Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kredkaa

Kartka graficzna - co polecacie?

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wyżej chyba żartuje [bunia], pod nowe gry Ty mu polecasz karty DDR3 [staroć], w tej cenie powinieneś mieć na celowniku karty GeForce z rodziny GTX, fakt kupisz może lepszego Radeona, ale różnica jest mało odczuwalna, a kłopotów z nią co nie miara, na początku kupiłem Radeona to nie chciał wgl zgrać się z komputerem i zawieszała monitor, dlatego polecałbym zakupić to co ja mam obecnie GeForce GTX650 TI, ewentualnie GTX650 jest o 50zł tańszy od wersji titanum, masz już  fajną kartę z 2GB RAM DDR5 na dobrej 128bitowej szynie z wysoką przepustowością, jest naprawdę bezproblemowa i dobrze kompletuje się z PC'tem, jak coś to napisz na steam: shiron_pl omówimy na TS'ie. No i dodam, że ja na tej karcie co dałem 430zł śmigam w BF4 na 50-70fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie śmiało wal GTX650, a jak masz te 50zł więcej to w wersji Titanum i będzie dobra na najbliższe nowości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=608&g=511801&n=MSI-GF-GTX-650Ti-2048MB-DDR5-128b-D-H-PCI-E-OC&w=c

Tą polecam, bo jest MSI, inne mają niewielkie różnicy, np. w chłodzeniu, budowie, ale ogólnie to wszystko to samo. Możesz reputację podnieść jeżeli pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×