Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Konfiguracja, czy hosting?

80 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) 

 

Piszę tutaj z prośby paru adminów, ale i naprawdę wielu graczy serwera TP.

Jest to bardzo ważna sprawa, dlatego prosiłbym o nie wprowadzanie tutaj chaosu poprzez bzdurne niczego nie wnoszące odpowiedzi, tylko o konstruktywną dysputę i mam nadzieję - wprowadzenie rychłych zmian, lub zastanowieniem się nad źródłem problemu.

Petrusku - zwracam tutaj uwagę na Ciebie, bo to Twoje zdanie i wiara w słowa graczy są najważniejsze i mam nadzieję, że poszukasz źródła problemu.

 

W takim razie do dzieła:

 

Mówiąc dosadnie - nie da się na naszym serwerze ustrzelić głowy. Brzmi śmiesznie? Niedorzecznie? Nie do końca. 

Multum graczy skarży się albo na hosting albo na konfigurację naszego TP, ponieważ czasem stojąc naprzeciwko gościa, całkiem blisko! i celując mu centralnie między piękne oczka, po prostu głowa nie wchodzi. Powiedzie (bo masz zeza, bo nie trafiasz), jednak nie o to tutaj chodzi. Nie wiem na czym to polega, doprawdy nie wiem, ale wygląda to tak, jakby każdy gracz miał inny interp, tylko nie różniący się setkami, tylko jednościami.

Dam teraz inny przykład...ale zaryzykuję - NA INNYCH SERWERACH można strzelić ładnie główkę kiedy się w nią celuje, można również ją ustrzelić przez całą mapę jak np. na mapie de_dust2. Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż na naszym serwerze jest to co najmniej niemożliwe, a jeśli jednak się uda, to tylko za sprawą ręki Boskiej. 

Doprawdy nie wiem w czym leży problem, ale naprawdę WIELU graczy skarży się na to, że celuje się prosto w głowe, a mimo to albo człowieka nie zabijamy, albo po prostu robimy z niego sitko używając fullauto. 

Czasem gra na naszym serwerze wygląda tak, jakby administracja złośliwe ustawiła go odwrotnie do serwerów "only HS".

 

"all in all" na naszym kochanym TP bardzo trudno się gra (z tego co zauważyłem na dd2 jest podobnie), ponieważ zabicie kogokolwiek sprawia nie lada trudność, a niestety nie jest to zaletą, bo połowa ludzi przestała strzelać ładnie seriami, tylko po prostu fullauto, bo w ten sposób można kogoś zabić.

 

Jeśli ktoś nie wierzy to polecam wejść na jakiś inny serwer, odnaleźć serwer DM i tam spróbować postrzelać głowy. Osoba "ograna" w cs 1.6 z pewnością stwierdzi, że różnica jest diametralna.

 

 

Bardzo bym prosił o przyjrzenie się tematowi. Poprawienie jakości konfiguracji serwerów może bardzo pozytywnie wpłynąć na liczbę graczy i umilić wszystkim gre, bo w końcu to co powinno "siąść " - "siądzie".

 

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o konstruktywne argumenty i oczywiście o udział w ankiecie. Być może po prostu mylimy się i może jest "coś nie tak", tylko z naszymi komputerami. Pisząc "naszymi" mam na myśli osoby które prosiły abym coś z tym zrobił :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Też to poczułem i też napisałem na to posta ale widać ładnie się rozpisałeś^^

Pewnego radosnego dnia dostawałem ostro w dupe(bez skojarzeń xd) byłem na - po prostu nikogo nie mogłem trafić, zdenerwowany zmieniłem serwer a tam 30:5 i to raczej nie przypadek. Tam wszystko ładnie wchodziło jak miałem celownik na przeciwniku a na kopytku wiadomo.. Zauważyłem też trudno z awp trafić... Zawsze gdy gram z awp to wychodze na - i nic nie trafiam w większości przypadkówa, czasem że po prostu nie dowierzam że mógł nie dostać.

Chociaż ostatnio coraz więcej mi wchodzi, być może dlatego że okres letni się zbliża i lepszy net (mobilny).
W sumie sam nie wiem i chętnie popacze co inni piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Zakim, grałem ostatnio na DM i rożnica w strzelaniu hs jest o wiele lepsza niż u nas na serwerze:( Na naszym kochanym TP trzeba walić full auto żeby zabić a, żeby trafić hs to rzadkość. Strzela się w głowę a pociski lecą chyba w niebo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach dm czy,aim,hs,inaczej się strzela siada co ma siąść każdy stary wyjadacz pewnie to,zauważył

 

eeeee.....

