Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Borsuk Frytkowy
Serwer: dd2
Twój SteamIDSTEAM_0:0:75614615
Twoje IP178.42.49.115
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19.04.2015 - 16:06:00
Powód bana: Czitujesz
Nick Admina który zbanował: 312
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): nope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zaburzenia psychiczne, które powodują nerwice rąk? Bo chyba tylko to wytłumaczy jak ''ekran'' Ci latał oraz drgania celownika awp na zoomie bo aż tak tego nie można raczej udawać :(

 

PS: Fajny avek steam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko: http://www59.zippyshare.com/v/dJJIrrys/file.html 

Nie jest długie, widać, że wygłupia się z tym ala aimem przez co nie byłem długo pewien co robi i jak go ukarać. W końcu po dwóch głowach prawdopodobnie fartownych dostał bana perma za czity aczkolwiek długo rozważałem opcję przeszkadzanie w grze, z racji, że to zdaje sie były admin i wie ile to nerwów i czasu kosztuje adminowanie (co dostałem od userów jak się pojawiłeś to już moje), więc nie powinien dopuszczać się takiego podpuszczania i marnowania czasu adminom. Wg mnie jakaś kara i tak powinna być. 

Demko oceńcie sami.
 

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie wiem przez co mam takie szejki O.o u mnie w grze tego nie było, na niektórych demkach pov też nie ma :o

 

Szczerze to jakbym takie zobaczył to zbanowałbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego się zdziwiłem, że bana dostałem bo u mnie i na pov które nagrywałem wczoraj nic nie było, za to na hltv tak trzęsło.

Jutro pogram na innym serwerze to zobaczę czy tak samo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd HLTV? to ja sam nagrywałem. HLTV nie sprawdzałem, ale tam pewnie podobnie bo wszyscy widzieli to samo i mi zgłaszali przy okazji ostro mnie opieprzając dlaczego jeszcze grasz. Zawsze staram się dobrze przyjrzeć czy to nie ściema a tutaj momentami mi tak wyglądało. Nie korzystałeś ostatnio z dopalaczy czy robisz z nas debili?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie brak zainteresowania samego zbanowanego. Niestety to przemawia na jego niekorzyść i wygląda na to, ze faktycznie czymś się wspomagał. Cóż ocenią to lepsi specjaliści, na życzenie UB rozpiska:

 

06:49 - celownik na model i zaczyna szaleć
07:10 - chyba źle skalibrowany aim, celownik lata nader często na model
08:36 - tu nie jestem pewien czy słyszał w dolnym
08:41 - nie jestem pewien czy widział wcześniej, wyłazi bezpośrednio na przeciwnika na zielonych
09:50 - w odpowiednim momencie celownik do góry
11:17 - celownik non stop rzuca po przeciwnikach, strzela na anarchię potem nagle się odwraca i dwie banie z czego jedna to przerzut na banie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×