośrednio do osób trzecich .

8. Mikro [TAK/NIE]:Tak , lecz niestety brak mutacji . Myślę że to może być dla was kłopot .
9. Akceptacja Regulaminu:Oczywiście że tak .
10. Reklamy/Punkty:Konto na sklepie mam dopiero założone , lecz prędzej czy później załaduje jak bede mial fundusze . KONTO (Nie wiem czy kupowanie vipa tez dodaje jakies punkty do sklepu ? Bo takowego kupywalem juz ok. 3 razy na TP [wszystkie na 30 dni])  Sklep Suchy [id 516]

11. Linki do poprzednich podań: Brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Punkty pobrane!

O Bajtek ja jestem za gracz
+Gt
+Nawet spoko ziomek

-Wiek i brak mutacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam ci szansę, nie jeden młody lepszy od starego, a i tak dostawali młodzi szansę (shatter. rados) 

GT +

Tylko nie uciekaj za szybko ;)

Pamiętaj admina można dostać ale jeszcze szybciej można go stracić ;)

Jestem na małe tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to mozna mu dac szanse, niech się wykaze.

Tylko bardzo latwo Cie sprowokowac, nawet gdy robie to dla zartow zaczynasz sie denerwować :)

A tak poza tym, jest miły w miarę

Łap TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10. Reklamy/Punkty:Konto na sklepie mam dopiero założone , lecz prędzej czy później załaduje jak bede mial fundusze . KONTO (Nie wiem czy kupowanie vipa tez dodaje jakies punkty do sklepu ? Bo takowego kupywalem juz ok. 3 razy na TP [wszystkie na 30 dni])

 

 

Zamiast reklam można doładować portfel w sklep.cs-kopytko.pl kwotą 2 pkt. Portfel należy doładować przed złożeniem podania, a we wzorze w 10 punkcie wpisać 'nick ze sklepiku oraz ID'. Punkty zostaną pobrane z portfela.

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poprawnie uzupełnione pola w profilu;

2. Gdzie reklamy lub nick/id ze sklepiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wiek to zawsze wielki minus bo małolat to jednak małolat. GT wydaje się w porządku, a i na serwerze też Cie chyba widziałem. No i brak mutacji to też minusik. Na razie jestem na neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie nie mam do ciebie przekonania. Wielkim minusem jest wiek , a drugie to , że "Możecie mówic co chcecie , może i jestem "dzieckiem" po głosie , ale co innego mam w głowie" Czasem twoje zachowanie jest gorsze niż te 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu podania z tego co piszesz to można by Ci przypisać więcej lat niż te 15, umiesz pisać ale to tylko pierwsze wrażenie- niby dobre, jednak @mmrowa zna Cie lepiej i wie co pisze, dlatego jestem na Neutral, powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego , ale nie moge edytowac mojego 1 posta . Przepraszam za bezsensowne nabijanie postu , ale jak to ważne to musze napisac . Sklep Suchy [id 516]. Puntky uzupelnie za 1h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak opcja zgłoś/ Zmienione 

Jeszcze tylko jak byś poczytał dokładnie jakie są wymogi to było by git 

V. Uzupełniony STEAM_ID oraz nick z gry w profilu na forum;

VI. Mile widziany dodany tag do nicku na steam cs-kopytko.pl;

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłączmie za to że zawsze jesteś ;D choć pare godzin przegralismy razem masz moje TAK :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NIE za bardzo się denerwujesz. Boję się że dasz bana za głupotę którą Cię niby urazi :P nawet na mixach sie tak denerwujesz że łohoho a mixy to zabawa admin to obowiązek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na NIE. Brak kultury to raz, dwa, 15 lat lololo, po 3 już bez admina utrudniasz grę, co to będzie jak zostaniesz adminem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na neutral. Po mimo, że Cię znam w miarę dobrze to nie kiedy masz te "głupie oddzywki". Ale po za nimi myślę, że wszystko jest dobrze :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Tak, choć nie wiem co inni gracze na Twój głos powiedzą... że dzieci tu przyjmujemy... to niezbyt dobrze. Nie mam zamiaru Cię obrazić w żaden sposób, po prostu zastanawiam się nad reakcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×