 

 

 

 

 

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jak. Madara twierdzi ze na DM i AIM zawsze "wchodzą lepiej" niż na TP i FFA. Przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi. Brednie i tyle, wszystko zależy od konfiguracji. Mogę Ci podać dziesiątki serwerów FFA, na których strzela się normalnie (czyli tak jak z Da Mianem mówimy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Zaki, pisałem z tele moze nie  to co miało byc wyszlo XD chodzilo mi o to ze na serwerach aim+hs i dm dobrze skonfigurowanych badz na innym hostingu np. 1s1k czy zabijaka calkiem inaczej sie strzela niz na kopyytkowym tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

polecam hosting 1s1k ;) ping jak talala . 0 klatek , more fps i wiele ;d Tak jak juz koledzy wyzej powiedzieli , na DM wchodzą ładne główki , wszystko pixel w pixel , pukawka potrafi niezle namieszac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt od początku grania na tym serwerze wydawało mi się, że coś jest nie tak z trafianiem, bo piękna seria wymierzona w głowę nie wchodziła, nic nie chciałem mówić, bo myślałem, że tracę skilla, ale widzę że to problem wielu. Pozdrawiam ~Rudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchyy jesli polecasz 1s1k, to daj kasę na utrzymanie serwera może,glowki wchodz mowisz? XDXD

Nikt nie napisl,ze trzeba zmieniac hosting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jednak o wasze odczucia co do serwera i wspomnianej problematyki. Wyjście z sytuacji znajdzie Petrus jako, że zna swe możliwości najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy serwera DM do tej dyskusji bo tam się całkiem inaczej gra. Gra ktoś na serwerze DD2 oraz Team Play i może porównać, czy jest różnica? Nie jestem w stanie powiedzieć jak jest na TP, ale na DD2 jak gram to strzały w głowę wchodzą normalnie. Zagraj @@Zaki na DD2 i porównaj czy dla Ciebie jest tak samo jak na TP, czy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na DD2 nie ma żadnej różnicy, gra się tak samo jak na TP, raz banie wchodzą a raz nie;/ A DM czym sie różni w ustawieniach od TP czy DD2 ? Moze inaczej sie gra na DM ale pociski trafiaja tam gdzie maja;D

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne mam odczucie. Czuję, że na DD2 również gra się nieco inaczej, ale mimo wszystko "to nie to". Podbijam pytanie kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Serwery są skonfigurowane praktycznie identycznie, poza oczywiście kilkoma funkcjami, które wpływają na działanie konkretnego moda. Grając na serwerze dust2_only nie spotkałem się z tym problemem. Gra się normalnie, oczywiście w zależności od dnia i predyspozycji raz lepiej, raz gorzej. Być może ma na to wpływ hosting, ale na to raczej nie wpłyniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak skądś musi to wynikać... skoro wszyscy gracze to dostrzegają, że "coś jest nie tak". Moim zdaniem na dd2 strzela się inaczej, może by tak zrobić identyczne ustawienia na TP?

Może w wolnej chwili podeślę Ci link do jakiegoś innego serwera i sobie porównasz? Nie wiem doprawdy... a bardzo chciałbym coś zmienić bo to mega ważne, żeby strzelanie było łatwe, a nie kłopotliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DD2 ogólnie jak dla mnie gra się lepiej nie chodzi tu nawet o te głowy ale łatwiej ludzi utrafić :D Każdy mnie zna i mojego "skylla" na TP zamykam ranking na dd2 jestem prawie w top100. Na serwerze TP spadają FPS ping podskakuję ciężej kogoś trafić jak Cię przycina i rzeczywiście spotkałem się z sytuacją, że typ tzn "nie miał głowy". Przechodząc do meritum DD2 a TP to różnica w graniu, trafianiu. DD2 jest nawet przyjemniejsze gdy masz szansę kogoś zabić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dokładnie. Daast jest na TP lamą straszliwą :D

 

Lecz poważnie rzecz ujmując, pograłem troszkę na dd2 i rzeczywiście widać różnice w strzelaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Można spróbować, jak będzie nadal źle, to znów możemy pomyśleć co i jak, daj nam znać jak wprowadzić zmiany (jeśli się na to zdecydujesz).

 

Dziś na serwerze pare osob znów marudziło, że "nie da się tutaj nic ustrzelić". Mam nadzieję iż to pomoże :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×