Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Zmiana serwerów na only steam?

SERWER ONLY STEAM  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą serwera DD2 na only steam?

    • TAK - pomogę w ewentualnym rozkręceniu serwera
    • Jestem za, ale nie liczcie na moja pomoc
    • Nie, to beznajdziejny pomysł
    • Jest dobrze tak jak jest


118 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na tak ponieważ nie będzie się użerania z odpałami :)

Po drugie gracze NS którzy graja na DD2 i  twierdza że spoko server kupią tego Steam , nie oszukujmy się na Allegro już za 10 zł kupi Steam a to nie majątek przecież.

 

 

Pozdrawiam Sergiej ! ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP na only Steam byłoby idealne, tak samo można byłoby wtedy włączyć FF, bo już raczej nie będzie tych NS, którzy będą strzelać do swoich. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

TP oS i FF on i byłoby idealnie :) takie serwery tp mają większą grywalność niż serwery TP NS+S FF off. wiem co mówię serio :D

Tu masz rację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak no ten : Jeśli chodzi o zrobienie serwera TP na "only steam" to jestem jak najbardziej na wielkie tak ( chodź sam jeszcze steama nie mam ;p ) byłby super pomysł na dalsze funkcjonowanie sieci , więcej ogarów mniej czitów :) Jestem na TaK ! Ale serwer DD2 ? Przecież na DD2 serwer zawsze powyżej 15 graczy "przeważnie" z tych 15 to sporo Steamów. A jeśli zrobimy serwer only steam to stracimy fajnych graczy ;) i co powiemy jak chcesz grać u nas to kupuj steama ?? No sam nie jestem przekonany :/ A o COD nie ma co mówić bo świeci pustkami chociaż czasem jest ludu :D GG jest dobrze jak jest , DM tu też by można było pomyśleć :) to chyba tak by wyglądało :) także podsumując TP wielkie TAK ! DD2 50 % :) pozdrawiam :)

Edytowane przez `sQn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

COD nie ma co mówić bo świeci pustkami chociaż czasem jest ludu



Na moje era cod'modów wypala się powoli. Najwyższy czas aby zmienić na innego moda, aby sloty się nie marnowaly . 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalo by sie na TP only steam :) gra i tak czesto full serwer :) napewno nie bylo by problemu z ludzmi :) i mozna by bylo wlaczyc ff tak jak przystalo na porzadnego Tp'ka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno zostac tak jak jest bo jak bedzie only steam to bedzie malo osob gralo a chyba tego nie chcevie? Moze zmniejszy to liczbe cheaterow ale zmniejszy takze i liczbe graczy a na cheaterow jest prosty sposob, powiekszyc grono adminow serwera ale starac sie dobierac nie takich co graja o 15 jak jest 4 adminow tylko z rana i wieczora kiedy tych adminow nie ma lub jest malo

Edytowane przez R4MZE5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@R4MZE5 Piszesz to tylko dlatego bo sam nie masz steama i nie będzie Ci się chciało go kupować? (W skrócie, piszesz to tylko dla własnej korzyści?).

 

Serwer TP jest praktycznie zawsze cały wypełniony steamami nie ważne czy wejdę rano, w południe, czy też wieczorem. 

 

Serwer DD2 - Ci prawdziwi zapaleńcy serwera, którzy mieli NS już nabyli sobie Steam, więc bariera nie jest trudna do pokonania.

 

Łatwo się mówi o adminach, kiedy się nim nie jest. Jesteś widzę typowym Polakiem który tylko narzekać potrafi, a coś dać od siebie, to już gorzej co nie? 

 

Wybacz mi, że troszkę podważam Twoje zdanie (czyli poniekąd go nie poszanowałem), lecz Twoja postawa w Twoim poście jest taka, że głosujesz nie dla dobra serwerowni, lecz dla własnej korzyści. 

 

 

Tak btw. Co z tą sprawą? Bo głosowanie jest i powinno się jakieś powoli wnioski z niego wziąć. Ewentualnie drugą turę przeprowadzić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer TP zostanie zmieniony na ONLY STEAM. Kwestia tylko kiedy. Przydałoby się wykupić reklamy na cssetti od razu za co najmniej 50zł, aby przez pierwsze kilka dni rozreklamować serwer. Obecnie wydałem wszystko na serwer DM, ktoś chętny na taką pomoc? Oczywiście za jakieś bonusy.

Jeżeli nie to trzeba by czekać do początku przyszłego miesiąca lub ew. na wrzesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bindy dla adminów zaktualizowane na admin chat. Proszę o informowanie graczy o zmianie.

 

Przypominam, że jeżeli ktoś chciałby pomóc w reklamie serwera TP, po zmianie na ONLY STEAM to serdecznie prosimy o zaangażowanie. Protokół serwera zostanie najprawdopodobniej zmieniony w najbliższych daniach.

 

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, temat tymczasem zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×